Choroby jamy ustnej u psów i znieczulenia przewodowe

Szczegóły wydarzenia

Stomatologia

Podczas spotkania omówimy najważniejsze problemy stomatologiczne psów, z którymi spotykasz się w codziennej praktyce – od chorób przyzębia po wady wrodzone aż to skomplikowanych przypadków.

W programie:

  1. Choroby przyzębia– omówienie poszczególnych stadiów wraz z postępowaniem,
  2. Przewlekłe wrzodziejące zapalenie jamy ustnej – jak diagnozować, jak leczyć?
  3. Anomalie rozwojowe – braki zębowe, zęby nadliczbowe, wady zgryzu ,

BONUS: znieczulenie przewodowe w praktyce.

lek. wet. spec. Roman Goncharuk

Ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w 2014 roku. Następnie na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, uzyskał tytuł specjalisty chorób psów i kotów. Na co dzień zajmuje się profilaktyką, diagnostyką, leczeniem oraz chirurgią jamy ustnej psów i kotów. Regularnie uczestniczy w kursach i stażach z zakresu stomatologii oraz chirurgii stomatologicznej, systematycznie poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Poza codzienną praktyką kliniczną prowadzi również szkolenia oraz wykłady, łącząc pracę zawodową z zamiłowaniem do nauczania. Prywatnie jest opiekunem kociego rodzeństwa oraz adoptowanego pudelka. Wolny czas najchętniej spędza na rowerowych podróżach.

  • Organizator: Choroby jamy ustnej u psów i znieczulenia przewodowe
    Przestrzeń online stworzona przez praktykujących lekarzy weterynarii dla tych, którzy mierzą się z wyzwaniami tego zawodu każdego dnia. Wiemy, jak ważna jest praktyczna wiedza oparta na solidnej teorii. Tworzymy przestrzeń, w której nie ma lepszych i gorszych– jesteśmy tu razem, by uczyć, rozwijać i stawać się lepszymi specjalistami. Dołącz do nas i zdobywaj wiedzę, która zmieni Twoją codzienną praktykę .
Importuj do Kalendarza Google