Studium Kot- zachowania prawidłowe i zaburzenia behawioralne

Behawiorystyka

Zapraszamy na dwusemestralne "Studium kot: zachowania prawidłowe i zaburzenia behawioralne".

Cel kursu: Zdobycie wiedzy z zakresu etologii kotów. Poznanie wpływu zaburzeń somatycznych na zachowanie. Opanowanie technik modyfikacji zachowań i terapii behawioralnej.
Prowadzący: Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych lekarzy weterynarii oraz specjalistów z zakresu psychologii, etologii i felinoterapii.
Certyfikat: Ukończenie kursu zostanie potwierdzone certyfikatem na drukach MEN.
Dla kogo: Zapraszamy lekarzy i techników weterynarii, hodowców, pracowników schronisk i fundacji.
Czas trwania: Dwa semestry, dziewięć dwudniowych zjazdów, 144 godziny dydaktyczne.
Pierwszy zjazd: 16-17 marca 2024
Forma zajęć: Wykłady i warsztaty.
Jest to jedyny kurs z zachowania kotów pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia  Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt oraz Warszawskiej Izby Lekarsko Weterynaryjnej.
Po więcej informacji zapraszamy tutaj:
Liczba miejsc ograniczona.

Lokalizacja

Szturmowa 1/3, Warszawa

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Szczegóły Lokalizacji

Fundacja na Rzecz Wydziału Zarządzania UW

Joanna Iracka, Maria Habrowska, Agata Sowińska, Zofia Fraś, Michał Jank, Marta Mendel

  • Organizator: Studium Kot- zachowania prawidłowe i zaburzenia behawioralne
    Zadaniem Etovetu jest umożliwienie podnoszenia kwalifikacji zawodowych w dziedzinie zachowania się i dobrostanu zwierząt osobom pracującym z nimi na co dzień, przede wszystkim: - lekarzy weterynarii - behawiorystów - pracowników fundacji opiekujących się zwierzętami, a także fundacji wykorzystujących zwierzęta w pracy z ludźmi - pracowników schronisk dla bezdomnych zwierząt - hodowców zwierząt, - a także innych osób pragnących pogłębić wiedzę z zakresu zachowania zwierząt i pracy z nimi. Większość organizowanych przez nas szkoleń będzie dotyczyła psów i kotów. Obok seminariów z zaproszonymi z zagranicy autorytetami prowadzimy specjalistyczne o charakterze wykładowo-warsztatowym, oraz warsztaty weekendowe. Współorganizujemy i prowadzimy zajęcia dydaktyczne na rocznym kursie: „Kot: zachowania prawidłowe i zaburzenia behawioralne” Wyróżniają nas zajęcia warsztatowe oraz szkolenia z zakresu weterynaryjnej medycyny behawioralnej. Wreszcie, działaniami edukacyjnymi obejmujemy również dzieci, od których zależy dobrostan zwierząt towarzyszących i ich miejsce w społeczeństwie za kilkadziesiąt lat.
Importuj do Kalendarza Google