Raporty cytologiczne – Francesco Carrani

CytologiaDermatologiaDiagnostyka laboratoryjna

Z przyjemnością zapraszamy na kurs „Raporty cytologiczne”, którego pierwsze spotkanie odbędzie się w dniach 19 listopada 2022 r. (sobota) przy ulicy Naruszewicza 2 w Warszawie.

Kurs będzie prowadzony przez dr. Francesco Carraniego z Pizy we Włoszech, lekarza z ponad 20-letnią praktyką kliniczną, prowadzącego kursy we Włoszech i w Polsce od ponad 10 lat, a celem kursu jest przede wszystkim dostarczenie wiedzy praktycznej umożliwiającej jej wykorzystanie w codziennej praktyce klinicznej.

Kurs przeznaczony jest dla lekarzy, którzy chcą poprawnie pisać raporty cytologiczne oraz dla tych, którzy zamiast do siłowni chcą pójść na jednodniowy trening cytologiczny bardzo pouczających przypadków razem z Francesco Carranim. Podczas kursu każdy uczestnik nauczy się jak sporządzać profesjonalny raport cytologiczny nie tylko u swojego pacjenta, ale również u pacjentów kolegów, którzy przysyłają próbki do oceny. Kurs jest w całości oparty na przypadkach nigdzie dotąd nieprezentowanych - na przypadkach klinicznych z gotowymi preparatami cytologicznymi.

Kurs jest na żywo tłumaczony z języka angielskiego na polski.

Koszt uczestnictwa w każdym spotkaniu kursu wynosi 1900 zł netto. Zajęcia kursowe zaczynają się o godz. 9:00, a kończą około 18:30. Godziny zakończenia zajęć mogą nieco odbiegać od planu w zależności od tego, jak silna będzie interakcja uczestników z wykładowcą. W trakcie kursu przewidziane są przerwy kawowe i lunche, których koszty wliczone są w cenę kursu.

Na wszelkie pytania odpowiemy Państwu z przyjemnością drogą mailową (kursy@dermawet.com).

Serdecznie zapraszamy!

Joanna Karaś-Tęcza i Klaudia Majcher

DERMAWET Gabinet Dermatologiczny dla Psów i Kotów

Lokalizacja

Naruszewicza 2, Warszawa, Polska

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Francesco Carrani

  • Organizator: Raporty cytologiczne - Francesco Carrani
    Dermawet to nie tylko specjalistyczny gabinet dermatologiczny dla psów i kotów ale również ceniony przez lekarzy praktyków ośrodek szkoleniowy.
Importuj do Kalendarza Google