Psychologia w weterynarii – jak radzić sobie w sytuacjach trudnych i dbać o swój dobrostan psychiczny

Zarządzanie

Program

OMÓWIENIA ZJAWISKA KRYZYSÓW PSYCHICZNYCH W WETERYNARII I CZYNNIKÓW RYZYKA TRUDNOŚCI PSYCHICZNYCH.

DOBRE NAWYKI W DBANIU O DOBROSTAN PSYCHICZNY. METODY ZAPOBIEGANIA WYPALENIU ZAWODOWEMU.

GOTOWE TECHNIKI DO WYKORZYSTANIA W TRUDNYCH SYTUACJACH.

CASE STUDY- OMÓWIENIE PRZYPADKÓW SPOTYKANYCH W GABINETACH WETERYNARYJNYCH I SPOSOBÓW RADZENIA SOBIE.

OMÓWIENIE MOŻLIWOŚCI SZUKANIA POMOCY ORAZ SCHARAKTERYZOWANIE SPECJALISTÓW ZDROWIA PSYCHICZNEGO.

PODSUMOWANIE ORAZ CZAS NA PYTANIA.

 

Dla kogo?

  • lekarzy weterynarii.
  • techników weterynarii i pracowników klinik weterynaryjnych.
  • studentów medycyny weterynaryjnej, uczniów techników weterynaryjnych.

„Badania jednoznacznie pokazują, że od ponad 30 lat zawód weterynarza, i to bez względu na płeć, jest najbardziej obarczony ryzykiem śmierci samobójczej. Dzieje się tak ze względu na połączenie trzech najbardziej istotnych w takich przypadkach czynników: stresu, depresji i wypalenia zawodowego.”. Temat zdrowia psychicznego jest nadal w Polsce tabu. Niejednokrotnie ludzie, szczególnie piastujący stanowiska zaufania społecznego jak lekarze czy pracownicy branży weterynaryjnej, nie chcą przyznawać się lub, co gorsza, skorzystać z usług psychologa lub lekarza psychiatry. Chcemy oswajać ten temat, a także pokazać Wam jak radzić sobie w codziennych trudnych sytuacjach, zadbać o siebie, zapobiec wypaleniu zawodowemu, przedstawić gotowe techniki i metody. Wykładać będzie dla Was psycholog, która zna świat weterynarii i wie z czym się mierzycie w codziennej praktyce.

Co oferujemy?

  • Najlepszą atmosferę, bo tylko w takiej można efektywnie się uczyć,
  • Bezcenną wiedzę, przekazaną klarownie i przystępnie,
  • Dyplom ukończenia szkolenia, przekazywany w formie on-line, na życzenie również w języku angielskim BEZPŁATNIE!
  • Nagranie szkolenia dostępne aż przez 14 dni! 

Liczba miejsc ograniczona!!!

mgr. tech. wet. Paulina Pawlikowska

Paulina Pawlikowska - magister psychologii, technik weterynarii. Miłośniczka przyrody i dzikich zwierząt, zawsze chętna do niesienia pomocy. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Psychologia Stosowana. Aktualnie pracuje jako technik weterynarii, specjalizując się w rehabilitacji zwierząt dzikich. W trakcie studiów prowadziła warsztaty z zakresu psychologii wykonania sportowego. Studentka biologii, cały czas poszerzająca swoją wiedzę i kwalifikacje. Autorka strony na temat ochrony gatunku jeża europejskiego w Polsce. W swojej pracy stosuje interdyscyplinarne podejście, czerpiąc wiedzę z różnych dziedzin. Dzięki wiedzy zdobytej na studiach i doświadczeniu zawodowemu w klinice weterynaryjnej, stosuje podejście oparte o przykłady z życia, zachowując balans między teorią a praktyką.

  • Organizator: Psychologia w weterynarii – jak radzić sobie w sytuacjach trudnych i dbać o swój dobrostan psychiczny
    Organizujemy szkolenia skrojone na miarę Twoich potrzeb! Od wielu lat nasze pasje nierozerwalnie związane są ze zwierzętami. Psy, konie, koty były w naszym życiu od zawsze, a im bardziej oddawałyśmy się pracy ze zwierzętami, tym więcej chciałyśmy wiedzieć. Szkolenia, doskonalenie umiejętności, próba zrozumienia zwierząt, wszelkie nowinki szybko stały się obiektami naszego zainteresowania. Zauważyłyśmy deficyt szkoleń, które miałyby przystępne ceny i oferowały najwyższy poziom merytoryczny. Czas to zmienić! Zapraszamy do Centrum Szkoleń Animalia!
Importuj do Kalendarza Google