PRAKTYKA DLA TECHNIKA VOL.2

Technik weterynaryjny
PRAKTYKA DLA TECHNIKA VOL. 2
Certyfikowane szkolenie online
 
Data: 30.06.2024r. godz. 10:00
Czas trwania: ok. 6h
Prowadząca: lek. wet. spec. Karolina Szmytko
Czy technik weterynarii na początku swojej ścieżki zawodowej może sprawnie zdobyć wymaganą, najświeższą wiedzę praktyczną z zakresu medycyny weterynaryjnej podpartą aspektem behawioralnym?
Teraz już tak!
To szkolenie powstało z myślą o każdym kto chce rozwijać się, a także wyróżnić na tle konkurencji, a także zdobyć najpotrzebniejszą wiedzę do pracy klinicznej ze zwierzętami towarzyszącymi.
KAŻDY KURSANT OTRZYMA RÓWNIEŻ NAGRANIE Z "PRAKTYKA DLA TECHNIKA - VOL.1 !

Zakres szkolenia:

  1. Obsługa kliniki XP.
  2. Prawidłowe zachowania personelu weterynaryjnego w czasie wizyty wobec psich i kocich pacjentów - aspekt behawioralny.
  3. Leki i suplementy najczęściej spotykane w gabinetach weterynaryjnych.
  4. Profilaktyka przeciwpasożytnicza – jak dobrać produkt pod pacjenta.
  5. Rany - zmiany opatrunków oraz przypadki emergency.
  6. Eutanazja zwierząt – aspekt psychologiczny, prawny oraz medyczny.

W cenie szkolenia:

- 5 x 60 min wykładu na żywo wraz z możliwością zadania pytań do prowadzącego oraz sesją Q&A,
- materiały w formie pdf do druku (wysyłane przed szkoleniem),
- 30 dni dostępu do nagrania ze szkolenia "Praktyka dla technika- vol.1" (wysyłany w ciągu 24h od zakupu części drugiej),
- 30 dni dostępu do nagrania ze szkolenia "Praktyka dla technika- vol.2",
- certyfikat uczestnictwa.
Cena: 129,00zł (Wystawiamy fakturę VAT)

lek. wet. spec. Karolina Szmytko

Prelegent: lek. wet. spec. chorób psów i kotów Karolina Szmytko DZIAŁ CHOROBY WEWNĘTRZNE/ BEHAWIORALNY/ ARTYKUŁU WETERYNARYJNE W 2018 ukończyła medycynę weterynaryjną w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W czasie studiów odbyła praktyki na Uniwersytecie Weterynaryjnym w Brnie oraz przychodniach dla małych zwierząt w Czechach. Po rozpoczęciu pracy w warszawskich przychodniach i zamiłowaniu do behawioru zwierząt rozpoczęła studia podyplomowe z Zoopsychologii psów na SGGW w Warszawie, które ukończyła z wynikiem bardzo dobrym. Prowadziła również dom tymczasowy dla zwierząt porzuconych gdzie mogła osobiście pogłębiać i rozwiązywać problemy behawioralne psów i kotów. Ukończyła indywidualny kurs ultrasonografii w Krakowie. Przez kilka lat była również nauczycielem-specjalistą w technikach weterynaryjnych w Mińsku Mazowieckim oraz Warszawie. Obecnie konsultuje pacjentów internistycznych oraz behawioralnych w Warszawie oraz Bydgoszczy, prowadzi weterynaryjne social media, zarządza licznymi projektami weterynaryjnymi, a swoją wiedze poszerza na licznych konferencjach i szkoleniach w całej Polsce. Po 3 latach specjalizacji uzyskała państwowy tytuł specjalisty chorób psów i kotów.

  • Organizator: PRAKTYKA DLA TECHNIKA VOL.2
    VetTech Szkolenia Weterynaryjne to miejsce, w którym w przyjaznej atmosferze możesz zdobyć najnowszą wiedzę praktyczną. Połączyliśmy siły, aby stworzyć miejsce idealne dla Was - techników weterynarii, ale także innych zawodów związanych z medycyną weterynaryjną! Wyobraź sobie możliwość zdobycia wiedzy, która pozwoli Ci pielęgnować i leczyć zwierzęta! Teraz to możliwe, dzięki naszym fascynującym szkoleniom i webinarom weterynaryjnym! Czego możesz się nauczyć? Diagnozowania i leczenia różnych schorzeń zwierząt. Opieki nad zwierzętami w różnych etapach ich życia. Obowiązującymi zasadami profilaktyki zwierząt domowych. Radzenia sobie z nagłymi wypadkami i stanami krytycznymi. Wykonywania zróżnicowanych badań diagnostycznych. Profesjonalnej pielęgnacji zwierząt. Prawidłowej socjalizacji i terapii behawioralnej pupili. Nasz program szkoleniowy został starannie opracowany przez doświadczonych weterynarzy, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Tutaj nikt nie boi się zadawać pytań i wszyscy są otwarci na wymianę poglądów i doświadczenia! Bez względu na Twój poziom zaawansowania, nasze szkolenia są dostosowane do różnych potrzeb i umiejętności. Przewaga naszych szkoleń: Interaktywne zajęcia, które angażują i motywują do nauki. Elastyczne harmonogramy, które pozwalają na dostosowanie nauki do Twojego życia. Indywidualne podejście instruktorów, gotowych pomóc w rozwoju Twojej kariery weterynaryjnej. Konkurencyjne ceny pozwalające na rozwijanie swoich pasji! Nie zwlekaj! Przełam swoje ograniczenia i rozpocznij ekscytującą podróż w medycynie weterynaryjnej. Zapisz się na nasze szkolenia weterynaryjne już dziś!
Importuj do Kalendarza Google