Praktyczne warsztaty z użycia cytostatyków w leczeniu onkologicznym

Onkologia
Z przyjemnością zapraszamy na praktyczne warsztaty z użycia cytostatyków w leczeniu onkologicznym, które odbędą się 14 marca 2022 r. w sali wykładowej Gabinetu Dermatologicznego dla Psów i Kotów DERMAWET przy ul. Odyńca 37 lok. 1/2 w Warszawie.

Kurs będzie prowadzony przez Katarzynę Purzycką, pierwszego i jedynego w Polsce dyplomowanego specjalistę onkologii małych zwierząt (DipACVIM).

Katarzyna Purzycka DVM, MVetMed, MRCVS, DipACVIM (Oncology), American Specialist in Veterinary Oncology, RCVS recognised Specialist in Veterinary Oncology) ukończyła wydział medycyny weterynaryjnej w SGGW w Warszawie w 2014 roku. Po ukończeniu studiów odbyła roczny staż w klinice uniwersyteckiej wydziału weterynarii w Monachium, a następnie staż specjalistyczny z onkologii małych zwierząt w klinice referencyjnej Animal Health Trust w Wielkiej Brytanii. Po odbyciu 3-letniej rezydentury prestiżowego programu ACVIM oraz studiów podyplomowych z onkologii w Royal Veterinary College w Londynie jako pierwsza Polka otrzymała tytuł dyplomowanego specjalisty onkologii małych zwierząt w 2019 roku. Następnie założyła oddział onkologiczny w jednej z największych klinik referencyjnych w Wielkiej Brytanii. Kasia regularnie występuje na konferencjach w Polsce i innych krajach. Jest również autorką wielu publikacji w prasie weterynaryjnej zarówno w Polsce jak i na świecie.
W ramach warsztatów omówimy najczęściej stosowane cytostatyki w praktyce weterynaryjnej. Przedstawimy aspekty bezpieczeństwa przy podawaniu leków dożylnych i doustnych. Każdy z uczestników będzie miał okazję samodzielnie przećwiczyć podawanie cytostatyków w systemie zamkniętym.

Koszt uczestnictwa wynosi 1600 zł brutto.

Zajęcia kursowe zaczynają się o godz. 9:00, a kończą około godziny 18:00. Godziny zakończenia zajęć mogą nieco odbiegać od planu w zależności od tego jak silna będzie interakcja uczestników z wykładowcą. W trakcie kursu przewidziane są przerwy kawowe i lunche, których koszty wliczone są w cenę kursu. Limit uczestników to 14 osób.

Na wszelkie pytania odpowiemy Państwu z przyjemnością drogą mailową (kursy@dermawet.com).
Serdecznie zapraszamy!

Katarzyna Purzycka, Joanna Karaś-Tęcza i Klaudia Majcher
DERMAWET Gabinet Dermatologiczny dla Psów i Kotów

Praktyczne warsztaty onkologiczne: zastosowanie cytostatyków w praktyce weterynaryjnej – program kursu:

9:00-10:00 Zastosowanie cytostatyków w codziennej praktyce: od czego zacząć, komunikacja z klientem
10:15-12:00 Najczęściej stosowane leki oraz protokoły leczenia u pacjentów onkologicznych
12:00-13:00 Bezpieczeństwo nasze, pacjentów oraz klientów przy stosowaniu cytostatyków
13:00-14:00 Przerwa obiadowa
14:15-15:30 Sesja praktyczna z użyciem systemu zamkniętego Phaseal
15:30-16:30 Jak radzić sobie z działaniami niepożądanymi przy stosowaniu cytostatyków

Lokalizacja

Gabinet Dermawet - Warszawa, Odyńca 37, Warszawa

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Szczegóły Lokalizacji

Gabinet dermatologiczny dla Psów i Kotów "Dermawet"

Katarzyna Purzycka

  • Organizator: Praktyczne warsztaty z użycia cytostatyków w leczeniu onkologicznym
    Dermawet to nie tylko specjalistyczny gabinet dermatologiczny dla psów i kotów ale również ceniony przez lekarzy praktyków ośrodek szkoleniowy.
Importuj do Kalendarza Google