Podstawowe badanie okulistyczne psów i kotów – początek przygody z okulistyką

Okulistyka
Firma POZYTRON® Radiologia Weterynaryjna zaprasza na szkolenie ”Podstawowe badanie okulistyczne psów i kotów - początek przygody z okulistyką”, które odbędzie się 17 - go września 2024 r. o godz. 18.00.
Forma szkolenia - online
Szkolenie poprowadzi lek. wet. Martyna Podjasek, która na co dzień konsultuje przypadki okulistyczne zwierząt małych i dużych.
Koszt szkolenia wynosi 269 zł.
20% rabatu na szkolenie dla studentów - prosimy o przesłanie przed szkoleniem na maila scanu dokumentu potwierdzającego status studenta.
Czas trwania szkolenia: 2 godziny.
Po dokonanej rejestracji uczestnik otrzyma link do szkolenia na adres e-mail.
Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzyma zaświadczenie oraz uzyska punkty edukacyjne zgodnie z Uchwałą nr 35/2018/VII z dnia 7 grudnia 2018 r. w sprawie dobrowolnego ustawicznego kształcenia lekarzy weterynarii.
Zaświadczenie zostanie wysłane na adres e-mail.
Faktura w kwocie 269 zł zostanie wystawiona po przeprowadzeniu szkolenia i wysłana na adres mailowy.
Płatność za szkolenie prosimy dokonać po otrzymaniu faktury na podany numer konta.
Uczestnik ma prawo zrezygnować ze szkolenia na 14 dni przed planowanym terminem informując organizatora w formie pisemnej. Brak pisemnej rezygnacji organizator traktuje jako podtrzymanie udziału w szkoleniu z odroczonym terminem płatności. Osoba, która nie weźmie udziału w szkoleniu będzie miała możliwość uczestnictwa w innym terminie, bądź otrzyma nagranie z webinaru. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu szkolenia w przypadku zbyt małej liczby uczestników. Uczestnik rejestrując się na szkolenie akceptuje regulamin kursu.

Harmonogram szkolenia:

1. Sprzęt okulistyczny.
2. Schemat podstawowego badania okulistycznego.
3. Kiedy potrzebna jest szersza diagnostyka.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: weterynaria@pozytron.pl, tel. 690 373 037, 513 829 040.

lek. wet. Martyna Podjasek

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Jej pasją jest okulistyka zwierząt małych i dużych, z zakresu której stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności, odbywając liczne zagraniczne staże, uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach i kongresach. W 2021 r. rozpoczęła współpracę z Międzynarodowym Instytutem Medycyny Translacyjnej, gdzie prowadzi prace badawcze do doktoratu. Na co dzień przyjmuje w przychodniach i klinikach województwa śląskiego, konsultując przypadki okulistyczne.

  • Organizator: Podstawowe badanie okulistyczne psów i kotów - początek przygody z okulistyką
    POZYTRON Radiologia Weterynaryjna serdecznie zaprasza wszystkich lekarzy oraz techników, studentów weterynarii do udziału w atrakcyjnych szkoleniach organizowanych przez naszą firmę. Szkolenia weterynaryjne organizowane przez POZYTRON Radiologia Weterynaryjna są doskonałą okazja by zdobyć nową, przydatną wiedzę. Celem naszych szkoleń jest podwyższenie kompetencji, dostarczenie wiedzy oraz praktycznych wskazówek. Jako jednostka szkoleniowa dbamy przede wszystkim o to, aby szkolenia dopasowane były do Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Importuj do Kalendarza Google