Podstawy badania ultrasonograficznego jamy brzusznej psów i kotów

Ultrasonografia

Szkolenie przeznaczone jest dla osób początkujących, które nie mają doświadczenia w badaniu USG i chcą nauczyć się techniki badania narządów jamy brzusznej, lub dla osób, które chciałyby udoskonalić technikę badania narządów jamy brzusznej. Szkolenie nie jest przeznaczone dla osób wykonujących rutynowo badanie USG. Zajęcia praktyczne odbywać się będą na aparatach Chison, Wisonic, Fujifilm lub Esaote w małych 4-5 osobowych grupach.

Zapisy oraz ramowy program szkolenia znajdą Państwo pod linkiem: https://usgtrener.pl/szkolenie/podstawy-badania-ultrasonograficznego-jamy-brzusznej-psow-i-kotow-dr-n-wet-wojciech-kinda-lek-wet-jan-lorenc-2/

UWAGA!

Na nasze szkolenia mogą Państwo uzyskać DOFINANSOWANIE od 50% do 80% wartości szkolenia, gdyż są dostępne w Bazie Usług Rozwojowych.

Kontakt:

Justyna Nowak, tel.: 518 295 904, mail: j.nowak@usgtrener.pl

Agata Rosłan, tel.: 518 295 896, mail: a.rosłan@usgtrener.pl

Lokalizacja

Aleje Zygmunta Krasińskiego 20A, Leszno, Polska

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Szczegóły Lokalizacji

II Oddział USG Trener

DR N. WET. WOJCIECH KINDA

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Po odbyciu stażu w dwóch wrocławskich gabinetach weterynaryjnych, został zatrudniony w Pracowni Diagnostyki Obrazowej Katedry i Kliniki Chirurgii na macierzystej uczelni, gdzie nieprzerwanie wykonuje badania RTG, USG, zajmuje się także tomografią komputerową. Autor wielu publikacji z dziedziny radiologii.

LEK. WET. JAN LORENC

Po zakończeniu studiów na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UP we Wrocławiu w 2008 roku podjął pracę na tamtejszej Katedrze i Klinice Chirurgii w Pracowni Diagnostyki Obrazowej, gdzie dzięki znanym specjalistom zaczął zdobywać niezbędne do pracy klinicznej doświadczenie. W 2010 roku został członkiem European Association of Veterinary Diagnostic Imaging. Regularnie uczestniczy w sympozjach i kongresach międzynarodowych uzupełniając wiedzę niezbędną do pracy w zakresie ultrasonografii i radiografii. Od 2016 roku członek zarządu Sekcji Weterynaryjnej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Poza pracą kliniczną i dydaktyczną entuzjasta ornitologii i gier strategicznych.

LEK. WET. WIKTORIA ŁUKASZEWICZ-GAJDA

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej we Wrocławiu rocznik 2012 – 2017. Po ukończonych studiach skupiona na budowaniu doświadczenia z diagnostyki obrazowej, które zdobywała od najlepszych specjalistów, a także na licznych konferencjach oraz szkoleniach. Współpracuje z wieloma przychodniami w zakresie konsultacji radiologicznych i ultrasonograficznych. Od 2019 chętnie dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z innymi, poprzez organizowane kursy i szkolenia. Amator sportów rowerowych, turystyki górskiej oraz dobrej kuchni.

  • Organizator: Podstawy badania ultrasonograficznego jamy brzusznej psów i kotów
    USG Trener to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca wysokiej jakości szkolenia specjalistyczne dedykowane lekarzom i personelowi medycznemu. Współpracując z kadrą Profesorską i lekarzami o ogromnym doświadczeniu, praktykami z najważniejszych ośrodków medycznych, świadomie przyczyniamy się do ciągłego podwyższania jakości i efektywności opieki medycznej. Wszystkie szkolenia w USG Trener to zajęcia praktyczne pod nadzorem doświadczonych Ekspertów, wsparte bogatą częścią teoretyczną. Szkolimy zawsze w małych podgrupach 4-5 osobowych, którym towarzyszy dedykowany ekspert ultrasonografii. Posiadamy własne Centrum Szkoleniowe wyposażone w najwyższej klasy aparaty USG producentów FUJIFILM, Philips, Chison. Spółka USG Trener wpisana jest do rejestru podmiotów prowadzących kształcenie podyplomowe lekarzy i lekarzy dentystów Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Szkolenia mają wartość od 8 do 27 punktów edukacyjnych, w zależności od rodzaju szkolenia. USG Trener dla potwierdzenia jakości swoich usług uzyskał certyfikat SUS 2.0. Certyfikat potwierdza spełnienie norm i standardów usług szkoleniowo-rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.
Importuj do Kalendarza Google