Parazytologia kliniczna psów i kotów

Parazytologia

Z przyjemnością zapraszamy na kurs „Parazytologia kliniczna psów i kotów”, który odbędzie się 26 marca 2023 r. w gabinecie Dermawet w Warszawie lub jego najbliższej okolicy.

Kurs będzie prowadzony przez Dawida Jańczaka, specjalistę weterynaryjnej diagnostyki laboratoryjnej i kierownika laboratorium AnimalLab.

Kurs przeznaczony jest dla osób, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat pasożytów jelitowych i tkankowych psów i kotów oraz zakażeń bakteryjnych przewodu pokarmowego.

W kursie bierze udział nie więcej niż 18 osób, co gwarantuje wysoki stopień interakcji pomiędzy uczestnikami a wykładowcą podczas praktycznej części kursu. Zajęcia zaczynają się o godz. 9:00, a kończą około 18:00, przy czym godzina zakończenia zajęć może nieco odbiegać od planu w zależności od tego, ile czasu będą wymagały zajęcia praktyczne i jak silna będzie interakcja uczestników z wykładowcą. Program kursu znajdą Państwo poniżej.

Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 1700 zł brutto płatne jednorazowo lub w dwóch ratach.

W trakcie kursu przewidziane są przerwy kawowe i lunch, których koszt wliczony jest w cenę. Ponadto na początku kursu otrzymują Państwo materiały kolorowe.

Plan kursu:

  1. Pierwotniaki i robaki jelitowe - biologia, zwalczanie, wytyczne ESCCAP (giardioza, kryptosporydioza, kokcydioza, glistnica, tęgoryjczyca, włosogłówczyca, tasiemczyce jelitowe oraz trematodozy - przywra jelitowa)
  2. Pasożyty tkankowe - biologia, diagnostyka, zwalczanie (toksoplazmoza, neosporoza, sarkocystoza, babeszjoza, nicienie płucne i sercowe, nicienie dróg moczowych)
  3. Pasożyty wakacyjne i powoli rodzime - leiszmanioza, dirofilarioza sercowa, telazjoza
  4. Zajęcia praktyczne - rozpoznawanie form dyspersyjnych pasożytów jelitowych i nicieni płucnych (zajęcia z autorskim zeszytem ćwiczeń i mikroskopem)

Lokalizacja

Warszawa

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Dawid Jańczak

  • Organizator: Parazytologia kliniczna psów i kotów
    Dermawet to nie tylko specjalistyczny gabinet dermatologiczny dla psów i kotów ale również ceniony przez lekarzy praktyków ośrodek szkoleniowy.
Importuj do Kalendarza Google