Zoopsychologia – "Depresja u psów"

Behawiorystyka

"Depresja u psów" - certyfikowane szkolenie weterynaryjne dla techników i lekarzy weterynarii, behawiorystów, trenerów psów, pracowników fundacji zwierzęcych i opiekunów zwierząt z problemami behawioralnymi.

Czas trwania - ok. 5h

Tak często mówimy o chorobach, diagnozujemy, wykonujemy liczne badania... Szukamy przyczyny.

Przecież zwierzę nam nie powie - to my musimy rozmawiać i rozumieć je bez słów.

A kiedy problem siedzi gdzieś indziej? A jeśli mamy do czynienia z zaburzeniami behawioralnymi, a może ciężką chorobą jaką jest depresja? Do czego może doprowadzić ciągły lęk, brak leczenia lub źle prowadzona terapia behawioralna? Jak objawia się psia demencja i czy może przebiegać wraz z innymi chorobami? Z czym mierzą się psy odebrane z interwencji? Co najważniejsze - jak możesz pomóc i kiedy rozpocząć terapię farmakologiczną?

O tym wszystkim dowiecie się już 27.08.2023r. o godz. 16:00 na naszym certyfikowanym szkoleniu online prowadzonym przez naszą niezastąpioną lek. wet. zoopsycholog Karolinę Szmytko

Zakres szkolenia:

- możliwości rozpoznawania depresji u psów i różnicowania z innymi chorobami,

- różnice i podobieństwa w depresji oraz demencji u zwierząt,

- badania, które warto wykonywać przy podejrzeniu i leczeniu depresji,

- możliwości leczenia farmakologicznego i terapii behawioralnej,

- czynniki wpływających na rozwój depresji.

W cenie:

- 5 bloków po 45 min prowadzonych przez lek. wet. zoopsycholog Karolinę Szmytko z możliwością zadania pytań oraz sesją Q&A

- materiały w formie pdf do druku przed szkoleniem,

- 14-dniowy dostęp do nagrania ze szkolenia,

- certyfikat uczestnictwa.

Cena: 99,00 zł (Wystawiamy fakturę VAT)

lek. wet. zoopsycholog Karolina Szmytko

W 2018 ukończyła medycynę weterynaryjną w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W czasie studiów odbyła praktyki na Uniwersytecie Weterynaryjnym w Brnie oraz przychodniach dla małych zwierząt w Czechach. Po rozpoczęciu pracy w warszawskich przychodniach i zamiłowaniu do behawioru zwierząt rozpoczęła studia podyplomowe z Zoopsychologii psów na SGGW w Warszawie, które ukończyła z wynikiem bardzo dobrym. Praktyki odbyła w Schronisku dla bezdomnych zwierząt w Warszawie. Jest w trakcie specjalizacji z chorób zwierząt towarzyszących. Prowadziła również dom tymczasowy dla zwierząt porzuconych gdzie mogła osobiście pogłębiać i rozwiązywać problemy behawioralne psów i kotów. Ukończyła indywidualny kurs ultrasonografii w Krakowie, a także przez kilka lat pracowała jako nauczyciel-specjalista w technikum weterynaryjnym w Mińsku Mazowieckim oraz Warszawie. Obecnie konsultuje pacjentów internistycznych oraz behawioralnych w Warszawie oraz Bydgoszczy, a swoją wiedze poszerza na licznych konferencjach i szkoleniach w całej Polsce.

  • Organizator: Zoopsychologia - "Depresja u psów"
    VetTech Szkolenia Weterynaryjne to miejsce, w którym w przyjaznej atmosferze możesz zdobyć najnowszą wiedzę praktyczną. Połączyliśmy siły, aby stworzyć miejsce idealne dla Was - techników weterynarii, ale także innych zawodów związanych z medycyną weterynaryjną! Wyobraź sobie możliwość zdobycia wiedzy, która pozwoli Ci pielęgnować i leczyć zwierzęta! Teraz to możliwe, dzięki naszym fascynującym szkoleniom i webinarom weterynaryjnym! Czego możesz się nauczyć? Diagnozowania i leczenia różnych schorzeń zwierząt. Opieki nad zwierzętami w różnych etapach ich życia. Obowiązującymi zasadami profilaktyki zwierząt domowych. Radzenia sobie z nagłymi wypadkami i stanami krytycznymi. Wykonywania zróżnicowanych badań diagnostycznych. Profesjonalnej pielęgnacji zwierząt. Prawidłowej socjalizacji i terapii behawioralnej pupili. Nasz program szkoleniowy został starannie opracowany przez doświadczonych weterynarzy, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Tutaj nikt nie boi się zadawać pytań i wszyscy są otwarci na wymianę poglądów i doświadczenia! Bez względu na Twój poziom zaawansowania, nasze szkolenia są dostosowane do różnych potrzeb i umiejętności. Przewaga naszych szkoleń: Interaktywne zajęcia, które angażują i motywują do nauki. Elastyczne harmonogramy, które pozwalają na dostosowanie nauki do Twojego życia. Indywidualne podejście instruktorów, gotowych pomóc w rozwoju Twojej kariery weterynaryjnej. Konkurencyjne ceny pozwalające na rozwijanie swoich pasji! Nie zwlekaj! Przełam swoje ograniczenia i rozpocznij ekscytującą podróż w medycynie weterynaryjnej. Zapisz się na nasze szkolenia weterynaryjne już dziś!
Importuj do Kalendarza Google