ZWIERZĘTA EGZOTYCZNE W CODZIENNEJ PRAKTYCE – KURS ONLINE

AnestezjologiaChirurgiaChoroby wewnętrzneDermatologiaGady i płazyGryzonie, zajęczaki i małe ssakiIntensywna terapia i nagłe wypadkiMedycyna ratunkowaNefrologia i urologiaOrtopediaParazytologiaZwierzęta dzikieZwierzęta egzotyczne

Pełen wiedzy, 9-tygodniowy kurs wprowadzający do zagadnienia opieki nad nietypowymi pacjentami, prowadzony przez równie wyjątkowego lek.wet. Przemysława Łuczaka. 

W ramach 16h nagrań i wielu materiałów dodatkowych składających się na ten kursu, dowiesz się wszystkiego, co konieczne, by profesjonalnie zaopiekować się małymi ssakami (w tym: króli, jeże, szczury, kawie domowe, szynszyle) oraz gadami (węże, jaszczurki, żółwie), od ich zbadania i postawienia diagnozy, przez zabiegi, zalecenia i leki. Poznaj najczęstsze choroby i specyfikę każdego gatunku, i daj zarazić się pasją i miłością do wszystkiego, co przyjdzie lub przypełnie do Twojego gabinetu!

Dołącz do nas, ucz się wygodnie i zgodnie z własnym kalendarzem, gdzie i kiedy zechcesz, zdobywając cenną wiedzę, którą zastosujesz w swojej codziennej praktyce!

Kurs obejmuje: 

  • 9 modułów - łącznie ponad 16 godzin nagrań wideo,
  • 1 moduł bonusowy - trudne rozmowy,
  • 6-miesięczny dostęp do notatek, materiałów dodatkowych i quizów,
  • Autorski zeszyt ćwiczeń do pracy podczas kursu ,
  • Zadania domowe,
  • Quizy przed i po każdym module,
  • Materiały dodatkowe do pobrania,
  • 9 sesji Q&A - możliwość zadawania anonimowych pytań do każdego modułu,
  • Egzamin końcowy, którego zdanie nagradzane jest certyfikatem i punktami edukacyjnymi

Program kursu - kolejne moduły merytoryczne udostępniane są w każdy poniedziałek, punktualnie o 8:00, na naszej dedykowanej platformie online:

- 15 kwietnia 2024 - Moduł 1 - Jak wprowadzić egzotykę do swojej praktyki
- 22 kwietnia 2024 - Moduł 2 - Badanie kliniczne małych ssaków - królików, kawii domowych, szynszyli, szczurów i jeży
- 29 kwietnia 2024 - Moduł 3 - Badanie kliniczne gadów
- 6 maja 2024 - Moduł 4 - Stany nagłe i hospitalizacja
- 13 maja 2024 - Moduł 5 - Najczęstsze choroby
- 20 maja 2024 - Moduł 6 - Najczęstsze choroby cz. 2
- 27 maja 2024 -- Moduł 7 - Podstawowe procedury
- 3 czerwca 2024 - Moduł 8 - Programy profilaktyczne
- 10 czerwca 2024 - Moduł 9 - Analgezja u zwierząt egzotycznych - nasz cel i misja
- 22-23 czerwca 2024 WEEKEND- Egzamin pisemny (I termin) - dostępny od soboty godz. 8:00 do godz. 23:59 w niedzielę
- 6 lipca 2024 WEEKEND - Egzamin pisemny (II termin) - dostępny od soboty godz. 8:00 do godz. 23:59 w niedzielę

Kurs kończy się egzaminem (dwa terminy), którego zdanie nagradzane jest imiennym certyfikatem oraz aż 30 punktami edukacyjnymi!

WEBINAR

Szczegóły

Kurs odbywa się w formie online, na dedykowanej platformie, dostępnej w formie desktop, jak i z poziomu urządzeń mobilnych.

lek.wet. Przemysław Łuczak

Specjalista chorób zwierząt nieudomowionych i chorób zwierząt futerkowych. Lekarz weterynarii w Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej. Jego ponad dziesięcioletnie doświadczenie i zaangażowanie w opiekę nad zwierzętami egzotycznymi sprawiają, że jest prawdziwym ekspertem w leczeniu gadów, gryzoni, zajęczaków i bezkręgowców. Konsultuje pacjentów w Trójmiejskiej Klinice Weterynaryjnej w Gdańsku, prowadzi też swoją firmę EgzooEdu oraz Fundację Help4Herps, która pomaga gadom.Jego pasja i oddanie sprawiają, że nieustannie dąży do podniesienia standardu leczenia zwierząt egzotycznych w Polsce. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach oraz chętnie dzieli się wiedzą.

  • Organizator: ZWIERZĘTA EGZOTYCZNE W CODZIENNEJ PRAKTYCE - KURS ONLINE
    W 2015 roku dwie absolwentki weterynarii wyjechały na drugi koniec świata w pogoni za marzeniami. Nie znały się, ale łączyło je jedno: wielka pasja do medycyny weterynaryjnej. Dzięki ciężkiej pracy osiągnęły zawodowy sukces i zaczęły operować w renomowanych klinikach stanów nagłych w Australii, dokumentując swoją pasję na instagramie @foreignvets. Praca za granicą, wysokie standardy leczenia i konieczność dokształcania się na własną rękę, uświadomiły im istnienie luki w nauczaniu praktycznej weterynarii w naszym kraju. Tak zrodził się pomysł na NEWGRADVETS.
Importuj do Kalendarza Google