Zastosowanie laseroterapii wysokoenergetycznej w zoofizjoterapii

Fizjoterapia
Firma POZYTRON Radiologia Weterynaryjna zaprasza na szkolenie ”Zastosowanie laseroterapii wysokoenergetycznej w zoofizjoterapii”, które odbędzie się 14 - go września 2023 r. o godz. 18.00.
Forma szkolenia - online
Szkolenie zostanie przeprowadzone przez Panią mgr Małgorzata Lubkiewicz (d. Kizerwetter), która na co dzień zajmuje się fizjoterapią zwierząt.
Koszt szkolenia wynosi 249 zł.
20% rabatu na szkolenie dla studentów - prosimy o przesłanie na maila scanu dokumentu potwierdzającego statut studenta.
Czas trwania szkolenia: 2 - 2,5 godziny.
Po dokonanej rejestracji uczestnik otrzyma link do szkolenia na adres e-mail.
Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzyma zaświadczenie, które zostanie wysłane na adres e-mail.
Faktura w kwocie 249 zł zostanie wystawiona po przeprowadzeniu szkolenia i wysłana na adres mailowy.
Płatność za szkolenie prosimy dokonać po otrzymaniu faktury na podany numer konta.
Uczestnik ma prawo zrezygnować ze szkolenia na 14 dni przed planowanym terminem informując organizatora w formie pisemnej. Brak pisemnej rezygnacji organizator traktuje jako podtrzymanie udziału w szkoleniu z odroczonym terminem płatności. Osoba, która nie weźmie udziału w szkoleniu będzie miała możliwość uczestnictwa w innym terminie, bądź otrzyma nagranie z webinaru. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu szkolenia w przypadku zbyt małej liczby uczestników. Uczestnik rejestrując się na szkolenie akceptuje regulamin kursu.

Harmonogram szkolenia:

1. Wstęp do metody.
2. Parametry zabiegowe oraz metodyka zabiegu laseroterapii wysokoenergetycznej.
3. Wskazania i przeciwwskazania.
4. Laseroterapia wysokoenergetyczna w wybranych jednostkach chorobowych.
5. Laseroterapia wysokoenergetyczna w świetle najnowszych doniesień naukowych.
6. Studia przypadków.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: weterynaria@pozytron.pl, tel. 690 373 037, 513 829 040.

mgr Małgorzata Lubkiewicz (d. Kizerwetter)

Absolwentka wydziału rehabilitacji AWF w Warszawie. W 2009 r. ukończyła kurs fizjoterapii małych zwierząt i od tego momentu zajmuje się fizjoterapią weterynaryjną. Współwłaścicielka ośrodka rehabilitacji zwierząt Animal Active oraz placówki edukacyjnej Studium Fizjoterapii Zwierząt. Od 2009 r., czyli od daty założenia Polskiego Związku Zoofizjoterapeutów, pełni nieprzerwanie funkcję Prezesa Stowarzyszenia. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach oraz warsztatach doskonalenia zawodowego.

  • Organizator: Zastosowanie laseroterapii wysokoenergetycznej w zoofizjoterapii
    POZYTRON Radiologia Weterynaryjna serdecznie zaprasza wszystkich lekarzy oraz techników, studentów weterynarii do udziału w atrakcyjnych szkoleniach organizowanych przez naszą firmę. Szkolenia weterynaryjne organizowane przez POZYTRON Radiologia Weterynaryjna są doskonałą okazja by zdobyć nową, przydatną wiedzę. Celem naszych szkoleń jest podwyższenie kompetencji, dostarczenie wiedzy oraz praktycznych wskazówek. Jako jednostka szkoleniowa dbamy przede wszystkim o to, aby szkolenia dopasowane były do Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Importuj do Kalendarza Google