Weterynaryjne rewolucje – czyli jedyny kurs z marketingu z gwarancją zwrotu inwestycji w ciągu 6 miesięcy – lek. wet. Paweł Mucha

Zarządzanie

Zapraszamy przyszłych i obecnych właścicieli i managerów praktyk weterynaryjnych (zarządzających zespołem min. 4 osób) do uczestnictwa w warsztatach "Weterynaryjne rewolucje - czyli jedyny kurs z marketingu z gwarancją zwrotu inwestycji w ciągu 6 miesięcy" prowadzonych przez lek. wet. Pawła Muchę.

Warsztaty odbędą się 27 listopada (niedziela) przy ulicy Naruszewicza w Warszawie w godzinach 9:00-18:00.

Od osiemnastego roku życia Paweł Adam Mucha pracuje w turystyce. Łącznie odwiedził ponad 80 krajów na świecie. Już jako student, po pierwszym roku studiów na wydziale Medycyny Weterynaryjnej podczas wakacji, był szefem-rezydentem najbardziej prestiżowego w tamtym okresie biura podróży „Orbis Travel”, w którym zarządzał grupą 26 pilotów w Afryce i odpowiadał za ponad 13000 turystów. Póżniej wielokrotnie zarządzał różnymi kierunkami turystycznymi, jeszcze w okresie studiów. Po ich ukończeniu, jednocześnie pracując jako lekarz weterynarii we własnych praktykach, był odpowiedzialny za kierunki egzotyczne. Pracował między innymi w: Neckermann, TUI, Alfa-Star, Exim, Rainbow i Carlson Wagonlit Travel. Ukończył kilka kursów z marketingu i zarządzania w turystyce, w tym Corporate&Incentive Travel. Realizował projekty biur podróży na Cyprze, Mauritiusie, w Omanie i Bangkoku dla ponad 800 osób jednorazowo, z różnych stron świata.

Pracując w zawodzie lekarza weterynarii był współwłaścicielem i właścicielem łącznie trzech praktyk w Lublinie oraz sklepu internetowego e-comerce. Dokształcał się na bardzo wielu konferencjach, warsztatach i kursach z marketingu i zarządzania w Polsce, Europie i USA. Odwiedził praktyki weterynaryjne w kilkunastu miejscach na świecie, a pracował jako chirurg w Estonii i Francji. Stażował w Wiedniu, Paryżu, Berlinie. Doktor Paweł Mucha jest absolwentem podyplomowych studiów specjalizacyjnych z Chirurgii weterynaryjnej, Radiologii weterynaryjnej a także Zarządzania Praktyką Weterynaryjną. Obecnie jest właścicielem Kliniki Szmaragdowa 24h/7dni, gdzie prowadzi ponad 40 osobowy zespół pracowników, w tym ponad dwudziestu lekarzy weterynarii.

Po długich namowach znajomych, zdecydował się poprowadzić warsztaty z zarządzania praktyką weterynaryjną. Wiemy że, nie będzie to marketingowy nudny bełkot, ale wiedza oparta na doświadczeniu pracy z ludźmi o różnych mentalnościach, z różnych regionów świata, wielokrotnie w stresujących sytuacjach, oparta na olbrzymim doświadczeniu i przedstawiona w przejrzysty sposób!

Praktyka weterynaryjna to miejsce leczenia zwierząt, ale też miejsce gdzie należy wykazać się umiejętnościami z zakresu psychologii, informatyki, marketingu, zarządzania ludźmi i obsługą klienta, tak by mieć dochodową firmę. Doktor Paweł Adam Mucha postara się, by węgiel stał się brylantem.

Warsztaty obejmują:

 • Kreatywne szefowanie to nie powołanie lub nagroda za zasługi.
 • Czemu nie istnieję, co muszę poprawić?
 • Od tapety do kafelek - wizerunek i logistyka.
 • Strategie budowania marki i pozyskiwania klientów.
 • Rekrutacja i skuteczne zarządzanie zespołem.
 • Co mnie denerwuje? Efektywność i organizacja pracy.
 • Wszystkich wysłać na drzewa! Profesjonalna obsługa klienta.
 • Sytuacje wybuchowe i konfliktowe.
 • Płacz i zgrzytanie zębami. Efektywność kosztowa w finansach.
 • Piasek na pustyni też da się sprzedać. Plan marketingowy i skuteczna sprzedaż.
 • Po nitce do kłębka. Guide Book.
 • Czemu mam dłużników i jak odzyskać pieniądze?
 • U mnie na wsi Internet? Social Media, reklama i IT w weterynarii.
 • „Ten Miechowicz mnie wykończy!” Efektywna praca z programem „Klinika XP”.
 • Znowu Izba i mandaty. Zawiłości przepisów prawa.
 • Nie chcę być „dziadersem”. W czym jestem the best?
 • Work - Life balance.

Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy na podstawie etapu rozwoju ZLZ i testu kwalifikującego do danego poziomu.

Maksymalna liczba uczestników: 15 osób.

Warsztaty są przeznaczone zarówno dla osób otwierających ZLZ, dopiero początkujących na rynku, jak też szefów funkcjonujących wieloletnich praktyk weterynaryjnych.

Koszt uczestnictwa w warsztatach wynosi 2337 zł brutto (1900 zł netto) płatne jednorazowo lub w dwóch ratach.

Na wszelkie pytania odpowiemy Państwu z przyjemnością drogą mailową (kursy@dermawet.com).

Serdecznie zapraszamy!

Joanna Karaś-Tęcza i Klaudia Majcher

DERMAWET Gabinet Dermatologiczny dla Psów i Kotów

Lokalizacja

Naruszewicza, Warszawa, Polska

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Paweł Mucha

 • Organizator: Weterynaryjne rewolucje - czyli jedyny kurs z marketingu z gwarancją zwrotu inwestycji w ciągu 6 miesięcy - lek. wet. Paweł Mucha
  Dermawet to nie tylko specjalistyczny gabinet dermatologiczny dla psów i kotów ale również ceniony przez lekarzy praktyków ośrodek szkoleniowy.
Importuj do Kalendarza Google