Znieczulenie gadów

AnestezjologiaGady i płazyTechnik weterynaryjnyZwierzęta egzotyczne

Czy wiesz, że gady to najczęściej umierający pacjent podczas premedykacji?

Czy wiesz, że nie ma praktycznie żadnych bezpiecznych metod znieczulenia u gadów?

Czy wiesz, że to wszystko co napisane jest powyżej to wierutna bzdura?

…jednak niestety, cały czas podchodzimy do znieczulania gadów z mocną rezerwą i niepewnością, a czasem zwykła premedykacja budzi już w Nas pewne wątpliwości.

Dlatego właśnie wychodzimy temu naprzeciw tym kursem. W jednego dnia postaramy się rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości dotyczące znieczulenia tych zwierząt.

Chcemy zaoferować Wam pełne kompendium znieczulenia gadów, aby zarówno one mogły spać spokojnie, jak i Wy na dzień przed ich znieczuleniem 😊

Ze szkolenia może skorzystać zarówno lekarz weterynarii, technik, jak i student ostatnich lat. 

Szkolenie poprowadzą:

Lek. wet. Przemysław Łuczak, specjalista chorób zwierząt nieudomowionych, specjalista chorób zwierząt futerkowych, internista z wieloletnim doświadczeniem zajmujący się na co dzień zwierzętami egzotycznymi.

Lek. wet. Anna Goc, absolwentka Międzynarodowej Weterynaryjnej Szkoły Anestezjologii (VASTA) – anestezjolog, kierowniczka bloku operacyjnego Trójmiejskiej Kliniki Weterynaryjnej

PROGRAM:

Lek. wet. Przemysław Łuczak

 1. Wskazania do znieczulenia
 2. Choroby gadów wpływające na znieczulenie, klasyfikacja pacjenta
 3. Postępowanie z gadem przed znieczuleniem

Lek. wet. Anna Goc

 1. Plan znieczulenia, a powodzenie przedsięwzięcia
 2. Premedykacja
 3. Podtrzymanie znieczulenia i monitoring
 4. Znieczulenie miejscowe
 5. Leczenie i ocena bólu
 6. Postępowanie pozabiegowe

Zajęcia odbędą się w formie całodniowej prelekcji

Szkolenie odbędzie się 2 czerwca w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, ul. Trzy Lipy 3,Gdańsk

Twój wkład to 1300zł

W cenie przerwy kawowe, obiadowe, materiały szkoleniowe i certyfikaty uczestnictwa.

Lokalizacja

Gdański Park Naukowo-Technologiczny, ul. Trzy Lipy 3, Gdańsk, Polska

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

lek. wet. Anna Goc

lek. wet. Przemysław Łuczak

 • Organizator: Znieczulenie gadów
  Co wyróżnia EgzooEdu od innych firm szkoleniowych? Do naszych szkoleń podchodzimy poważnie. Jesteśmy lekarzami weterynarii, praktykami i pasjonatami. Postanowiliśmy więc oprzeć nasze szkolenia na kilku solidnych filarach, tworząc wyjątkową jakość naszej oferty. I Praktycy Główny i najważniejszy dla Was filar. Wykłady i zajęcia mają mieć wyłącznie wymiar praktyczny. Szkolenia EgzooEdu to nie dociekania akademickie, ale praktyczna porcja wiedzy do wykorzystania w waszej codziennej pracy. Szanujemy wasz czas i pieniądze. II Egzotyka Szkolenia tylko i wyłącznie z tematyki zwierząt egzotycznych i małych ssaków gdyż… na tym znamy się najlepiej. Robimy dla was dokładnie takie szkolenia na których sami chcielibyśmy być! III Ekologia Wszystkie nasze gadżety, materiały wykładowe itp. wykonane są z materiałów ekologicznych, pochodzących z recyclingu. Wiemy, jak ważne jest dbanie o naszą wspólną planetę. IV Kuchnia roślinna Stawiamy na kuchnię roślinną podczas organizowania naszych eventów i gorąco do takich opcji zachęcamy. Naszym celem jest od 2021 w ofercie lunchowej i obiadowej posiadać wyłącznie smaczne danie wegetariańskie i wegańskie. V Pomoc i wsparcie Zwierzęta które biorą udział w badaniach praktycznych są zwierzętami fundacyjnymi. Wiemy doskonale jakim problemem są finanse w fundacjach, dlatego postanowiliśmy połączyć szkolenie lekarzy z możliwością przebadania zwierzaków najbardziej potrzebujących nie narażając fundacji na jakiekolwiek koszta! Tym właśnie jest EgzooEdu. To szkolenia z pasji, ale także mała cegiełka w tworzeniu tego świata trochę lepszym. Chcę by ten projekt był projektem wyjątkowym. Dobrze wiem, jako lekarz praktyk, z jakim problemem spotykają się lekarze chcące poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zwierząt egzotycznych. Ciężko jest dobrać szkolenie zgodnie ze swoją wiedzą i doświadczeniem. Chciałbym to zmienić! Firma EgzooEdu wychodzi naprzeciw zarówno tym którzy swoją przygodę z egzotyką zaczynają, jak i tym, którzy drogą tą podążają już od dawna. Szykujcie się na nowy wymiar szkoleń! Swoim wieloletnim doświadczeniem zarówno w organizacji takich wydarzeń jak i byciem prelegentem chce zaoferować wam coś specjalnego.
Importuj do Kalendarza Google