PRAKTYKA DLA TECHNIKA – darmowe szkolenie dla techników weterynarii

Technik weterynaryjny

Data spotkania na żywo:

25.04.2024r.  godz.19:00

Jeśli chcesz do nas dołączyć odwiedź nas na naszych mediach społecznościowych! 
JEDEN KROK I... NOWY START - DARMOWE SZKOLENIE DLA CIEBIE ❗🔥
Chcesz wrócić do zawodu technika weterynarii?
W szkole i na praktykach nikt nie przekazał Ci praktycznej wiedzy potrzebnej do pracy w zawodzie?
Myślisz o przebranżowieniu się?
Stworzyliśmy dla Ciebie darmowe szkolenie, które pozwoli Ci znów wkroczyć z praktyczną wiedzą na ścieżkę weterynaryjnej przygody. Krok po kroku lek. wet. spec. Karolina Szmytko wprowadzi Was w praktykę kliniczną psów i kotów.

 

Zakres szkolenia:

- Podstawowe choroby zakaźne psów i kotów.
- Podstawowy kalendarz szczepień psa i kota.
- Diagnostyka i zabiegi w gabinecie weterynaryjnym: badanie kliniczne, pobieranie krwi, badanie moczu, badanie kału, zakładanie wenflonu, płynoterapia s.c./i.v, badanie poziomu glukozy w gabinecie, test fluoresceinowy, otoskopia, toaleta zatok okołoodbytowych, test wyczesywania, badanie lampą Wooda, badanie mikroskopowe włosa, badanie zeskrobiny, cytologia, biopsja, dermatoskopia, ultrasonografia, RTG.
- Stany nagłe - ratowanie życia zwierzęcia.

Szkolenie obejmuje:

-wykład na żywo wraz z możliwością zadania pytań do prowadzącego oraz sesją Q&A,
- materiały w formie pdf do druku (udostępniane w trakcie szkolenia),
- certyfikat uczestnictwa.

 

lek. wet. spec. Karolina Szmytko

W 2018 ukończyła medycynę weterynaryjną w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W czasie studiów odbyła praktyki na Uniwersytecie Weterynaryjnym w Brnie oraz przychodniach dla małych zwierząt w Czechach. Po rozpoczęciu pracy w warszawskich przychodniach i zamiłowaniu do behawioru zwierząt rozpoczęła studia podyplomowe z Zoopsychologii psów na SGGW w Warszawie, które ukończyła z wynikiem bardzo dobrym. Prowadziła również dom tymczasowy dla zwierząt porzuconych gdzie mogła osobiście pogłębiać i rozwiązywać problemy behawioralne psów i kotów. Ukończyła indywidualny kurs ultrasonografii w Krakowie. Przez kilka lat była również nauczycielem-specjalistą w technikach weterynaryjnych w Mińsku Mazowieckim oraz Warszawie. Konsultuje pacjentów internistycznych oraz behawioralnych w Warszawie oraz Bydgoszczy, prowadzi weterynaryjne social media, zarządza licznymi projektami weterynaryjnymi, a swoją wiedze poszerza na licznych konferencjach i szkoleniach w całej Polsce. Po 3 latach specjalizacji uzyskała państwowy tytuł specjalisty chorób psów i kotów.

  • Organizator: PRAKTYKA DLA TECHNIKA - darmowe szkolenie dla techników weterynarii
    VetTech Szkolenia Weterynaryjne to miejsce, w którym w przyjaznej atmosferze możesz zdobyć najnowszą wiedzę praktyczną. Połączyliśmy siły, aby stworzyć miejsce idealne dla Was - techników weterynarii, ale także innych zawodów związanych z medycyną weterynaryjną! Wyobraź sobie możliwość zdobycia wiedzy, która pozwoli Ci pielęgnować i leczyć zwierzęta! Teraz to możliwe, dzięki naszym fascynującym szkoleniom i webinarom weterynaryjnym! Czego możesz się nauczyć? Diagnozowania i leczenia różnych schorzeń zwierząt. Opieki nad zwierzętami w różnych etapach ich życia. Obowiązującymi zasadami profilaktyki zwierząt domowych. Radzenia sobie z nagłymi wypadkami i stanami krytycznymi. Wykonywania zróżnicowanych badań diagnostycznych. Profesjonalnej pielęgnacji zwierząt. Prawidłowej socjalizacji i terapii behawioralnej pupili. Nasz program szkoleniowy został starannie opracowany przez doświadczonych weterynarzy, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Tutaj nikt nie boi się zadawać pytań i wszyscy są otwarci na wymianę poglądów i doświadczenia! Bez względu na Twój poziom zaawansowania, nasze szkolenia są dostosowane do różnych potrzeb i umiejętności. Przewaga naszych szkoleń: Interaktywne zajęcia, które angażują i motywują do nauki. Elastyczne harmonogramy, które pozwalają na dostosowanie nauki do Twojego życia. Indywidualne podejście instruktorów, gotowych pomóc w rozwoju Twojej kariery weterynaryjnej. Konkurencyjne ceny pozwalające na rozwijanie swoich pasji! Nie zwlekaj! Przełam swoje ograniczenia i rozpocznij ekscytującą podróż w medycynie weterynaryjnej. Zapisz się na nasze szkolenia weterynaryjne już dziś!
Importuj do Kalendarza Google