Profilaktyka u małych ssaków i gadów

Zwierzęta egzotyczne
Zapraszamy na nasz kolejny webinar przeznaczony dla lekarzy weterynarii, techników oraz studentów weterynarii, którzy chcą zdobyć solidną wiedzę dotyczącą gadów i małych ssaków.
Szkolenie odbędzie się 15 listopada o godzinie 19:00 i poprowadzi je lek. wet. Przemysław Łuczak.
 

Plan szkolenie: 

1. Plan profilaktyczny u ssaków

2. Plan profilaktyczny u gadów

3. Przegląd wybranych badań i paneli, oraz zasadność ich stosowania

4. Kwarantanna u zwierzą
 
Płatność:
Opłata dla lekarzy weterynarii i techników weterynarii 130 zł
Opłata dla studentów 65 zł
Dla użytkowników naszego programu 40 zł 
 
Wpłaty za szkolenie prosimy kierować na konto bankowe.
Dane do przelewu zostaną do Państwa przesłane na podany adres e-mail.
W celu uzyskania informacji zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: veterinaro@veterinaro.pl lub numerem telefonu 574 627 701 oraz 534 585 316.

Przemysław Łuczak

  • Organizator: Profilaktyka u małych ssaków i gadów
    Veterinaro to wygodny, prosty i intuicyjny program, stworzony dla lekarzy weterynarii, do którego nie potrzeba opasłej instrukcji obsługi. Jest zawsze aktualny - bez drogich aktualizacji, po których system przestaje działać. Program jest mobilny - można zarządzać swoją praktyką bez względu na miejsce. Veterinaro działa na wszystkich komputerach stacjonarnych, laptopach i tabletach z dostępem do Internetu. Jego bezpieczeństwo jest traktowanie priorytetowo. Co należy podkreślić, program jest stworzony zarówno dla nowych, jak istniejących klinik. Veterinaro umożliwia stały kontakt z klientem online; można mu przypominać o: wizytach, szczepieniach, informować o akcjach promocyjnych u siebie w klinice itd. Wystarczy szybka rejestracja na stronie www.veterinaro.pl
Importuj do Kalendarza Google