STANY NAGŁE CZĘŚĆ 2 – KURS ONLINE

AnestezjologiaChoroby wewnętrzneDiagnostyka laboratoryjnaEndokrynologiaIntensywna terapia i nagłe wypadkiMedycyna ratunkowaNefrologia i urologiaNeurologiaPulmunologiaRozród

Kompleksowy, 9-tygodniowy kurs online, prowadzony przez lek.wet. Magdalenę West i lek.wet. Patrycję Zimmermann - założycielki NEWGRADVETS. 

W ramach tego intensywnego kursu (zawiera ponad 20h nagrań wideo!) omawiamy wszystkie informacje niezbędne Ci do opanowania zaburzeń elektrolitowych i kryzysu Addisona, zaopiekowania się pacjentem z niedrożnością cewki moczowej, z ostrym rozszerzeniem i skrętem żołądka (GDV) oraz w neurologicznych stanach nagłych, a także przeprowadzeniu skutecznej diagnozy i wdrożeniu leczenia z zakresu toksykologii stanów nagłych i problemów z równowagą kwasowo-zasadową (w tym gazometria).  

Stany Nagłe podzielone są na dwie części ze względu na ogrom wiedzy, ale nie musisz wykonywać ich po kolei - to niezależne kursy, z różnym zakresem wiedzy, które jedynie wspierają się i uzupełniają.

Dołącz do nas, ucz się wygodnie i zgodnie z własnym kalendarzem, gdzie i kiedy zechcesz, zdobywając cenną wiedzę, którą zastosujesz w swojej codziennej praktyce!

Kurs obejmuje:

 • 9 unikalnych tematów - łącznie ponad 20 godzin nagrań wideo,
 • 6-miesięczny dostęp do notatek, materiałów dodatkowych i quizów,
 • Autorski zeszyt ćwiczeń do pracy podczas kursu - łącznie ponad 300 stron notatek z kursu,
 • Indywidualnie sprawdzane zadania domowe, quizy i egzamin końcowy,
 • Materiały dodatkowe do pobrania, np. Schemat wstępnej oceny pacjenta, Diagram pojęciowego ujęcia wstrząsu anafilaktycznego, Protokół leczenia niewydolności wielonarządowej - i wiele innych, dodawanych na bieżąco,
 • 8 sesji Q&A - możliwość zadawania anonimowych pytań do każdego modułu,
 • Certyfikat ukończenia kursu po zdaniu egzaminu końcowego oraz punkty edukacyjne

Program kursu - kolejne moduły merytoryczne udostępniane są w każdy poniedziałek, punktualnie o 8:00, na naszej dedykowanej platformie online: 

 • 4 listopada 2024 - Moduł 1 - Zaburzenia elektrolitowe
 • 11 listopada 2024 - Moduł 2 - Niedrożność cewki moczowej
 • 18 listopada 2024 - Moduł 3 - Gazometria krwi i równowaga kwasowo-zasadowa
 • 25 listopada 2024 - Moduł 4 - Dystocja i opieka nad noworodkami
 • 2 grudnia 2024 - Moduł 5 - Toksykologia w stanach nagłych
 • 9 grudnia 2024 - Moduł 6 - Kryzys Addisona czyli ostra niewydolność nadnerczy
 • 16 grudnia 2024 - Moduł 7 - Neurologiczne stany nagłe
 • 30 grudnia 2024 - Moduł 8 - Ostre rozszerzenie i skręt żołądka (GDV)

Kurs kończy się egzaminem (dwa terminy), którego zdanie nagradzane jest imiennym certyfikatem.

WEBINAR

Szczegóły

Kurs odbywa się w formie online, na dedykowanej platformie, dostępnej w formie desktop, jak i z poziomu urządzeń mobilnych.

lek.wet. Magdalena West

Lekarz weterynarii Emergency and Critical Care w Centre for Animal Referral and Emergency w Melbourne, Australia; Założycielka NEWGRADVETS Wkrótce po studiach spełniła swoje marzenie o przeprowadzce na Antypody, zdała egzamin Australasian Veterinary Examination i rozpoczęła pracę w klinice specjalistycznej w Auckland w Nowej Zelandii, następnie zdobyła kilkuletnie doświadczenie w klinice dziennej w Bendigo, gdzie zakochała się w stanach nagłych oraz chirurgii tkanek miękkich. Obecnie pracuje w znanej klinice specjalistycznej w Melbourne, gdzie zajmuje się stanami nagłymi. W wolnym czasie lubi podróżować po świecie wykorzystując tanie loty, pić herbatę oraz spędzać czas z mężem i psiakiem Laylą.

lek.wet. Patrycja Zimmermann

Lekarz weterynarii Emergency and Critical Care w Animal Emergency Service w Brisbane, Australia Założycielka NEWGRADVETS Jeszcze przed otrzymaniem dyplomu na uczelni w Polsce zdecydowała się na przygodę życia i wyjechała do Australii, gdzie zdała egzaminy Australasian Veterinary Examination na University of Queensland otrzymując prawo wykonywania zawodu na Antypodach. Karierę zawodową rozpoczęła pracując w przychodniach pierwszego kontaktu w Melbourne, gdzie zdobyła doświadczenie zarówno w internie, jak i chirurgii. Od kilku lat pracuje w renomowanej klinice stanów nagłych Animal Emergency Service w Brisbane. Chirurgia i stany nagłe są jej ulubioną dziedziną. Aktualnie w trakcie studiów podyplomowych z Emergency Medicine and Critical Care na Uniwersytecie w Melbourne.

 • Organizator: STANY NAGŁE CZĘŚĆ 2 - KURS ONLINE
  W 2015 roku dwie absolwentki weterynarii wyjechały na drugi koniec świata w pogoni za marzeniami. Nie znały się, ale łączyło je jedno: wielka pasja do medycyny weterynaryjnej. Dzięki ciężkiej pracy osiągnęły zawodowy sukces i zaczęły operować w renomowanych klinikach stanów nagłych w Australii, dokumentując swoją pasję na instagramie @foreignvets. Praca za granicą, wysokie standardy leczenia i konieczność dokształcania się na własną rękę, uświadomiły im istnienie luki w nauczaniu praktycznej weterynarii w naszym kraju. Tak zrodził się pomysł na NEWGRADVETS.
Importuj do Kalendarza Google