Zaburzenia behawioralne małych ssaków ONLINE

BehawiorystykaGryzonie, zajęczaki i małe ssaki

Praca ze zwierzętami egzotycznymi stawia przed nami coraz to nowsze wyzwania. Jesteśmy często nie tylko autorytetem medycznym, ale także często jedynym autorytetem hodowlanym na którego opiekun trafia w swojej przygodzie z utrzymaniem małego ssaka jako domowego pupila. Problemy zdrowotne to również problemy behawioralne. Czasem związane są z problemami pojedynczego osobnika, czasem stada. Jak je rozpoznać? Śpieszymy z pomocą! Nasze szkolenie przeznaczone jest dla lekarzy jak i dla techników weterynarii!

Pierwsze takie szkolenie z behawioru małych ssaków dostępne tylko w ofercie Egzooedu!

Na dwugodzinnym webinarze dowiesz się:

  • jak rozróżnić problem behawioralny od zdrowotnego
  • jak łączyć zwierzęta w stadach/grupach by nie wyrządzić im krzywdy
  • czym jest enrichment i jak go wdrożyć
  • podstawowe problemy behawioralne i ich leczenie

Nasze szkolenia skonstruowane są tak, aby nacisk położony był na praktyczne informacje, gotowe do zastosowania w codziennej praktyce – uczysz się w piątek, a od poniedziałku leczysz. Po wykładzie czekamy również na twoje pytania, aby do końca wyczerpać temat.

Webinar odbędzie się w piątek, 2 grudnia o godzinie 19:00 na żywo na platformie ZOOM. Termin nie pasuje? Nie martw się! Nagranie będzie dla Ciebie dostępne jeszcze przez 7 dni po wykładzie, a na twoje ewentualne pytania odpowiemy mailowo 🙂

Twój wkład w tą inwestycje w siebie to jedyne 95zł.

Przed webinarem otrzymasz maila z linkiem do wykładu. Po wykładzie otrzymasz imienny certyfikat uczestnictwa na maila.

lek. wet. Przemysław Łuczak

  • Organizator: Zaburzenia behawioralne małych ssaków ONLINE
    Co wyróżnia EgzooEdu od innych firm szkoleniowych? Do naszych szkoleń podchodzimy poważnie. Jesteśmy lekarzami weterynarii, praktykami i pasjonatami. Postanowiliśmy więc oprzeć nasze szkolenia na kilku solidnych filarach, tworząc wyjątkową jakość naszej oferty. I Praktycy Główny i najważniejszy dla Was filar. Wykłady i zajęcia mają mieć wyłącznie wymiar praktyczny. Szkolenia EgzooEdu to nie dociekania akademickie, ale praktyczna porcja wiedzy do wykorzystania w waszej codziennej pracy. Szanujemy wasz czas i pieniądze. II Egzotyka Szkolenia tylko i wyłącznie z tematyki zwierząt egzotycznych i małych ssaków gdyż… na tym znamy się najlepiej. Robimy dla was dokładnie takie szkolenia na których sami chcielibyśmy być! III Ekologia Wszystkie nasze gadżety, materiały wykładowe itp. wykonane są z materiałów ekologicznych, pochodzących z recyclingu. Wiemy, jak ważne jest dbanie o naszą wspólną planetę. IV Kuchnia roślinna Stawiamy na kuchnię roślinną podczas organizowania naszych eventów i gorąco do takich opcji zachęcamy. Naszym celem jest od 2021 w ofercie lunchowej i obiadowej posiadać wyłącznie smaczne danie wegetariańskie i wegańskie. V Pomoc i wsparcie Zwierzęta które biorą udział w badaniach praktycznych są zwierzętami fundacyjnymi. Wiemy doskonale jakim problemem są finanse w fundacjach, dlatego postanowiliśmy połączyć szkolenie lekarzy z możliwością przebadania zwierzaków najbardziej potrzebujących nie narażając fundacji na jakiekolwiek koszta! Tym właśnie jest EgzooEdu. To szkolenia z pasji, ale także mała cegiełka w tworzeniu tego świata trochę lepszym. Chcę by ten projekt był projektem wyjątkowym. Dobrze wiem, jako lekarz praktyk, z jakim problemem spotykają się lekarze chcące poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zwierząt egzotycznych. Ciężko jest dobrać szkolenie zgodnie ze swoją wiedzą i doświadczeniem. Chciałbym to zmienić! Firma EgzooEdu wychodzi naprzeciw zarówno tym którzy swoją przygodę z egzotyką zaczynają, jak i tym, którzy drogą tą podążają już od dawna. Szykujcie się na nowy wymiar szkoleń! Swoim wieloletnim doświadczeniem zarówno w organizacji takich wydarzeń jak i byciem prelegentem chce zaoferować wam coś specjalnego.
Importuj do Kalendarza Google