REKRUTACJA W WETERYNARII – jak znaleźć i wybrać najlepszego pracownika? ONLINE

Zarządzanie

https://rekrutacjavet.konfeo.com

REKRUTACJA W WETERYNARII - jak znaleźć i wybrać najlepszego pracownika?
Dla kogo jest ten webinar?
Jeśli myślisz o zwiększeniu swojego zespołu i planujesz zatrudnić pracownika to ten Webinar jest dla Cebie!
Webinar, który jest "must have" da każdej lecznicy, która marzy o odnalezieniu tego najlepszego kandydata.

Czego sie nauczysz Podczas webinaru ?

 • Jak przeprowadzić dobrą ustrukturyzowaną rozmowę kwalifikacyjną?
 • O co pytać?
 • Jak odnaleźć osoby zaangażowane?
 • Jak poznać merytoryczne zdolności kandydata?

Jeśli nie będziesz mógł uczestniczyć , dostęp do nagrania otrzymasz w ciągu 2 dni po webinarze.
Webinar trwa 2 godziny, w tym czas na pytania i odpowiedzi.

KIM SĄ PROWADZACE:

 • Lek. wet. Anna Dominiak, Novatika.pl Kobietyweterynarii.pl  trener biznesu WSE, szkoleniowiec z ponad 10-letnim stażem, certyfikowana trenerka FRIS Style myślenia. Właścicielka firmy szkoleniowo- marketingowej Novatika. Współpracowała z międzynarodowym koncernem weterynaryjnym, gdzie zajmowała się komunikacją naukową oraz tworzyła innowacyjne, inspirujące projekty łączące lekarzy weterynarii i biznes. Współtwórczyni projektu „Kobiety weterynarii”. Zna realia pracy lecznicy weterynaryjnej w Polsce, wierzy w potęgę dobrej komunikacji i współpracy,
 • Aneta Wójcik - menadżer z ponad 12 lat doświadczenia zarządzania licznym zespołem marketingu i sprzedaży, głównie żeńskim. Studiowała Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Marketing na Uniwersytecie Ekonomicznym i Wyższej Szkole Europejskiej. Ukończyła wiele kursów, w tym: Senior Leadership Program, I i II stopień w UK, oraz Program Skuteczny Manager. Wie, iż codzienna praca lekarzy weterynarii jest intensywna, wymaga umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Wtedy sprawdzają się dobre, zgrane zespoły. Aneta opowie jak zbudować, i jak zarządzać takim zespołem, a także jak motywować pracowników, aby osiągnąć zamierzone cele.

Aneta Wójcik

Aneta Wójcik - menadżer z ponad 12 lat doświadczenia zarządzania licznym zespołem marketingu i sprzedaży, głównie żeńskim. Studiowała Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Marketing na Uniwersytecie Ekonomicznym i Wyższej Szkole Europejskiej. Ukończyła wiele kursów, w tym: Senior Leadership Program, I i II stopień w UK, oraz Program Skuteczny Manager. Wie, iż codzienna praca lekarzy weterynarii jest intensywna, wymaga umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Wtedy sprawdzają się dobre, zgrane zespoły. Aneta opowie jak zbudować, i jak zarządzać takim zespołem, a także jak motywować pracowników, aby osiągnąć zamierzone cele.

lek. wet Anna Dominiak

Lek. wet. Anna Dominiak, Novatika.pl Kobietyweterynarii.pl trener biznesu WSE, szkoleniowiec z ponad 10-letnim stażem, certyfikowana trenerka FRIS Style myślenia. Właścicielka firmy szkoleniowo- marketingowej Novatika. Współpracowała z międzynarodowym koncernem weterynaryjnym, gdzie zajmowała się komunikacją naukową oraz tworzyła innowacyjne, inspirujące projekty łączące lekarzy weterynarii i biznes. Współtwórczyni projektu „Kobiety weterynarii”. Zna realia pracy lecznicy weterynaryjnej w Polsce, wierzy w potęgę dobrej komunikacji i współpracy,

 • Organizator: REKRUTACJA W WETERYNARII - jak znaleźć i wybrać najlepszego pracownika? ONLINE
  https://kobietyweterynarii.pl/
 • Organizator: REKRUTACJA W WETERYNARII - jak znaleźć i wybrać najlepszego pracownika? ONLINE
  Zajmuje się szkoleniami oraz marketingiem w branży weterynaryjnej. Jestem certyfikowanym trenerem FRIS, przeprowadzam audyty i pomagam się rozwijać - wspieram i motywuję!
Importuj do Kalendarza Google