ZAMIEŃ TEORIĘ NA PRAKTYKĘ – KURS ONLINE

AnestezjologiaChirurgiaChoroby wewnętrzneIntensywna terapia i nagłe wypadkiKardiologiaNefrologia i urologiaNeurologiaOrtopediaPulmunologiaRozród

Pierwszy i najpopularniejszy kurs od NEWGRADVETS - dowiedz się, jak zamienić teorię na praktykę jeszcze zanim postawisz stopę w gabinecie, lub przypomnij sobie najważniejsze informacje, zanim wrócisz do pracy z pacjentem po dłuższej przerwie!

W ramach tego intensywnego 12-tygodniowego kursu (zawiera ponad 30h nagrań wideo!) lek.wet. Magdalena West i lek.wet. Patrycja Zimmermann, założycielki NGV, przeprowadzą Cię przez wszystkie najważniejsze elementy codziennej praktyki w gabinecie lekarza weterynarii - od takich podstaw, jak komunikacja z opiekunem, przez głowę i szyję, chirurgię, anestezjologię, klatkę piersiową, jamę brzuszną, kulawizny, ortopedię, toksykologię, układy rozrodczy i moczowy, aż po neurologię! Prawdziwe przypadki i zagadki kliniczne pozwolą Ci w mgnieniu oka zastosować Twoją wiedzę w praktyce!

Dołącz do nas, ucz się wygodnie i zgodnie z własnym kalendarzem, gdzie i kiedy zechcesz, zdobywając cenną wiedzę, którą zastosujesz w swojej codziennej praktyce!

Kurs obejmuje:

 • 11 modułów - łącznie ponad 30 godzin nagrań wideo,
 • 6-miesięczny dostęp do notatek, materiałów dodatkowych i quizów,
 • Autorski zeszyt ćwiczeń do pracy podczas kursu - łącznie ok. 400 stron notatek z kursu,
 • Indywidualnie sprawdzane zadania domowe, quizy i egzamin końcowy,
 • Materiały dodatkowe do pobrania, np. Wzór notatki klinicznej, Karta stomatologiczna - i wiele innych dodawanych na bieżąco,
 • 10 sesji Q&A - możliwość zadawania anonimowych pytań do każdego modułu,
 • Certyfikat potwierdzający zdanie egzaminu końcowego i punkty edukacyjne

Program kursu - kolejne moduły merytoryczne udostępniane są w każdy poniedziałek, punktualnie o 8:00, na naszej dedykowanej platformie online: 

 • 23 września 2024 - Moduł 1 - WPROWADZENIE
 • 30 września 2024 - Moduł 2 - ROZMOWA
 • 7 października 2024 - Moduł 3 - GŁOWA I SZYJA
 • 14 października 2024 - Moduł 4 - CHIRURGIA I ANESTEZJOLOGIA
 • 21 października 2024 - Moduł 5 - KLATKA PIERSIOWA
 • 28 października 2024 - Moduł 6 - JAMA BRZUSZNA
 • 4 listopada 2024 - Moduł 7 - KULAWIZNY I ORTOPEDIA
 • 11 listopada 2024 - Moduł 8 - TOKSYKOLOGIA
 • 18 listopada 2024 - Moduł 9 - UKŁAD ROZRODCZY I MOCZOWY
 • 25 listopada 2024 - Moduł 10 - NEUROLOGIA
 • 2 grudnia 2024 - Moduł 11 - POWTÓRKA MATERIAŁU

Kurs kończy się egzaminem (dwa terminy), którego zdanie nagradzane jest imiennym certyfikatem.

WEBINAR

Szczegóły

Kurs odbywa się w formie online, na dedykowanej platformie, dostępnej w formie desktop, jak i z poziomu urządzeń mobilnych.

lek.wet. Magdalena West

Lekarz weterynarii Emergency and Critical Care w Centre for Animal Referral and Emergency w Melbourne, Australia; Założycielka NEWGRADVETS Wkrótce po studiach spełniła swoje marzenie o przeprowadzce na Antypody, zdała egzamin Australasian Veterinary Examination i rozpoczęła pracę w klinice specjalistycznej w Auckland w Nowej Zelandii, następnie zdobyła kilkuletnie doświadczenie w klinice dziennej w Bendigo, gdzie zakochała się w stanach nagłych oraz chirurgii tkanek miękkich. Obecnie pracuje w znanej klinice specjalistycznej w Melbourne, gdzie zajmuje się stanami nagłymi. W wolnym czasie lubi podróżować po świecie wykorzystując tanie loty, pić herbatę oraz spędzać czas z mężem i psiakiem Laylą.

lek.wet. Patrycja Zimmermann

Lekarz weterynarii Emergency and Critical Care w Animal Emergency Service w Brisbane, Australia Założycielka NEWGRADVETS Jeszcze przed otrzymaniem dyplomu na uczelni w Polsce zdecydowała się na przygodę życia i wyjechała do Australii, gdzie zdała egzaminy Australasian Veterinary Examination na University of Queensland otrzymując prawo wykonywania zawodu na Antypodach. Karierę zawodową rozpoczęła pracując w przychodniach pierwszego kontaktu w Melbourne, gdzie zdobyła doświadczenie zarówno w internie, jak i chirurgii. Od kilku lat pracuje w renomowanej klinice stanów nagłych Animal Emergency Service w Brisbane. Chirurgia i stany nagłe są jej ulubioną dziedziną. Aktualnie w trakcie studiów podyplomowych z Emergency Medicine and Critical Care na Uniwersytecie w Melbourne.

 • Organizator: ZAMIEŃ TEORIĘ NA PRAKTYKĘ - KURS ONLINE
  W 2015 roku dwie absolwentki weterynarii wyjechały na drugi koniec świata w pogoni za marzeniami. Nie znały się, ale łączyło je jedno: wielka pasja do medycyny weterynaryjnej. Dzięki ciężkiej pracy osiągnęły zawodowy sukces i zaczęły operować w renomowanych klinikach stanów nagłych w Australii, dokumentując swoją pasję na instagramie @foreignvets. Praca za granicą, wysokie standardy leczenia i konieczność dokształcania się na własną rękę, uświadomiły im istnienie luki w nauczaniu praktycznej weterynarii w naszym kraju. Tak zrodził się pomysł na NEWGRADVETS.
Importuj do Kalendarza Google