Znieczulenie małych ssaków 03 CzerwiecCze 2023 09:00 - 04 CzerwiecCze 2023 14:00Trójmiejska Klinika Weterynaryjna, Świętokrzyska 33a, Gdańsk, Polska
AnestezjologiaGryzonie, zajęczaki i małe ssaki

Czy wiesz, że 50% małych ssaków umiera podczas znieczulenia?

Czy wiesz, że nie ma praktycznie żadnych bezpiecznych metod znieczulenia u małych ssaków?

Czy wiesz, że starych, małych ssaków się nie znieczula?

Czy wiesz, że to wszystko co napisane jest powyżej to wierutna bzdura?

…jednak niestety, cały czas podchodzimy do znieczulania małych ssaków z mocną rezerwą i niepewnością, a czasem zwykła premedykacja budzi już w Nas pewne wątpliwości.

Dlatego właśnie wychodzimy temu naprzeciw tym kursem. W ciągu dwóch dni postaramy się rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości dotyczące znieczulenia tych zwierząt.

Chcemy zaoferować Wam pełne kompendium znieczulenia u małych ssaków, aby zarówno one mogły spać spokojnie, jak i Wy na dzień przed ich znieczuleniem 😊

Szkolenie zarówno dla lekarza weterynarii, technika jak i studenta ostatnich lat.

Szkolenie poprowadzą:

Lek. wet. Przemysław Łuczak, specjalista chorób zwierząt nieudomowionych, specjalista chorób zwierząt futerkowych, internista z wieloletnim doświadczeniem zajmujący się na co dzień zwierzętami egzotycznymi i drobnymi ssakami.

Lek. wet. Anna Goc, absolwentka Międzynarodowej Weterynaryjnej Szkoły Anestezjologii (VASTA) – anestezjolog, kierowniczka bloku operacyjnego Trójmiejskiej Kliniki Weterynaryjnej

PROGRAM:

Lek. wet. Przemysław Łuczak

 1. Wskazania do znieczulenia
 2. Choroby małych ssaków wpływające na znieczulenie, klasyfikacja pacjenta
 3. Postępowanie z małym ssakiem przed znieczuleniem

Lek. wet. Anna Goc

 1. Plan znieczulenia, a powodzenie przedsięwzięcia
 2. Premedykacja
 3. Podtrzymanie znieczulenia i monitoring
 4. Znieczulenie miejscowe
 5. Leczenie i ocena bólu
 6. Postępowanie pozabiegowe

Oprócz części wykładowej, zostanie wykonana demonstracja omówionych procedur.

Szkolenie odbędzie się 3-4 czerwca w Gdańsku:

 • część teoretyczna 3 czerwca: w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, ul. Trzy Lipy 3,Gdańsk
 • część praktyczna 4 czerwca: w budynku Trójmiejskiej Kliniki weterynaryjnej na ul. Świętokrzyskiej 33a.

Twój wkład to 2500zł

W cenie przerwy kawowe, obiadowe, materiały szkoleniowe i certyfikaty uczestnictwa.

UWAGA!

Jeśli zdecydujesz się również wziąć udział w szkoleniu 2 czerwca ze znieczulenia gadów to dorzucamy kupon rabatowy w wysokości 150zł! Napisz do nas!

 • Organizator: Znieczulenie małych ssaków
  Co wyróżnia EgzooEdu od innych firm szkoleniowych? Do naszych szkoleń podchodzimy poważnie. Jesteśmy lekarzami weterynarii, praktykami i pasjonatami. Postanowiliśmy więc oprzeć nasze szkolenia na kilku solidnych filarach, tworząc wyjątkową jakość naszej oferty. I Praktycy Główny i najważniejszy dla Was filar. Wykłady i zajęcia mają mieć wyłącznie wymiar praktyczny. Szkolenia EgzooEdu to nie dociekania akademickie, ale praktyczna porcja wiedzy do wykorzystania w waszej codziennej pracy. Szanujemy wasz czas i pieniądze. II Egzotyka Szkolenia tylko i wyłącznie z tematyki zwierząt egzotycznych i małych ssaków gdyż… na tym znamy się najlepiej. Robimy dla was dokładnie takie szkolenia na których sami chcielibyśmy być! III Ekologia Wszystkie nasze gadżety, materiały wykładowe itp. wykonane są z materiałów ekologicznych, pochodzących z recyclingu. Wiemy, jak ważne jest dbanie o naszą wspólną planetę. IV Kuchnia roślinna Stawiamy na kuchnię roślinną podczas organizowania naszych eventów i gorąco do takich opcji zachęcamy. Naszym celem jest od 2021 w ofercie lunchowej i obiadowej posiadać wyłącznie smaczne danie wegetariańskie i wegańskie. V Pomoc i wsparcie Zwierzęta które biorą udział w badaniach praktycznych są zwierzętami fundacyjnymi. Wiemy doskonale jakim problemem są finanse w fundacjach, dlatego postanowiliśmy połączyć szkolenie lekarzy z możliwością przebadania zwierzaków najbardziej potrzebujących nie narażając fundacji na jakiekolwiek koszta! Tym właśnie jest EgzooEdu. To szkolenia z pasji, ale także mała cegiełka w tworzeniu tego świata trochę lepszym. Chcę by ten projekt był projektem wyjątkowym. Dobrze wiem, jako lekarz praktyk, z jakim problemem spotykają się lekarze chcące poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zwierząt egzotycznych. Ciężko jest dobrać szkolenie zgodnie ze swoją wiedzą i doświadczeniem. Chciałbym to zmienić! Firma EgzooEdu wychodzi naprzeciw zarówno tym którzy swoją przygodę z egzotyką zaczynają, jak i tym, którzy drogą tą podążają już od dawna. Szykujcie się na nowy wymiar szkoleń! Swoim wieloletnim doświadczeniem zarówno w organizacji takich wydarzeń jak i byciem prelegentem chce zaoferować wam coś specjalnego.
Importuj do Kalendarza Google

Lokalizacja

Trójmiejska Klinika Weterynaryjna, Świętokrzyska 33a, Gdańsk, Polska

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

 • Harmonogram
 • Prelegenci
 • Frekwencja
 • Przewidywanie
 • Komentarze

lek. wet. Anna Goc

lek. wet. Przemysław Łuczak

Dane pogodowe nie są obecnie dostępne dla tej lokalizacji

Raport o pogodzie

Dzisiaj stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Wiatr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Wilgotność stec_replace_current_humidity %

Wydaje się stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Przewidywanie

Data

Pogoda

Temp

stec_replace_5days

Następne 24 Godziny

Powered by openweathermap.org