USG układu mięśniowo-szkieletowego – lek. wet. Mateusz Hebel

Ultrasonografia

Szkolenie składa się z części wykładowej online oraz praktycznej

💻 W części online prowadzący omówi przygotowanie i ustawienie pacjenta, przeprowadzenie badania oraz prawidłową ocenę stawów ramiennych, kolanowych, ścięgna Achillesa oraz mięśnia biodrowo-lędźwiowego. W trakcie tej części dowiesz się także, jak interpretować uzyskane wyniki oraz wykrywać patologie i choroby.

🩺 Część praktyczna odbędzie się w sześcioosobowej grupie przy dwóch stanowiskach USG. W trakcie szkolenia przeprowadzone zostanie badanie demonstracyjne, a następnie uczestnicy będą mieli okazję przez resztę dnia wykonać  dużą ilość badań pod okiem prowadzącego.

👨‍⚕️ Prowadzący szkolenie lek. wet. Mateusz Hebel, jest doświadczonym specjalistą z zakresu oceny badań narządów ruchu u psów i kotów. Obecnie pełni funkcję kierownika katedry rezonansu magnetycznego na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Prowadzący ma duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów z tej tematyki, m.in. na Uniwersytecie w Poznaniu, Studium Fizjoterapii Zwierząt oraz dla słuchaczy studium specjalizacyjnego w dziedzinie Radiologia Weterynaryjna na wydziale medycyny weterynaryjnej.

Lekarz weterynarii Mateusz Hebel łączy wiedzę z zakresu ultrasonografii, MRI oraz RTG, dzięki czemu jest w stanie przeprowadzać kompleksową ocenę badań narządów ruchu. Jego doświadczenie i wiedza z pewnością przyczynią się do zdobycia cennych umiejętności przez uczestników szkolenia.

Część praktyczna odbędzie się 02.07.2023 w Krakowie, w lecznicy weterynaryjnej Folwark Zwierzęcy.

Lokalizacja

Kraków

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

lek. wet. Mateusz Hebel

  • Organizator: USG układu mięśniowo-szkieletowego - lek. wet. Mateusz Hebel
    > USG Practice to wyższy poziom ultrasonografii weterynaryjnej: proponujemy najlepsze rozwiązania z zakresu: ultrasonografii, RTG, tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego na rynku. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie i oferujemy bardzo wysoki standard usług. Pomysł na firmę powstał po kilkuletniej analizie potrzeb lekarzy weterynarii związanych z trudnościami jakie napotykają w trakcie wykonywania badań diagnostycznych. > Wiedza i doświadczenie: stawiamy na przekazanie rzetelnej dawki wiedzy opartej na doświadczeniu najlepszych polskich specjalistów i aktualnych badaniach naukowych. > Innowacja i kreatywność: skupiamy się na produkcji innowacyjnych rozwiązań mających na celu ułatwienie pracy lekarzom weterynarii.
Importuj do Kalendarza Google