WETDIAGNOSTYKA – BADANIE MOCZU I KAŁU VETTECH

Diagnostyka laboratoryjna
WETDIAGNOSTYKA  - badanie moczu i kału
 
Certyfikowane szkolenie online
 
Data: 28.01.2024r. godz. 10:00
Czas trwania: ok. 5h
Prowadząca: lek. wet. Anna Jarosińska
Kolejne spotkanie z zakresu diagnostyki weterynaryjnej już w styczniu!
Jeśli chcesz wiedzieć jak wykonywać badania kału i moczu w przychodni weterynaryjnej to szkolenie jest dla Ciebie - zaczniemy od przygotowania i pobrania materiału, aż po interpretacje wyniku.

Plan szkolenia:

- Pobieranie materiału od zwierząt do badania: mocz - badanie ogólne, badanie mikrobiologiczne, badanie cytopatologiczne; kał - badanie parazytologiczne.
- Wykonywanie badanie moczu: badanie paskowe, ocena organoleptyczna, pomiar ciężaru właściwego, ocena elementów morfotycznych osadu moczu - leukocytów, erytrocytów, wałeczków, nabłonków, kryształów, bakterii, śluzu.
- Zasady przygotowania preparatów cytologicznych z osadu moczu.
- Pojęcia krwiomoczu, ropomoczu, krystalurii itp.
- Procedury wykonania badania kału metodą flotacji i sedymentacji - dobieranie odpowiedniej metody w zależności od gatunku pasożytów.
- Odróżnianie jaj od artefaktów oraz identyfikacja jaj wybranych pasożytów.
W cenie: 
- 4 x 60 min wykładu na żywo wraz z możliwością zadania pytań do prowadzącego oraz sesją Q&A,
- 30 dni dostępu do nagrania ze szkolenia,
- materiały w formie pdf do druku (wysyłane przed szkoleniem),
- certyfikat uczestnictwa.
Cena: 149,00 zł (Wystawiamy fakturę VAT)

lek. wet. Anna Jarosińska

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz Centrum Nauk Sądowych Uniwersytetu Warszawskiego. W czasie studiów odbywała szkolenia i praktyki w weterynaryjnym laboratorium diagnostycznym, w którym, po uzyskaniu dyplomu, podjęła pracę. W trakcie drogi zawodowej zdobyła doświadczenia jako nauczyciel akademicki w Klinice Chorób Dużych Zwierząt SGGW oraz nauczyciel przedmiotów zawodowych w technikum weterynaryjnym. Obecnie kształci się na studiach specjalizacyjnych z weterynaryjnej diagnostyki laboratoryjnej oraz odbywa szkolenia z zakresu analityki ogólnej, kontroli jakości w laboratoriach medycznych oraz audytów norm ISO. Prywatnie wielbicielka przyrody, wycieczek pieszych i literatury. Działaczka społeczna.

  • Organizator: WETDIAGNOSTYKA - BADANIE MOCZU I KAŁU VETTECH
    VetTech Szkolenia Weterynaryjne to miejsce, w którym w przyjaznej atmosferze możesz zdobyć najnowszą wiedzę praktyczną. Połączyliśmy siły, aby stworzyć miejsce idealne dla Was - techników weterynarii, ale także innych zawodów związanych z medycyną weterynaryjną! Wyobraź sobie możliwość zdobycia wiedzy, która pozwoli Ci pielęgnować i leczyć zwierzęta! Teraz to możliwe, dzięki naszym fascynującym szkoleniom i webinarom weterynaryjnym! Czego możesz się nauczyć? Diagnozowania i leczenia różnych schorzeń zwierząt. Opieki nad zwierzętami w różnych etapach ich życia. Obowiązującymi zasadami profilaktyki zwierząt domowych. Radzenia sobie z nagłymi wypadkami i stanami krytycznymi. Wykonywania zróżnicowanych badań diagnostycznych. Profesjonalnej pielęgnacji zwierząt. Prawidłowej socjalizacji i terapii behawioralnej pupili. Nasz program szkoleniowy został starannie opracowany przez doświadczonych weterynarzy, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Tutaj nikt nie boi się zadawać pytań i wszyscy są otwarci na wymianę poglądów i doświadczenia! Bez względu na Twój poziom zaawansowania, nasze szkolenia są dostosowane do różnych potrzeb i umiejętności. Przewaga naszych szkoleń: Interaktywne zajęcia, które angażują i motywują do nauki. Elastyczne harmonogramy, które pozwalają na dostosowanie nauki do Twojego życia. Indywidualne podejście instruktorów, gotowych pomóc w rozwoju Twojej kariery weterynaryjnej. Konkurencyjne ceny pozwalające na rozwijanie swoich pasji! Nie zwlekaj! Przełam swoje ograniczenia i rozpocznij ekscytującą podróż w medycynie weterynaryjnej. Zapisz się na nasze szkolenia weterynaryjne już dziś!
Importuj do Kalendarza Google