Przygotowanie pacjenta do zabiegu chirurgicznego. Jak zminimalizować ryzyko powikłań pooperacyjnych. Zasady i procedury przedzabiegowe

Chirurgia
Firma POZYTRON Radiologia Weterynaryjna zaprasza na szkolenie ”Przygotowanie pacjenta do zabiegu chirurgicznego. Jak zminimalizować ryzyko powikłań pooperacyjnych. Zasady i procedury przedzabiegowe”, które odbędzie się 25 - go sierpnia 2023 r. o godz. 18.00.
Forma szkolenia - online
Szkolenie poprowadzi lek. wet. Karolina Bort - Kiwała, która specjalizuje się w chirurgii weterynaryjnej.
Koszt szkolenia wynosi 249 zł.
20% rabatu na szkolenie dla studentów - prosimy o przesłanie na maila scanu dokumentu potwierdzającego statut studenta.
Czas trwania szkolenia: 2 godziny.
Po dokonanej rejestracji uczestnik otrzyma link do szkolenia na adres e-mail.
Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzyma zaświadczenie oraz uzyska punkty edukacyjne zgodnie z Uchwałą nr 35/2018/VII z dnia 7 grudnia 2018 r. w sprawie dobrowolnego ustawicznego kształcenia lekarzy weterynarii.
Zaświadczenie zostanie wysłane na adres e-mail.
Faktura w kwocie 249 zł zostanie wystawiona po przeprowadzeniu szkolenia i wysłana na adres mailowy.
Płatność za szkolenie prosimy dokonać po otrzymaniu faktury na podany numer konta.
Uczestnik ma prawo zrezygnować ze szkolenia na 14 dni przed planowanym terminem informując organizatora w formie pisemnej. Brak pisemnej rezygnacji organizator traktuje jako podtrzymanie udziału w szkoleniu z odroczonym terminem płatności. Osoba, która nie weźmie udziału w szkoleniu będzie miała możliwość uczestnictwa w innym terminie, bądź otrzyma nagranie z webinaru. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu szkolenia w przypadku zbyt małej liczby uczestników. Uczestnik rejestrując się na szkolenie akceptuje regulamin kursu.

Harmonogram szkolenia:

1. Aseptyka i antyseptyka w chirurgii.
2. Idealna sala przedchirurgiczna i chirurgiczna.
3. Przygotowanie pola zabiegowego.
4. Procedury dla lekarzy i personelu pomocniczego w okresie przedzabiegowym.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: weterynaria@pozytron.pl, tel. 690 373 037, 513 829 040.

lek. wet. Karolina Bort - Kiwała

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej UP w Lublinie w 2006 r. ; studia specjalizacyjne z Chirurgii w 2016 r. we Wrocławiu; zarządzanie praktyką weterynaryjną na Akademii Leona Koźmińskiego w 2021 r. Jest członkiem sekcji chirurgicznej PSLWMZ. Pracuję w Warszawskich Klinikach jako konsultant z zakresu chirurgii oraz medycyny ratunkowej. Wykonuję również badania endoskopowe. Od zawsze chirurgia szczególnie interwencyjna była jej pasją. Swoją wiedzę pogłębia na stażach, kongresach, szkoleniach krajowych oraz zagranicznych. Obecnie jest w trakcie Studiów Specjalizacyjnych z Radiologii weterynaryjnej.

  • Organizator: Przygotowanie pacjenta do zabiegu chirurgicznego. Jak zminimalizować ryzyko powikłań pooperacyjnych. Zasady i procedury przedzabiegowe
    POZYTRON Radiologia Weterynaryjna serdecznie zaprasza wszystkich lekarzy oraz techników, studentów weterynarii do udziału w atrakcyjnych szkoleniach organizowanych przez naszą firmę. Szkolenia weterynaryjne organizowane przez POZYTRON Radiologia Weterynaryjna są doskonałą okazja by zdobyć nową, przydatną wiedzę. Celem naszych szkoleń jest podwyższenie kompetencji, dostarczenie wiedzy oraz praktycznych wskazówek. Jako jednostka szkoleniowa dbamy przede wszystkim o to, aby szkolenia dopasowane były do Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Importuj do Kalendarza Google