Treser psów – kurs zawodowy

Behawiorystyka

Treser psów jest osobą pracującą z psem i jego właścicielem/opiekunem.Celem jego pracy jest socjalizacja i uczenie psa współpracy z człowiekiem. Treser przekazuje opiekunowi psa wiedzę teoretyczną i kształtuje umiejętności praktyczne postępowania z psem, tak aby osiągnąć posłuszeństwo zwierzęcia.Potrafi ocenić predyspozycje psa do wykonywania zadań specjalistycznych na podstawie jego cech psychicznych. Przyucza psy do wykonywania zadań specjalistycznych (ratownictwo, przewodnik dla osób niewidomych, myślistwo…) oraz sportowych. Treser stosuje metody szkoleniowe pozbawione wywoływania u zwierzęcia strachu, uczucia bólu i innego dyskomfortu.

Lokalizacja

Kijowska 3, Warszawa, Polska

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Katarzyna Iwańczuk

Behawiorysta, Instruktor Szkolenia Psów, Wykładowca,Sędzia Rally Obedience, Instruktor Agility, Instruktor Handlingu, Trener Profilaktyki Pogryzień

Marta Dziedzic

Instruktor szkolenia psów, Instruktor Obedience, Instruktor Nose Work, Instruktor Rally-O; mgr psychologii ze specjalizacjami w neuropsychologii i w stosowanej psychologii psa.

  • Organizator: Treser psów - kurs zawodowy
    Nasza szkoła od ponad 20 lat kształci w zawodach weterynaryjnych i rolniczych. Dostosowujemy ofertę do potrzeb rynku pracy, lecz działamy tylko w obrębie branż, na których się doskonale znamy.
Importuj do Kalendarza Google