ZAMIEŃ TEORIĘ NA PRAKTYKĘ – 12 tyg kurs ONLINE

AnestezjologiaChoroby wewnętrzneNefrologia i urologiaNeurologia

Kończysz studia i czujesz, że nie jesteś przygotowany do pracy? A może wracasz do zawodu po dłuższej przerwie? Przeraża Cię myśl bycia samodzielnym lekarzem?

Chcesz uporządkować swoją wiedzę? Umieć diagnozować i leczyć najczęściej spotykane przypadki? Nauczyć się jak rozmawiać z klientami o pieniądzach?

  •  12 modułów - łącznie ponad 30 godzin nagrań wideo,
  •  6-miesięczny dostęp do notatek, materiałów dodatkowych i quizów,
  •  Autorski zeszyt ćwiczeń do pracy podczas kursu - łącznie ok. 400 stron notatek z kursu,
  •  Indywidualnie sprawdzane zadania domowe, quizy i egzamin końcowy,
  •  Materiały dodatkowe do pobrania, np. Wzór notatki klinicznej, Karta stomatologiczna - i wiele innych dodawanych na bieżąco,
  •  11 sesji Q&A - możliwość zadawania anonimowych pytań do każdego modułu,
  •  Certyfikat ukończenia kursu.

30/01/2023: WPROWADZENIE

Komunikacja, tworzenie relacji, czego pragną klienci i analiza konsultacji weterynaryjnej, jak chronić siebie oraz jak radzić sobie w trudnych momentach. 

Dodatkowo: pisanie notatek klinicznych – wzory których używamy i co możesz dzięki temu zyskać.

06/02/2023: ROZMOWA

Osobowość klienta vs twoja a przebieg wizyty, jak ugryźć rozmowę o pieniądzach i namówić do diagnostyki, czym zdobyć zaufanie właścicieli podczas eutanazji, jaka jest wartość twoich usług?

13/02/2023: GŁOWA I SZYJA 

Badanie, diagnostyka, przypadki kliniczne, stawianie diagnozy i leczenie, schematy postępowania i często popełniane błędy, podstawowe zabiegi chirurgiczne (oczy, jama ustna, uszy, skóra), zabiegi dentystyczne i dlaczego znieczulenie miejscowe jest tak istotne. 

20/02/2023: CHIRURGIA I ANESTEZJOLOGIA 

Schematy i protokoły, najczęściej wykonywane zabiegi – chirurgia nie musi być straszna, pogryzienia, rany cięte i operacje na jamie brzusznej. Anestezjologia - czyli wybór leków, protokoły, jak stosować leki w ciągłym wlewie, oraz proces wybudzania pacjenta po zabiegu, a wszystko na podstawie prawdziwych przypadków.

27/02/2023: KLATKA PIERSIOWA

Badanie, diagnostyka, przypadki kliniczne, stawianie diagnozy i leczenie, najczęściej popełniane błędy, schematy postępowania. Kot z ciężką dusznością oddychający przez otwarty pysk lub pies z niewydolnością serca – co robić

Dodatkowo: obliczanie płynoterapii i radiografia głowy, jamy ustnej i klatki piersiowej mini-guide

06/03/2023: JAMA BRZUSZNA  

Badanie, diagnostyka, przypadki kliniczne, stawianie diagnozy i leczenie, często popełniane błędy, diagnostyka różnicowa, schematy postępowania. Czy każde ciało obce wymaga operacji?

Dodatkowo:podstawy badania ultrasonograficzne AFAST i radiografia jamy brzusznej mini-guide 

13/03/2023: KULAWIZNY I ORTOPEDIA 

Najczęstsze przypadki, badanie, diagnostyka, stawianie diagnozy i leczenie oraz co radzić właścicielom. Co zrobić gdy przyjeżdża zwierzę potrącone przez samochód? Czy każda kulawizna wymaga zdjęć rentgenowskich?

Dodatkowo: radiografia układu mięśniowo-szkieletowego mini-guide

20/03/2023: TOKSYKOLOGIA

Częste przypadki, ich różnicowanie, diagnostyka i leczenie, protokoły postępowania. Kiedy stosować metokarbamol do porażenia mięśni i czy można nim sparaliżować pacjenta? Co robić, gdy nie wiemy co to za toksyna?

27/03/2023: UKŁAD ROZRODCZY I MOCZOWY 

Kiedy jest najlepszy czas na sterylizację - doradzimy klientowi sugerując się badaniami naukowymi. Najczęstsze przypadki, badanie, diagnostyka i leczenie, często popełniane błędy, schematy. Rutynowe zabiegi chirurgiczne i jak się ich nauczyć. Jak rozpoznawać i rozróżniać choroby nerek - jak je diagnozować i leczyć?

Tydzień 10 - 03/04/2023: NEUROLOGIA 

Badanie kliniczne, częste przypadki, ich diagnostyka i leczenie. Czy czas ma znaczenie w operacjach kręgosłupa? Jak rehabilitować pacjentów?

10/04/2023: POWTÓRKA MATERIAŁU 

Błędy jakie popełniłyśmy w pracy oraz powtórka ważnych tematów.

22/04/2023: EGZAMIN KOŃCOWY - GODZINA 08:00

🗓 Start: 30 stycznia 2023

🕑 12 tygodni intensywnej nauki online - sam ustalasz ile czasu dziennie spędzasz na naukę

🦸🏻‍♂️ Prowadzące: lek.wet. Magdalena West i lek.wet. Patrycja Zimmermann

👀 Prawdziwe przypadku kliniczne! Sama praktyka oparta na przypadkach, zero nudnej teorii.

💯 Przerobimy tematy takie jak: komunikacja, eutanazja, głowa i szyja, chirurgia i anastezjologia, klatka piersiowa, jama brzuszna, toksykologia, układ rozrodczy i moczowy, neurologia.  Dokładny opis modułów jest na stronie.

📝 Indywidualnie sprawdzane prace domowe + quizy sprawdzające wiedzę

💬 Q&A odpowiemy na wszystkie pytania (zadajesz je anonimowo więc nikt Cię nie ocenia)

🏆 Egzamin końcowy i certyfikat. Punkty edukacyjne - po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzyma zaświadczenie oraz uzyska punkty edukacyjne zgodnie z Uchwałą nr 35/2018/VII z dnia 7 grudnia 2018 r. w sprawie dobrowolnego ustawicznego kształcenia lekarzy weterynarii.

💰Łączny koszt kursu to 1700zł - wierzymy, że edukacja powinna być dostępna dla wszystkich dlatego cena naszych kilkutygodniowych kursów jest możliwie jak najniższa. Oferujemy również pełną gwarancję zwrotu jeśli kurs nie spełnia Twoich oczekiwań (szczegóły na stronie).

Potrzebujesz fakturę? Napisz do nas e-mail na hello@newgradvets.com

🧨 LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Więcej informacji oraz zapisy: www.newgradvets.com

Dr Magdalena West

Dr Patrycja Zimmermann

  • Organizator: ZAMIEŃ TEORIĘ NA PRAKTYKĘ - 12 tyg kurs ONLINE
    W 2015 roku dwie absolwentki weterynarii wyjechały na drugi koniec świata w pogoni za marzeniami. Nie znały się, ale łączyło je jedno: wielka pasja do medycyny weterynaryjnej. Dzięki ciężkiej pracy osiągnęły zawodowy sukces i zaczęły operować w renomowanych klinikach stanów nagłych w Australii, dokumentując swoją pasję na instagramie @foreignvets. Praca za granicą, wysokie standardy leczenia i konieczność dokształcania się na własną rękę, uświadomiły im istnienie luki w nauczaniu praktycznej weterynarii w naszym kraju. Tak zrodził się pomysł na NEWGRADVETS.
Importuj do Kalendarza Google