Zoofizjoterapeuta koni – kurs zawodowy

FizjoterapiaKonieNeurologiaOrtopediaZwierzęta gospodarskie

Kurs ma charakter zajęć praktyczno-teoretycznych. Część teoretyczną stanowią wykłady. W części praktycznej uczestnicy wykonują badania oraz zabiegi na zwierzętach oraz pozostałych uczestnikach kursu. Po zakończeniu kursu zaleca się odbycie praktyki u doświadczonego zoofizjoterapeuty.

Celem kursu jest zapoznanie uczestników z charakterystyką zawodu zoofizjoterapeuty koni i wdrożenie ich do pracy w tej dziedzinie. Uczestnicy odbywający kurs zostaną zaznajomieni z metodami poprawy stanu psychofizycznego koni poprzez zastosowanie zarówno zabiegów profilaktycznych, jak i leczniczych. Kursanci dowiedzą się też jak przeprowadza się zabiegi z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii oraz masażu.

Po odbyciu kursu uczestnicy zdobywają możliwość prowadzenia własnej działalności gospodarczej i współpracy w ramach rehabilitacji z klinikami koni, lecznicami dużych zwierząt, stajniami, stadninami – urozmaicona praca w różnych miejscach. Praca dla osób nie lubiących rutyny, chcących żyć aktywnie, otwartych na doświadczenia.

Lokalizacja

ul. Kijowska 3, Warszawa, Polska

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Szczegóły Lokalizacji

Budynek Prywatnego Technikum Weterynarii nr 1 w Warszawie.

  • Organizator: Zoofizjoterapeuta koni - kurs zawodowy
    Nasza szkoła od ponad 20 lat kształci w zawodach weterynaryjnych i rolniczych. Dostosowujemy ofertę do potrzeb rynku pracy, lecz działamy tylko w obrębie branż, na których się doskonale znamy.
Importuj do Kalendarza Google