STANY NAGŁE CZĘŚĆ 1 – KURS ONLINE

Medycyna ratunkowa

Kompleksowy, 9-tygodniowy kurs online, prowadzony przez lek.wet. Magdalenę West i lek.wet. Patrycję Zimmermann - założycielki NEWGRADVETS. 

W ramach tego intensywnego kursu (zawiera ponad 20h nagrań wideo!) omawiamy wszystkie informacje niezbędne Ci do właściwego przeprowadzenia triażu, ustabilizowania pacjenta, zapanowania nad wstrząsem i sepsą, uporania się z ostrym brzuchem, stanami nagłymi układu oddechowego i kwasicą ketonową oraz zastosowania płynoterapii, najważniejszych procedur i leków najistotniejszych w postępowaniu w stanach nagłych. 

Stany Nagłe podzielone są na dwie części ze względu na ogrom wiedzy, ale nie musisz wykonywać ich po kolei - to niezależne kursy, z różnym zakresem wiedzy, które jedynie wspierają się i uzupełniają.

Dołącz do nas, ucz się wygodnie i zgodnie z własnym kalendarzem, gdzie i kiedy zechcesz, zdobywając cenną wiedzę, którą zastosujesz w swojej codziennej praktyce!

Kurs obejmuje:

 • 9 modułów - łącznie ponad 20 godzin nagrań wideo,
 • 6-miesięczny dostęp do notatek, materiałów dodatkowych i quizów,
 • Autorski zeszyt ćwiczeń do pracy podczas kursu - ponad 300 stron notatek z kursu,
 • Indywidualnie sprawdzane zadania domowe, quizy i egzamin końcowy,
 • Materiały dodatkowe do pobrania, np. Schemat wstępnej oceny pacjenta, Diagram pojęciowego ujęcia wstrząsu anafilaktycznego, Protokół leczenia niewydolności wielonarządowej - i wiele innych, dodawanych na bieżąco,
 • 8 sesji Q&A - możliwość zadawania anonimowych pytań do każdego modułu,
 • Egzamin i certyfikat ukończenia kursu oraz punkty edukacyjne

Program kursu - kolejne moduły merytoryczne udostępniane są w każdy poniedziałek, punktualnie o 8:00, na naszej dedykowanej platformie online: 

 • 29 stycznia 2024 - Moduł 1 - Triage i wstępna stabilizacja
 • 5 lutego 2024 - Moduł 2 - Wstrząs i sepsa
 • 12 lutego 2024 - Moduł 3 - Płynoterapia
 • 19 lutego 2024 - Moduł 4 - Ostry brzuch
 • 26 lutego 2024 - Moduł 5 - Stany nagłe ukł. oddechowego
 • 4 marca 2024 - Moduł 6 - Kwasica ketonowa
 • 11 marca 2024 - Moduł 7 - Procedury w stanach nagłych
 • 18 marca 2024 - Moduł 8 - Najczęściej stosowane leki

Kurs kończy się egzaminem (dwa terminy), którego zdanie nagradzane jest imiennym certyfikatem oraz aż 30 punktami edukacyjnymi!

WEBINAR

Szczegóły

Kurs odbywa się w formie online, na dedykowanej platformie, dostępnej w formie desktop, jak i z poziomu urządzeń mobilnych.

lek.wet. Magdalena West

Lekarz weterynarii Emergency and Critical Care w Centre for Animal Referral and Emergency w Melbourne, Australia; Założycielka NEWGRADVETS Wkrótce po studiach spełniła swoje marzenie o przeprowadzce na Antypody, zdała egzamin Australasian Veterinary Examination i rozpoczęła pracę w klinice specjalistycznej w Auckland w Nowej Zelandii, następnie zdobyła kilkuletnie doświadczenie w klinice dziennej w Bendigo, gdzie zakochała się w stanach nagłych oraz chirurgii tkanek miękkich. Obecnie pracuje w znanej klinice specjalistycznej w Melbourne, gdzie zajmuje się stanami nagłymi. W wolnym czasie lubi podróżować po świecie wykorzystując tanie loty, pić herbatę oraz spędzać czas z mężem i psiakiem „Laylą”.

lek.wet. Patrycja Zimmermann

Lekarz weterynarii Emergency and Critical Care w Animal Emergency Service w Brisbane, Australia Założycielka NEWGRADVETS Jeszcze przed otrzymaniem dyplomu na uczelni w Polsce zdecydowała się na przygodę życia i wyjechała do Australii, gdzie zdała egzaminy Australasian Veterinary Examination na University of Queensland otrzymując prawo wykonywania zawodu na Antypodach. Karierę zawodową rozpoczęła pracując w przychodniach pierwszego kontaktu w Melbourne, gdzie zdobyła doświadczenie zarówno w internie, jak i chirurgii. Od kilku lat pracuje w renomowanej klinice stanów nagłych Animal Emergency Service w Brisbane. Chirurgia i stany nagłe są jej ulubioną dziedziną. Aktualnie w trakcie studiów podyplomowych z Emergency Medicine and Critical Care na Uniwersytecie w Melbourne.

 • Organizator: STANY NAGŁE CZĘŚĆ 1 - KURS ONLINE
  W 2015 roku dwie absolwentki weterynarii wyjechały na drugi koniec świata w pogoni za marzeniami. Nie znały się, ale łączyło je jedno: wielka pasja do medycyny weterynaryjnej. Dzięki ciężkiej pracy osiągnęły zawodowy sukces i zaczęły operować w renomowanych klinikach stanów nagłych w Australii, dokumentując swoją pasję na instagramie @foreignvets. Praca za granicą, wysokie standardy leczenia i konieczność dokształcania się na własną rękę, uświadomiły im istnienie luki w nauczaniu praktycznej weterynarii w naszym kraju. Tak zrodził się pomysł na NEWGRADVETS.
Importuj do Kalendarza Google