TRUDNE ROZMOWY W WETERYNARII

Zarządzanie

TRUDNE ROZMOWY W WETERYNARII... czyli jak rozmawiać z klientem przeżywającym silne emocje.

CZY ROZMOWY O EUTANAZJI Z OPIEKUNEM ZWIERZĘCIA MUSZĄ BYĆ TRUDNE? 🐾
Jak rozmawiać o niepowodzeniu w leczeniu i śmierci pacjenta?
Jak rozwiązywać konflikty i wspierać klienta w przeżywaniu silnych emocji?
Jak budować relację i owocującą współpracę na przyszłość?
Tego wszystkiego dowiesz się dzięki naszemu webinarowi z psycholog Anna Burcon-Giejsztowt.
Jeśli myślisz, że praca w weterynarii to praca ze zwierzętami...to jesteś w ogromnym błędzie! 👥
To codzienne wypytywanie o czasem skomplikowany i niejasny wywiad, rozwiązywanie trudnych i niekomfortowych sytuacji, informowanie o kosztach, podejmowanie decyzji o dalszym leczeniu.
Trudne tematy i duże emocje powodują konflikty, czasem agresywne zachowania... co odbija się na opiniach o lekarzach, technikach, recepcjonistach, przychodniach...i zdrowiu psychicznym, wypaleniu zawodowym i rezygnowaniu z pasji jaką był kontakt ze zwierzętami i medycyną weterynaryjną.
Na tym webinarze otrzymacie narzędzia do pracy w codziennych sytuacjach, z którymi się mierzycie jako cały zespół przychodni, klinik weterynaryjnych, gabinetów zoopsychologicznych, dietetycznych czy rehabilitacyjnych.
‼️ Data wydarzenia: 03.10.2023r. godz. 20:00
‼️ W cenie:
- spotkanie na żywo z prelegentem z możliwością zadawania pytań i sesją Q&A,
- 14 dni dostępu do nagrania z webinaru,
- materiały w formie pdf do druku (wysyłane przed webinarem),
- certyfikat uczestnictwa.
‼️ Cena: 69,00 zł (Wystawiamy fakturę VAT)
Rejestracja oraz szczegóły wydarzenia:
  • Organizator: TRUDNE ROZMOWY W WETERYNARII
    VetTech Szkolenia Weterynaryjne to miejsce, w którym w przyjaznej atmosferze możesz zdobyć najnowszą wiedzę praktyczną. Połączyliśmy siły, aby stworzyć miejsce idealne dla Was - techników weterynarii, ale także innych zawodów związanych z medycyną weterynaryjną! Wyobraź sobie możliwość zdobycia wiedzy, która pozwoli Ci pielęgnować i leczyć zwierzęta! Teraz to możliwe, dzięki naszym fascynującym szkoleniom i webinarom weterynaryjnym! Czego możesz się nauczyć? Diagnozowania i leczenia różnych schorzeń zwierząt. Opieki nad zwierzętami w różnych etapach ich życia. Obowiązującymi zasadami profilaktyki zwierząt domowych. Radzenia sobie z nagłymi wypadkami i stanami krytycznymi. Wykonywania zróżnicowanych badań diagnostycznych. Profesjonalnej pielęgnacji zwierząt. Prawidłowej socjalizacji i terapii behawioralnej pupili. Nasz program szkoleniowy został starannie opracowany przez doświadczonych weterynarzy, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Tutaj nikt nie boi się zadawać pytań i wszyscy są otwarci na wymianę poglądów i doświadczenia! Bez względu na Twój poziom zaawansowania, nasze szkolenia są dostosowane do różnych potrzeb i umiejętności. Przewaga naszych szkoleń: Interaktywne zajęcia, które angażują i motywują do nauki. Elastyczne harmonogramy, które pozwalają na dostosowanie nauki do Twojego życia. Indywidualne podejście instruktorów, gotowych pomóc w rozwoju Twojej kariery weterynaryjnej. Konkurencyjne ceny pozwalające na rozwijanie swoich pasji! Nie zwlekaj! Przełam swoje ograniczenia i rozpocznij ekscytującą podróż w medycynie weterynaryjnej. Zapisz się na nasze szkolenia weterynaryjne już dziś!
Importuj do Kalendarza Google