Perfekcyjna obsługa: Pacjent egzotyczny

Gady i płazyGryzonie, zajęczaki i małe ssakiZarządzanieZwierzęta egzotyczne

W wielu rozmowach z lekarzami przewijał mi się często pewien problem. Nie mówię tutaj o problemie z doborem dawki leku, schematu leczenia, albo ilości członów tasiemca.

Chodzi mi o problem podniesienia jakości usługi, którą świadczymy na co dzień jako lekarze weterynarii zwierząt egzotycznych.

Postanowiłem więc ten problem rozwiązać! Słowo ciałem się stało i powstał ten oto kurs!

Nie będzie o chorobach (no może trochę), nie będzie o schematach leczenia, i nie uwierzycie – o cyklu Krebsa też nie będzie 😊

Nie było tego na studiach, nie było na wakacyjnych praktykach.

Mam dla Was coś ekstra i coś specjalnego. Jak rozwiązać następujące problemy:

– jak przeprowadzić rozmowę z opiekunem, tak by posłuchał naszych zaleceń?

– jak rozmawiać o rzeczach trudnych: eutanazja, słabe rokowania pacjenta, zrezygnowanie ze współpracy z opiekunem?

– co zrobić by klient wychodził od Nas w pełni zaopiekowany i usatysfakcjonowany?

– jak pomóc zwierzęciu gdy napotykamy na opór opiekuna?

– jak podnieść standard naszej obsługi i odpowiednio ją sprzedać?

– jak w oczach drugiej osoby stać się autorytetem?

– jak zautomatyzować i zunifikować naszą usługę by móc pracować sprawniej, przyjmować więcej w danej jednostce czasu, nie tracąc na jakości usługi?

Czyli krótko mówiąc – jak oszlifować naszą diamentową usługę by błyszczała na tle konkurencji?

Postaram się Wam to wszystko dobrze i solidnie wytłumaczyć na tym kursie.

Kurs przeprowadzę ja – lek. wet. Przemysław Łuczak

Jestem lekarzem z 10 letnim stażem, na co dzień przyjmuje po kilkanaście przypadków – posiadam wypracowane schematy, ale jednocześnie jestem już na ukończeniu moich drugich studiów – psychologii ze specjalizacją „psychologia w biznesie”, dlatego wszystko co Wam zaprezentuje na kursie ma poparcie w badaniach – a przecież jako lekarze – na badaniach bazujemy.

Bez pseudkołczingu

Bez porad które w kraju dawnego bloku wschodniego nie znajdą zastosowania

Bez bajek o jednorożcach (no chyba, że będziecie chcieli)

Konkretna wiedza, jak to powtarzam na każdym szkoleniu: do zastosowania od poniedziałku.

Termin: 17.06.2023

Szkolenie online: 5h kursu na żywo z tygodniowym dostępem do nagrań

+ mapy myśli

+ schematy rozmów

+ gotowe szablony

Twoja inwestycja: 500zł (ale uwierz, że zwróci się szybciutko 😊)

lek. wet. Przemysław Łuczak

  • Organizator: Perfekcyjna obsługa: Pacjent egzotyczny
    Co wyróżnia EgzooEdu od innych firm szkoleniowych? Do naszych szkoleń podchodzimy poważnie. Jesteśmy lekarzami weterynarii, praktykami i pasjonatami. Postanowiliśmy więc oprzeć nasze szkolenia na kilku solidnych filarach, tworząc wyjątkową jakość naszej oferty. I Praktycy Główny i najważniejszy dla Was filar. Wykłady i zajęcia mają mieć wyłącznie wymiar praktyczny. Szkolenia EgzooEdu to nie dociekania akademickie, ale praktyczna porcja wiedzy do wykorzystania w waszej codziennej pracy. Szanujemy wasz czas i pieniądze. II Egzotyka Szkolenia tylko i wyłącznie z tematyki zwierząt egzotycznych i małych ssaków gdyż… na tym znamy się najlepiej. Robimy dla was dokładnie takie szkolenia na których sami chcielibyśmy być! III Ekologia Wszystkie nasze gadżety, materiały wykładowe itp. wykonane są z materiałów ekologicznych, pochodzących z recyclingu. Wiemy, jak ważne jest dbanie o naszą wspólną planetę. IV Kuchnia roślinna Stawiamy na kuchnię roślinną podczas organizowania naszych eventów i gorąco do takich opcji zachęcamy. Naszym celem jest od 2021 w ofercie lunchowej i obiadowej posiadać wyłącznie smaczne danie wegetariańskie i wegańskie. V Pomoc i wsparcie Zwierzęta które biorą udział w badaniach praktycznych są zwierzętami fundacyjnymi. Wiemy doskonale jakim problemem są finanse w fundacjach, dlatego postanowiliśmy połączyć szkolenie lekarzy z możliwością przebadania zwierzaków najbardziej potrzebujących nie narażając fundacji na jakiekolwiek koszta! Tym właśnie jest EgzooEdu. To szkolenia z pasji, ale także mała cegiełka w tworzeniu tego świata trochę lepszym. Chcę by ten projekt był projektem wyjątkowym. Dobrze wiem, jako lekarz praktyk, z jakim problemem spotykają się lekarze chcące poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zwierząt egzotycznych. Ciężko jest dobrać szkolenie zgodnie ze swoją wiedzą i doświadczeniem. Chciałbym to zmienić! Firma EgzooEdu wychodzi naprzeciw zarówno tym którzy swoją przygodę z egzotyką zaczynają, jak i tym, którzy drogą tą podążają już od dawna. Szykujcie się na nowy wymiar szkoleń! Swoim wieloletnim doświadczeniem zarówno w organizacji takich wydarzeń jak i byciem prelegentem chce zaoferować wam coś specjalnego.
Importuj do Kalendarza Google