Psi problem – biegunka i refluks – jak diagnozować i leczyć?

Choroby wewnętrzneŻywienie
Firma POZYTRON® Radiologia Weterynaryjna zaprasza na szkolenie ”Psi problem - biegunka i refluks - jak diagnozować i leczyć?”, które odbędzie się 29 - go listopada 2023 r. o godz. 18.00.
Forma szkolenia - online
Szkolenie poprowadzi dr n. wet. Pola Borusewicz, która swoje zainteresowania koncentruje na zagadnieniach dotyczących gastroenterologii weterynaryjnej.
Koszt szkolenia wynosi 249 zł.
20% rabatu na szkolenie dla studentów - prosimy o przesłanie na maila scanu dokumentu potwierdzającego statut studenta.
Czas trwania szkolenia: 2 godziny.
Po dokonanej rejestracji uczestnik otrzyma link do szkolenia na adres e-mail.
Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzyma zaświadczenie oraz uzyska punkty edukacyjne zgodnie z Uchwałą nr 35/2018/VII z dnia 7 grudnia 2018 r. w sprawie dobrowolnego ustawicznego kształcenia lekarzy weterynarii.
Zaświadczenie zostanie wysłane na adres e-mail.
Faktura w kwocie 249 zł zostanie wystawiona po przeprowadzeniu szkolenia i wysłana na adres mailowy.
Płatność za szkolenie prosimy dokonać po otrzymaniu faktury na podany numer konta.
Uczestnik ma prawo zrezygnować ze szkolenia na 14 dni przed planowanym terminem informując organizatora w formie pisemnej. Brak pisemnej rezygnacji organizator traktuje jako podtrzymanie udziału w szkoleniu z odroczonym terminem płatności. Osoba, która nie weźmie udziału w szkoleniu będzie miała możliwość uczestnictwa w innym terminie, bądź otrzyma nagranie z webinaru. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu szkolenia w przypadku zbyt małej liczby uczestników. Uczestnik rejestrując się na szkolenie akceptuje regulamin kursu.

Harmonogram szkolenia:

1. Najczęstsze objawy żołądkowo - jelitowe występujące u psów.
2. Wywiad, czyli klucz do sukcesu.
3. Aktualny podział enteropatii u psów.
4. Diagnostyka i terapia - kolejność działań.
5. Co nowego w terapii przewlekłych objawów gastrycznych.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: weterynaria@pozytron.pl, tel. 690 373 037, 513 829 040.

dr n. wet. Pola Borusewicz

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu. W 2018 r. uzyskała stopień doktora nauk weterynaryjnych. Po ukończeniu studiów doktoranckich podjęła prace jako adiunkt w Katedrze Chorób Wewnętrznych z Kliniką Koni, Psów i Kotów UP we Wrocławiu. Odbyła kilkumiesięczne staże zagraniczne w renomowanych europejskich klinikach, gdzie miała okazję uczyć się i współpracować z najbardziej uznanymi autorytetami z zakresu gastroenterologii weterynaryjnej. Zarówno jako uczestnik, jak i prelegent uczestniczyła w licznych krajowych i zagranicznych konferencjach i szkoleniach w tym wielokrotnie ECVIM Congress, WSAVA Congress, EVDI Congress. Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych, popularnonaukowych oraz doniesień na konferencjach krajowych i zagranicznych, a także wykładowca na konferencjach dla studentów i lekarzy praktyków oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt (PSLWMZ) i Society of Comparative Hepatology (SCH).

  • Organizator: Psi problem - biegunka i refluks - jak diagnozować i leczyć?
    POZYTRON Radiologia Weterynaryjna serdecznie zaprasza wszystkich lekarzy oraz techników, studentów weterynarii do udziału w atrakcyjnych szkoleniach organizowanych przez naszą firmę. Szkolenia weterynaryjne organizowane przez POZYTRON Radiologia Weterynaryjna są doskonałą okazja by zdobyć nową, przydatną wiedzę. Celem naszych szkoleń jest podwyższenie kompetencji, dostarczenie wiedzy oraz praktycznych wskazówek. Jako jednostka szkoleniowa dbamy przede wszystkim o to, aby szkolenia dopasowane były do Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Importuj do Kalendarza Google