Parazytologia kliniczna psów i kotów z Dawidem Jańczakiem

Parazytologia

Z przyjemnością zapraszamy na kurs „Parazytologia kliniczna psów i kotów”, który odbędzie się 2 kwietnia 2022 r. w sali wykładowej Gabinetu Dermatologicznego dla Psów i Kotów DERMAWET przy ul. Odyńca 37 lok. 1/2 w Warszawie.

Kurs będzie prowadzony przez Dawida Jańczaka, specjalistę weterynaryjnej diagnostyki laboratoryjnej i kierownika laboratorium AnimalLab.

Kurs przeznaczony jest dla osób, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat pasożytów jelitowych i tkankowych psów i kotów.

W kursie bierze udział nie więcej niż 18 osób, co gwarantuje wysoki stopień interakcji pomiędzy uczestnikami a wykładowcą podczas praktycznej części kursu. Zajęcia zaczynają się o godz. 9:00, a kończą około 18:00, przy czym godzina zakończenia zajęć może nieco odbiegać od planu w zależności od tego, ile czasu będą wymagały zajęcia praktyczne i jak silna będzie interakcja uczestników z wykładowcą. Program kursu znajdą Państwo poniżej.

Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 1600 zł brutto płatne jednorazowo lub w dwóch ratach.

W trakcie kursu przewidziane są przerwy kawowe i lunch, których koszt wliczony jest w cenę. Ponadto na początku kursu otrzymują Państwo materiały kolorowe.

Na wszelkie pytania odpowiemy Państwu z przyjemnością drogą mailową (kursy@dermawet.com).
Serdecznie zapraszamy!

Joanna Karaś-Tęcza i Klaudia Majcher
DERMAWET Gabinet Dermatologiczny dla Psów i Kotów

Plan kursu:

1. Pierwotniaki i robaki jelitowe - biologia, zwalczanie, wytyczne ESCCAP (giardioza, kryptosporydioza, kokcydioza, glistnica, tęgoryjczyca, włosogłówczyca, tasiemczyce jelitowe oraz trematodozy - przywra jelitowa)
2. Pasożyty tkankowe - biologia, diagnostyka, zwalczanie (toksoplazmoza, neosporoza, sarkocystoza, babeszjoza, nicienie płucne i sercowe, nicienie dróg moczowych)
3. Pasożyty wakacyjne i powoli rodzime - leiszmanioza, dirofilarioza sercowa, telazjoza
4. Zajęcia praktyczne - rozpoznawanie form dyspersyjnych pasożytów jelitowych i nicieni płucnych (zajęcia z zeszytem ćwiczeń)

Lokalizacja

Gabinet Dermawet - Warszawa, Odyńca 37, Warszawa

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Szczegóły Lokalizacji

Gabinet dermatologiczny dla Psów i Kotów "Dermawet"

Dawid Jańczak

  • Organizator: Parazytologia kliniczna psów i kotów z Dawidem Jańczakiem
    Dermawet to nie tylko specjalistyczny gabinet dermatologiczny dla psów i kotów ale również ceniony przez lekarzy praktyków ośrodek szkoleniowy.
Importuj do Kalendarza Google