Różnicowanie zaburzeń napadowych u psów i kotów

Neurologia
Firma POZYTRON® Radiologia Weterynaryjna zaprasza na szkolenie ”Różnicowanie zaburzeń napadowych u psów i kotów”, które odbędzie się 15 - go maja 2024 r. o godz. 18.00.
Forma szkolenia - online
Szkolenie poprowadzi lek. wet. Paulina Drobot, która na co dzień konsultuje przypadki neurologiczne.
Koszt szkolenia wynosi 249 zł.
20% rabatu na szkolenie dla studentów - prosimy o przesłanie przed szkoleniem na maila scanu dokumentu potwierdzającego status studenta.
Czas trwania szkolenia: 2 godziny.
Po dokonanej rejestracji uczestnik otrzyma link do szkolenia na adres e-mail.
Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzyma zaświadczenie oraz uzyska punkty edukacyjne zgodnie z Uchwałą nr 35/2018/VII z dnia 7 grudnia 2018 r. w sprawie dobrowolnego ustawicznego kształcenia lekarzy weterynarii.
Zaświadczenie zostanie wysłane na adres e-mail.
Faktura w kwocie 249 zł zostanie wystawiona po przeprowadzeniu szkolenia i wysłana na adres mailowy.
Płatność za szkolenie prosimy dokonać po otrzymaniu faktury na podany numer konta.
Uczestnik ma prawo zrezygnować ze szkolenia na 14 dni przed planowanym terminem informując organizatora w formie pisemnej. Brak pisemnej rezygnacji organizator traktuje jako podtrzymanie udziału w szkoleniu z odroczonym terminem płatności. Osoba, która nie weźmie udziału w szkoleniu będzie miała możliwość uczestnictwa w innym terminie, bądź otrzyma nagranie z webinaru. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu szkolenia w przypadku zbyt małej liczby uczestników. Uczestnik rejestrując się na szkolenie akceptuje regulamin kursu.

Harmonogram szkolenia:

1. Zaburzenia napadowe - definicja, typy zaburzeń napadowych.
2. Jak odróżnić napady drgawkowe od zaburzeń napadowych?
3. Postępowanie diagnostyczne w przebiegu zaburzeń napadowych.
4. Leczenie zaburzeń napadowych.
5. Opis przypadków klinicznych.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: weterynaria@pozytron.pl, tel. 690 373 037, 513 829 040.

lek. wet. Paulina Drobot

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. Po uzyskaniu tytułu lekarza weterynarii, rozpoczęła pracę kliniczną w Gabinecie Neurologii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, a w 2018 roku podjęła studia doktoranckie nt: „Ocena korelacji pomiarów wolumetrycznych mózgowia w badaniach rezonansu magnetycznego z wynikami badania elektroencefalograficznego u psów z padaczką idiopatyczną”. Jest członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Neurologii Weterynaryjnej. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez udział w licznych sympozjach i szkoleniach z zakresu neurologii klinicznej oraz neuroobrazowania tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego. W roku 2020 odbyła miesięczny staż naukowy na Uniwersytecie w Bernie. Od kilku lat ocenia i opisuje obrazy rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej pacjentów neurologicznych. Na co dzień konsultuje przypadki neurologiczne w Przychodni NeuroTeam we Wrocławiu.

  • Organizator: Różnicowanie zaburzeń napadowych u psów i kotów
    POZYTRON Radiologia Weterynaryjna serdecznie zaprasza wszystkich lekarzy oraz techników, studentów weterynarii do udziału w atrakcyjnych szkoleniach organizowanych przez naszą firmę. Szkolenia weterynaryjne organizowane przez POZYTRON Radiologia Weterynaryjna są doskonałą okazja by zdobyć nową, przydatną wiedzę. Celem naszych szkoleń jest podwyższenie kompetencji, dostarczenie wiedzy oraz praktycznych wskazówek. Jako jednostka szkoleniowa dbamy przede wszystkim o to, aby szkolenia dopasowane były do Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Importuj do Kalendarza Google