Small Mammal Medicine SURGERY WORKSHOP – Zoltan Szabo & Péter Pazár

Gryzonie, zajęczaki i małe ssakiZwierzęta egzotyczne

Serdecznie zapraszamy na warsztaty “Medycyna Małych Ssaków” organizowane przez Furry Vets!

👨🏻‍🏫Warsztaty będą prowadzone przez Zoltana Szabo DVM, DACZM, DABVP(ECM), DABVP(Avian), GpCert(ExAP), MRCVS i Pétera Pazára DVM.

📍Wydarzenie odbędzie się 27 marca 2023 r. w Warszawie.

🎯 Warsztaty są dedykowane lekarzom weterynarii i studentom, którzy mają już pewne doświadczenie chirurgiczne w zakresie małych ssaków (przede wszystkim królików i świnek morskich) i są na poziomie średnio zaawansowanym. 

🇬🇧 Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim.

📋 Link do programu i rejestracji

https://furryvets.com/small-mammal.../workshop-registration/

TEMATYKA

 • Ovariohisterektomia - boczna vs. środkowa,
 • Kastracja brzuszna vs. mosznowa,
 • Nefrektomia,
 • Uretrostomia,
 • Częściowa ablacja ucha,
 • Gastrotomia i enterotomia/enterektomia,
 • Lobektomia wątroby,
 • Splenektomia.

PROWADZĄCY

Zoltan Szabo

DVM, DACZM, DABVP(ECM), DABVP(Avian), GpCert(ExAP), MRCVS

Dr Zoltan jest dyrektorem klinicznym oddziału zwierząt egzotycznych w Concordia Pet Care (Hongkong) , największym ośrodku referencyjnym dla zwierząt egzotycznych w Azji, a także adiunktem w City University of Hong Kong.

Jest międzynarodowym prelegentem i współautorem kilku książek o chirurgii zwierząt egzotycznych i o chorobach ptaków. Opublikował ponad dwadzieścia artykułów w recenzowanych czasopismach i wygłosił dziesiątki wykładów na konferencjach weterynaryjnych. Dr Zoltan szczególnie interesuje się mikrochirurgią i promuje medycynę zwierząt egzotycznych za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jego motto brzmi: „Żaden pacjent nie jest za mały, by pomóc”.

Dr Zoltan posiada sześć stopni podyplomowych z medycyny zwierząt egzotycznych z trzech krajów. W USA, oprócz dyplomu American College of Zoological Medicine, jest również podwójnym dyplomowanym specjalistą American Board of Veterinary Practitioners, specjalizującym się w Avian Practice oraz Exotic Companion Mammal Practice. W Wielkiej Brytanii posiada tytuł specjalisty Royal College of Veterinary Surgeons w zakresie Zoo & Wildlife Medicine, a na Węgrzech uzyskał certyfikat lekarza pierwszego kontaktu w praktyce zwierząt egzotycznych oraz certyfikat medycyny zwierząt egzotycznych.

Dr Zoltan miał okazję prowadzić badania i pracować jako lekarz weterynarii dzikich zwierząt w dziewięciu krajach na czterech kontynentach. Poza Hongkongiem, Wielką Brytanią i Węgrami pracował w Wildlife Institute of India; następnie w Afryce Południowej, kierował projektem dotyczącym znieczulenia bawołów afrykańskich, a także pracował w Funduszu Ochrony Gepardów w Namibii i w ramach projektu Tambopata Macaw w Peru. Poza tym pracował w projekcie badawczym nad ptasią malarią na Wyspach Galapagos, a także był klinicystą i wykładowcą w Belize Wildlife & Referral Clinic.

Pazár Péter DVM

W 2006 roku ukończył medycynę weterynaryjną na Uniwersytecie w Budapeszcie na Węgrzech. Po studiach skupił się na pracy uniwersyteckiej, gdzie spędził 11 lat pracując w tamtejszej klinice. 

Uczestniczył w kursach podyplomowych w Holandii, Niemczech i Czechach. Doktor Péter jest właścicielem kliniki Exo-Pet w Budapeszcie. Jest to pierwsze miejsce na Węgrzech, które skupia się na przyjmowaniu tylko pacjentów egzotycznych i kotów. 

Główne obszary zainteresowań doktora to medycyna małych ssaków i ptaków, oraz endoskopia zwierząt egzotycznych. 

Lokalizacja

Warszawa

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

dr Pazár Péter DVM

dr Zoltan Szabo DVM, DACZM, DABVP(ECM), DABVP(Avian), GpCert(ExAP), MRCVS

 • Organizator: Small Mammal Medicine SURGERY WORKSHOP - Zoltan Szabo & Péter Pazár
  Firma świadczy profesjonalne usługi dla lekarzy weterynarii, techników i studentów - konferencje, warsztaty i kursy z różnych dziedzin weterynarii, marketingu, biznesu i social media oraz usługi dedykowane, tj. audyty, szkolenia zamknięte, konsultacje biznesowe dotyczące ustalania cen, motywowania zespołu, rozmowy z klientem, technik sprzedażowych w weterynarii.
Importuj do Kalendarza Google