Treser psów – kurs zawodowy

BehawiorystykaPosłuszeństwo

Kurs ma charakter zajęć teoretyczno-praktycznych. Część teoretyczną obejmują wykłady. Część praktyczna to praca z psami w sali zajęć oraz w terenie.

Celem kursu jest zapoznanie uczestników z charakterystyką zawodu tresera psów i wdrożenie ich do pracy w tej dziedzinie. Uczestnicy odbywający kurs zostaną zaznajomieni z socjalizacją i uczeniem psa współpracy z człowiekiem. Kursanci dowiedzą się też jak przekazywać opiekunowi psa wiedzę teoretyczną i kształtować umiejętności praktyczne postępowania z psem, tak aby osiągnąć posłuszeństwo zwierzęcia.

Po odbyciu kursu uczestnicy zdobywają możliwość prowadzenia własnej działalności gospodarczej lub współpracy z przychodniami, lecznicami małych zwierząt, szkołami dla psów, schroniskami dla bezdomnych zwierząt. Kurs umożliwia też podejmowanie pracy ze zwierzęciem w domu właściciela lub w terenie. Praca dla osób nie lubiących rutyny, chcących żyć aktywnie, otwartych na rozwój zawodowy i nowe doświadczenia.

Lokalizacja

ul. Kijowska 3, Warszawa, Polska

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Szczegóły Lokalizacji

Budynek Prywatnego Technikum Weterynarii nr 1 w Warszawie.

  • Organizator: Treser psów - kurs zawodowy
    Nasza szkoła od ponad 20 lat kształci w zawodach weterynaryjnych i rolniczych. Dostosowujemy ofertę do potrzeb rynku pracy, lecz działamy tylko w obrębie branż, na których się doskonale znamy.
Importuj do Kalendarza Google