Weterynaryjne rewolucje – czyli jedyny kurs z marketingu z gwarancją zwrotu inwestycji w ciągu 6 miesięcy

Zarządzanie

Zapraszamy przyszłych i obecnych właścicieli i menadżerów praktyk weterynaryjnych do uczestnictwa w warsztatach "Weterynaryjne rewolucje - czyli jedyny kurs z marketingu z gwarancją zwrotu inwestycji w ciągu 6 miesięcy”, prowadzonych przez dr. Pawła Adama Muchę. Spotkanie odbędzie się 3 grudnia 2024 r. przy ul. Naruszewicza w Warszawie. W kursie bierze udział nie więcej niż 15 osób, co gwarantuje wysoki stopień interakcji pomiędzy uczestnikami a wykładowcą.

Od osiemnastego roku życia Paweł Adam Mucha pracuje w turystyce. Łącznie odwiedził ponad 90 krajów na świecie. Już jako student, po pierwszym roku studiów na wydziale Medycyny Weterynaryjnej podczas wakacji, był szefem-rezydentem najbardziej prestiżowego w tamtym okresie biura podróży „Orbis Travel”, w którym zarządzał grupą 26 pilotów w Afryce i odpowiadał za ponad 13000 turystów. Póżniej wielokrotnie zarządzał różnymi kierunkami turystycznymi - to wszystko jeszcze w okresie studiów. Po ich ukończeniu, jednocześnie pracując jako lekarz weterynarii we własnych praktykach, był odpowiedzialny za kierunki egzotyczne. Pracował między innymi w: Neckermann, TUI, Alfa-Star, Exim, Rainbow i Carlson Wagonlit Travel. Ukończył kilka kursów z marketingu i zarządzania w turystyce, w tym Corporate&Incentive Travel. Realizował projekty biur podróży na Cyprze, Mauritiusie, w Omanie i Bangkoku dla ponad 800 osób jednorazowo, z różnych stron świata. Pracując w zawodzie lekarza weterynarii był współwłaścicielem i właścicielem łącznie trzech praktyk w Lublinie oraz sklepu internetowego. Dokształcał się na bardzo wielu konferencjach, warsztatach i kursach z marketingu i zarządzania w Polsce, Europie i USA. Odwiedził praktyki weterynaryjne w kilkunastu państwach na świecie, a pracował jako chirurg w Estonii i Francji. Stażował w Wiedniu, Paryżu, Berlinie. Doktor Paweł Mucha jest absolwentem podyplomowych studiów specjalizacyjnych z Chirurgii weterynaryjnej, Radiologii weterynaryjnej, a także Zarządzania Praktyką Weterynaryjną. Obecnie jest właścicielem Kliniki Szmaragdowa 24h/7dni, gdzie prowadzi ponad 40 osobowy zespół pracowników, w tym ponad dwudziestu lekarzy weterynarii.

Po długich namowach znajomych, zdecydował się poprowadzić warsztaty z zarządzania praktyką weterynaryjną. Wiemy że, nie będzie to marketingowy nudny bełkot, ale wiedza oparta na doświadczeniu pracy z ludźmi o różnych mentalnościach, z różnych regionów świata, wielokrotnie w stresujących sytuacjach, oparta na olbrzymim doświadczeniu i przedstawiona w przejrzysty sposób!

Praktyka weterynaryjna to miejsce leczenia zwierząt, ale też miejsce gdzie należy wykazać się umiejętnościami z zakresu psychologii, informatyki, marketingu, zarządzania ludźmi i obsługą klienta, tak by mieć dochodową firmę. Doktor Paweł Adam Mucha postara się, by węgiel stał się brylantem!

Zajęcia zaczynają się o godz. 9:00, a kończą około 18:00, przy czym godzina zakończenia zajęć może nieco odbiegać od planu w zależności od tego, ile czasu będą wymagały zajęcia praktyczne i jak silna będzie interakcja uczestników z wykładowcą. Program kursu znajdą Państwo poniżej.

Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 2000 zł netto płatne jednorazowo lub w dwóch ratach. W trakcie kursu przewidziane są przerwy kawowe i lunch, których koszt wliczony jest w cenę.

Na wszelkie pytania odpowiemy Państwu z przyjemnością drogą mailową (kursy@dermawet.com).

Serdecznie zapraszamy!

Joanna Karaś-Tęcza i Klaudia Majcher

DERMAWET Gabinet Dermatologiczny dla Psów i Kotów

Tematyka kursu:

 • Kreatywne szefowanie to nie powołanie lub nagroda za zasługi.
 • Czemu nie istnieję, co muszę poprawić?
 • Od tapety do kafelek - wizerunek i logistyka.
 • Strategie budowania marki i pozyskiwania klientów.
 • Rekrutacja i skuteczne zarządzanie zespołem.
 • Co mnie denerwuje? Efektywność i organizacja pracy.
 • Profesjonalna obsługa klienta.
 • Sytuacje wybuchowe i konfliktowe.
 • Płacz i zgrzytanie zębami - efektywność kosztowa w finansach.
 • Piasek na pustyni też da się sprzedać - plan marketingowy i skuteczna sprzedaż.
 • Po nitce do kłębka - Manual.
 • Czemu mam dłużników i jak odzyskać pieniądze?
 • U mnie na wsi Internet? Social Media, reklama i IT w weterynarii.
 • „Ten Miechowicz mnie wykończy!” Efektywna praca z programem „Klinika XP”.
 • Znowu Izba i mandaty. Zawiłości przepisów prawa.
 • Nie chcę być „dziadersem”. W czym jestem the best?
 • Work-life balance.

Lokalizacja

Naruszewicza, Warszawa, Polska

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Paweł Mucha

 • Organizator: Weterynaryjne rewolucje - czyli jedyny kurs z marketingu z gwarancją zwrotu inwestycji w ciągu 6 miesięcy
  Dermawet to nie tylko specjalistyczny gabinet dermatologiczny dla psów i kotów ale również ceniony przez lekarzy praktyków ośrodek szkoleniowy.
Importuj do Kalendarza Google