Staż kliniczny w Dermawecie – „Konsultacje dermatologiczne razem”

Choroby wewnętrzneCytologiaDermatologiaEndokrynologiaImmunologia

Z przyjemnością zapraszamy na płatny staż kliniczny „Konsultacje dermatologiczne razem”, który odbędzie się 22-25 maja 2023 r. w gabinecie Dermawet (Warszawa, ul. Odyńca).

 

Staż będzie prowadzony przez Joannę Karaś-Tęczę, lekarkę od lat specjalizującą się w dermatologii weterynaryjnej i cytologii dermatologicznej, znaną z wykładów w kraju i za granicą, oraz przez Ewę Konarzewską.

 

Szkolenie polega na asyście przy przyjmowaniu pacjentów dermatologicznych, wykonywaniu wszelkich badań dodatkowych, łącznie z testami śródskórnymi, badaniem lampą Wooda, pobieraniem bioptatów i ocenianiu preparatów cytologicznych. Kurs trwa codziennie od 9:00 do godziny 19:30. Gwarantujemy 20 pacjentów każdego dnia. W szkoleniu bierze udział nie więcej niż 3 osoby, co gwarantuje wysoki stopień interakcji pomiędzy uczestnikami a wykładowcą.

 

Koszt uczestnictwa w stażu wynosi 3700 zł brutto płatne jednorazowo lub w dwóch ratach. Możliwe jest dokupienie dodatkowego dnia – piątek, 26 maja – na oglądanie preparatów cytologicznych razem z dr. Ewą Konarzewską w cenie 1000 zł brutto. W trakcie kursu nie są przewidziane przerwy ale w kuchni na stole będzie dostępne śniadanie i lunch, a kawa i inne napoje dostępne cały dzień. Przerwę uczestnicy robią według uznania.

Lokalizacja

Odyńca, Warszawa, Polska

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Joanna Karaś-Tęcza

  • Organizator: Staż kliniczny w Dermawecie - „Konsultacje dermatologiczne razem”
    Dermawet to nie tylko specjalistyczny gabinet dermatologiczny dla psów i kotów ale również ceniony przez lekarzy praktyków ośrodek szkoleniowy.
Importuj do Kalendarza Google