USG krok po kroku – moduł 2 – FAST + Studium przypadków

Ultrasonografia
USG KROK PO KROKU  - MODUŁ 2
Certyfikowane szkolenie online
 
Data: 16.06.2024r. godz. 10:00
Czas trwania: ok. 5h
Prowadząca: dr nauk lek. wet. Aleksandra Garbiec
Na drugim spotkaniu skupicie się na wykonywaniu badaniu FAST ratującego życie pacjenta oraz studium przypadków, które pozwolą Wam całą teoretyczną wiedzę przełożyć na praktyczne zastosowanie wśród Waszych pacjentów.

Zakres szkolenia:

MODUŁ 2:
1. Czym jest FAST - wskazania, możliwości, przygotowanie pacjenta.
2. Metody wykonania badania FAST.
3. Obraz ultrasonograficzny podczas badania FAST.
4. Studium przypadków.

W cenie szkolenia:

- 4 x 60 min wykładu na żywo wraz z możliwością zadania pytań do prowadzącego oraz sesją Q&A,
- 30 dni dostępu do nagrania ze szkolenia,
- materiały w formie pdf do druku (wysyłane przed szkoleniem),
- certyfikat uczestnictwa.
Cena: 249,00zł (Wystawiamy fakturę VAT)

dr n. lek. wet. Aleksandra Garbiec

W 2018 ukończyła z wyróżnieniem medycynę weterynaryjną na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Od tego czasu pracuje na stanowisku lekarza weterynarii w największej klinice dla zwierząt w Lublinie ( Lubelskie Centrum Małych Zwierząt). Swoją pracę zawodową poświęca radiologii weterynaryjnej - aktualnie skupia się na przyjmowaniu i diagnozowaniu pacjentów poprzez badania USG i RTG. Od 2020 pracuje również na stanowisku asystenta w katedrze etologii zwierząt i łowiectwa gdzie uczy przyszłych studentów behawiorystyki, dietetyki oraz fizjoterapii . Brała udział w projekcie Przyrodniczy MIT program dostosowania Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie do wyzwań Nauki 2.0 pt. "Współpraca behawiorysta lekarz weterynarii". W 2023r. obroniła doktorat uzyskując tytuł doktora.

  • Organizator: USG krok po kroku - moduł 2 - FAST + Studium przypadków
    VetTech Szkolenia Weterynaryjne to miejsce, w którym w przyjaznej atmosferze możesz zdobyć najnowszą wiedzę praktyczną. Połączyliśmy siły, aby stworzyć miejsce idealne dla Was - techników weterynarii, ale także innych zawodów związanych z medycyną weterynaryjną! Wyobraź sobie możliwość zdobycia wiedzy, która pozwoli Ci pielęgnować i leczyć zwierzęta! Teraz to możliwe, dzięki naszym fascynującym szkoleniom i webinarom weterynaryjnym! Czego możesz się nauczyć? Diagnozowania i leczenia różnych schorzeń zwierząt. Opieki nad zwierzętami w różnych etapach ich życia. Obowiązującymi zasadami profilaktyki zwierząt domowych. Radzenia sobie z nagłymi wypadkami i stanami krytycznymi. Wykonywania zróżnicowanych badań diagnostycznych. Profesjonalnej pielęgnacji zwierząt. Prawidłowej socjalizacji i terapii behawioralnej pupili. Nasz program szkoleniowy został starannie opracowany przez doświadczonych weterynarzy, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Tutaj nikt nie boi się zadawać pytań i wszyscy są otwarci na wymianę poglądów i doświadczenia! Bez względu na Twój poziom zaawansowania, nasze szkolenia są dostosowane do różnych potrzeb i umiejętności. Przewaga naszych szkoleń: Interaktywne zajęcia, które angażują i motywują do nauki. Elastyczne harmonogramy, które pozwalają na dostosowanie nauki do Twojego życia. Indywidualne podejście instruktorów, gotowych pomóc w rozwoju Twojej kariery weterynaryjnej. Konkurencyjne ceny pozwalające na rozwijanie swoich pasji! Nie zwlekaj! Przełam swoje ograniczenia i rozpocznij ekscytującą podróż w medycynie weterynaryjnej. Zapisz się na nasze szkolenia weterynaryjne już dziś!
Importuj do Kalendarza Google