Żywienie pacjenta geriatrycznego

Żywienie
SZKOLENIE ONLINE
ŻYWIENIE PACJENTA GERIATRYCZNEGO
Kto inny jak nie nasz wyjątkowy prelegent mógłby poprowadzić takie szkolenie ‼
Nasza dr n. zootechnicznych lek. wet. Aleksandra Garbiec, która pasjonuje się tematem żywienia zwierząt towarzyszących i zna wszystkie nowinki i ciekawostki dietetyczne! 🐶🐱
🦴 Startujemy 19.10.2023r. 18:30
Czy żywienie pacjenta geriatrycznego powinno być wyjątkowe?
Czy możemy wpłynąć na zdrowie, pracę mózgu, a nawet długość życia? Czym jest behawior pokarmowy psa i jak żywienie wpływa na problemy behawioralne?
Na te wszystkie pytania odpowiemy już w październiku 😎
Zakres szkolenia:
🦴 Anatomia i fizjologia układu trawiennego psa.
🦴Zapotrzebowanie energetyczne dla psiego seniora (MER, DER, RER).
🦴Charakterystyka poszczególnych składników pokarmowych i ich zapotrzebowanie dla psa geriatrycznego.
🦴Ocena ogólnej kondycji i kontroli masy ciała.
🦴Najczęstsze choroby metaboliczne u seniorów- na co zwrócić uwagę przy wyborze diety.
🦴Czego unikać? Substancję trujące.
🦴Behawior pokarmowy psa.
🦴Wpływ żywienia na zachowanie psa.
🦴Dieta w najczęstszych zaburzeniach behawioralnych.
🦴Urozmaicenie diety pacjenta geriatrycznego.
Dla kogo przeznaczone jest szkolenie:
🦴Opiekunowie, technicy, dietetycy, behawioryści, lekarze weterynarii
W cenie:
🦴spotkanie na żywo z prelegentem z możliwością zadawania pytań i sesją Q&A,
🦴14 dni dostępu do nagrania ze szkolenia,
🦴materiały w formie pdf do druku (wysyłane przed szkoleniem),
🦴certyfikat uczestnictwa.
Cena: 129,00 zł (Wystawiamy fakturę VAT)
Wszystkie szczegóły oraz rejestracja tutaj ⬇

dr n. lek. wet. Aleksandra Garbiec

Informacje o prowadzącej: W 2018 ukończyła z wyróżnieniem medycynę weterynaryjną na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Od tego czasu pracowała na stanowisku lekarza weterynarii w największej klinice dla zwierząt w Lublinie ( Lubelskie Centrum Małych Zwierząt). Swoją przyszłą pracę zawodową wiąże z radiologią weterynaryjną. W związku z zainteresowaniem behawiorystką zwierząt oraz chęcią połączenia pracy zawodowej z naukową w 2018 roku rozpoczęła studia III stopnia na Wydziale Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki w Katedrze Etologii Zwierząt I Łowiectwa pod opieką Dr hab. Mirosława Karpińskiego, które obroniła w czerwcu 2023, temat rozprawy „ Ocena zależności pomiędzy poziomem stresu a lateralizacja motoryczną i temperamentem u psów towarzyszących” uzyskując tym samym tytuł doktora nauk zootechnicznych. Od 2020 pracuje również na stanowisku asystenta w katedrze etologii zwierząt i łowiectwa gdzie uczę przyszłych studentów behawiorystyki. Brała udział w projekcie Przyrodniczy MIT program dostosowania Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie do wyzwań Nauki 2.0 pt. "Współpraca behawiorysta lekarz weterynarii".

  • Organizator: Żywienie pacjenta geriatrycznego
    VetTech Szkolenia Weterynaryjne to miejsce, w którym w przyjaznej atmosferze możesz zdobyć najnowszą wiedzę praktyczną. Połączyliśmy siły, aby stworzyć miejsce idealne dla Was - techników weterynarii, ale także innych zawodów związanych z medycyną weterynaryjną! Wyobraź sobie możliwość zdobycia wiedzy, która pozwoli Ci pielęgnować i leczyć zwierzęta! Teraz to możliwe, dzięki naszym fascynującym szkoleniom i webinarom weterynaryjnym! Czego możesz się nauczyć? Diagnozowania i leczenia różnych schorzeń zwierząt. Opieki nad zwierzętami w różnych etapach ich życia. Obowiązującymi zasadami profilaktyki zwierząt domowych. Radzenia sobie z nagłymi wypadkami i stanami krytycznymi. Wykonywania zróżnicowanych badań diagnostycznych. Profesjonalnej pielęgnacji zwierząt. Prawidłowej socjalizacji i terapii behawioralnej pupili. Nasz program szkoleniowy został starannie opracowany przez doświadczonych weterynarzy, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Tutaj nikt nie boi się zadawać pytań i wszyscy są otwarci na wymianę poglądów i doświadczenia! Bez względu na Twój poziom zaawansowania, nasze szkolenia są dostosowane do różnych potrzeb i umiejętności. Przewaga naszych szkoleń: Interaktywne zajęcia, które angażują i motywują do nauki. Elastyczne harmonogramy, które pozwalają na dostosowanie nauki do Twojego życia. Indywidualne podejście instruktorów, gotowych pomóc w rozwoju Twojej kariery weterynaryjnej. Konkurencyjne ceny pozwalające na rozwijanie swoich pasji! Nie zwlekaj! Przełam swoje ograniczenia i rozpocznij ekscytującą podróż w medycynie weterynaryjnej. Zapisz się na nasze szkolenia weterynaryjne już dziś!
Importuj do Kalendarza Google