Stomatologia psów ras miniaturowych

Stomatologia

Szkolenie przeznaczone dla lekarzy weterynarii, studentów medycyny weterynaryjnej, techników.

Kilka słów o szkoleniu od Wykładowcy lek. wet. Marty Markowskiej: „Jakoś tak jest, że mali pacjenci często mają duże problemy. Wydaje się to szczególnie prawdziwe w przypadku stomatologii, dlatego szkolenie ma przeprowadzić uczestników przez najczęściej występujące patologie w małych psich pyszczkach które kryją wcale nie tak małe ząbki, a już na pewno niemałe problemy i wyzwania.”.

Program:

SPECYFIKA RAS MINIATUROWYCH, ORAZ SPOJRZENIE ZE STRONY OPIEKUNA.

PRZETRWAŁE ZĘBY MLECZNE, JAK I KIEDY SIĘ ZA NIE ZABRAĆ.

HIGIENA STOMATOLOGICZNA U RAS MAŁYCH – JAK NAMÓWIĆ OPIEKUNA DO JEJ PROWADZENIA.

ZABIEG PROFILAKTYCZNY U PSA MINIATUROWEGO (I DLACZEGO TO TAKA RZADKOŚĆ).

PLAN LECZENIA – DLACZEGO WARTO GO PRZEDSTAWIĆ.

PARADONTOZA I JEJ KONSEKWENCJE U MAŁYCH RAS.

EKSTRAKCJE U PSÓW MINIATUROWYCH – WYZWANIA I KOMPLIKACJE.

Co oferujemy?

  • Najlepszą atmosferę, bo tylko w takiej można efektywnie się uczyć,
  • Bezcenną wiedzę, przekazaną klarownie i przystępnie,
  • Dyplom ukończenia szkolenia, przekazywany w formie on-line, na życzenie również w języku angielskim BEZPŁATNIE!
  • Nagranie szkolenia dostępne aż przez 14 dni! 
  • Materiały.

Liczba miejsc ograniczona!!!

lek. wet. Marta Markowska

W zawodzie od dziesięciu lat lat. Najchętniej zajmuje się przypadkami stomatologicznymi i dermatologicznymi oraz endokrynologicznymi. Aktualnie pracuje w Gabinecie Fivet z dr Robertem Imioło, gdzie zajmuje się właśnie psią i kocią stomatologią. Jest przekonana, że właściwe zrozumienie problemu pacjenta oraz dobrze opracowany plan działania są potrzebne do spokojnej i efektywnej pracy. Szczęśliwa posiadaczka trzech psów, ślimaków afrykańskich i okazjonalnie odkarmianych ptaków. Czasem myśli, że to za dużo, ale trwa to tylko do kolejnego rannego jerzyka. W czasie wolnym działa w Śląskim Klubie Fantastyki, chętnie gra w gry planszowe, tworzy hennowe tatuaże oraz rysuje słowiańskie demony. Ze względu na nie przynoszenie pracy do domu, demony zawsze są zdrowe.

  • Organizator: Stomatologia psów ras miniaturowych
    Organizujemy szkolenia skrojone na miarę Twoich potrzeb! Od wielu lat nasze pasje nierozerwalnie związane są ze zwierzętami. Psy, konie, koty były w naszym życiu od zawsze, a im bardziej oddawałyśmy się pracy ze zwierzętami, tym więcej chciałyśmy wiedzieć. Szkolenia, doskonalenie umiejętności, próba zrozumienia zwierząt, wszelkie nowinki szybko stały się obiektami naszego zainteresowania. Zauważyłyśmy deficyt szkoleń, które miałyby przystępne ceny i oferowały najwyższy poziom merytoryczny. Czas to zmienić! Zapraszamy do Centrum Szkoleń Animalia!
Importuj do Kalendarza Google