Weekend Patologii stopień l – lek. wet. Michał Gruss

Ultrasonografia

Zapraszamy na wyjątkowe seminaryjno-warsztatowe szkolenie z zastosowania ultrasonografii w diagnostyce chorób wewnętrznych psów i kotów! 🐶 😺

✔️ Wiesz już jak wykorzystać USG do badań, technika badania nie jest dla Ciebie wyzwaniem, bez problemu obrazujesz narządy, jednak ich obraz bywa na tyle niespodziewany, że spędza Ci sen z powiek? Zdarza Ci się wpaść na znaleziska, których nie potrafisz zidentyfikować, zastanawiasz się, czy mają znaczenie kliniczne, czy są jedynie przypadkowym odkryciem? Odpowiedzi i porady na forach internetowych nie są wystarczające? A może chciałbyś zaktualizować wiedzę o nowinki ze świata ultrasonografii? Zapraszamy na nasze szkolenie!

🔷 „Weekend patologii” to wyjątkowe, wypełnione po brzegi wiedzą szkolenie teoretyczne - nie wykorzystujemy aparatów USG, nie wykonujemy badania pacjentów, natomiast poświęcamy cały przeznaczony czas na szczegółową, wspólną analizę setek wysokiej jakości skanów ultrasonograficznych rozmaitych patologii.

🔷 Podczas warsztatów nie omawiamy technicznych aspektów badania USG, a skupiamy się na różnorakich obrazach patologicznych opierając się nie tylko na doświadczeniu prowadzącego, ale przede wszystkim na najnowszych publikacjach z tej dziedziny.

🔷 Duży nacisk kładziemy na naukę interpretacji obrazu, wspólne tworzenie opisów badań oraz wykorzystanie USG jako elementu postępowania diagnostycznego uwzględniając jego ograniczenia.
🧠🧠🧠
Każda część szkolenia składa się z dwóch dni intensywnej nauki w miłej atmosferze zwieńczonych spotkaniem integracyjnym.

👉 Podczas części I poznajemy patologie z zakresu narządów przewodu pokarmowego, trzustki, wątroby, dróg żółciowych, śledziony i układu moczowego
❓ ❔ ❓ ❔
Do kogo kierujemy szkolenie?

Szkolenie skierowane jest do lekarzy weterynarii posiadających doświadczenie w wykonywaniu badania ultrasonograficznego, czujących się pewnie w odnajdywaniu i obrazowaniu narządów, jednak mających problem z oceną prawidłowości obrazu i wykorzystaniem badania w procesie diagnostycznym.

Jeśli wiesz, jak ułożyć pacjenta, sonda w Twojej ręce bez problemu znajduje to, co chcesz, jednak chciałbyś upewnić się, jaką patologię widzisz lub poznać te dotychczas niewidziane - to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!
❗ ❕ ❗ ❕
👨‍⚕️ Prowadzący szkolenie jest doświadczonym ultrasonografistą, od lat przeprowadzającym badanie USG. Na bieżąco śledzi dostępne publikacje naukowe z dziedziny ultrasonografii, co razem ze zbieranym wcześniej doświadczeniem internistycznym pozwala mu na holistyczne podejście do diagnozowanego problemu. Swoje umiejętności praktyczne i wiedzę wykorzystuje jako ultrasonografista oraz wykładowca akademicki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Jednocześnie poza przekazywaniem wiedzy studentom poświęca czas na zgłębianie nierozwiązanych jeszcze problemów z dziedziny ultrasonografii weterynaryjnej. Prowadzi również liczne szkolenia dla lekarzy weterynarii.

Prowadzący: lek. wet. Michał Gruss

Lokalizacja szkolenia: Hotel Scout - Drogowców 12, 42-200 Częstochowa

Do zobaczenia!

Lokalizacja

Drogowców 12, 42-200 Częstochowa

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Szczegóły Lokalizacji

Hotel Scout

lek. wet. Michał Gruss

  • Organizator: Weekend Patologii stopień l - lek. wet. Michał Gruss
    > USG Practice to wyższy poziom ultrasonografii weterynaryjnej: proponujemy najlepsze rozwiązania z zakresu: ultrasonografii, RTG, tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego na rynku. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie i oferujemy bardzo wysoki standard usług. Pomysł na firmę powstał po kilkuletniej analizie potrzeb lekarzy weterynarii związanych z trudnościami jakie napotykają w trakcie wykonywania badań diagnostycznych. > Wiedza i doświadczenie: stawiamy na przekazanie rzetelnej dawki wiedzy opartej na doświadczeniu najlepszych polskich specjalistów i aktualnych badaniach naukowych. > Innowacja i kreatywność: skupiamy się na produkcji innowacyjnych rozwiązań mających na celu ułatwienie pracy lekarzom weterynarii.
Importuj do Kalendarza Google