Parazytologia kliniczna psów i kotów 26 MarzecMar 2023 09:00 - 18:00Warszawa
Parazytologia

Z przyjemnością zapraszamy na kurs „Parazytologia kliniczna psów i kotów”, który odbędzie się 26 marca 2023 r. w gabinecie Dermawet w Warszawie lub jego najbliższej okolicy.

Kurs będzie prowadzony przez Dawida Jańczaka, specjalistę weterynaryjnej diagnostyki laboratoryjnej i kierownika laboratorium AnimalLab.

Kurs przeznaczony jest dla osób, którzy chcą rozszerzyć swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną na temat pasożytów jelitowych i tkankowych psów i kotów oraz zakażeń bakteryjnych przewodu pokarmowego.

W kursie bierze udział nie więcej niż 18 osób, co gwarantuje wysoki stopień interakcji pomiędzy uczestnikami a wykładowcą podczas praktycznej części kursu. Zajęcia zaczynają się o godz. 9:00, a kończą około 18:00, przy czym godzina zakończenia zajęć może nieco odbiegać od planu w zależności od tego, ile czasu będą wymagały zajęcia praktyczne i jak silna będzie interakcja uczestników z wykładowcą. Program kursu znajdą Państwo poniżej.

Koszt uczestnictwa w kursie wynosi 1700 zł brutto płatne jednorazowo lub w dwóch ratach.

W trakcie kursu przewidziane są przerwy kawowe i lunch, których koszt wliczony jest w cenę. Ponadto na początku kursu otrzymują Państwo materiały kolorowe.

Plan kursu:

 1. Pierwotniaki i robaki jelitowe - biologia, zwalczanie, wytyczne ESCCAP (giardioza, kryptosporydioza, kokcydioza, glistnica, tęgoryjczyca, włosogłówczyca, tasiemczyce jelitowe oraz trematodozy - przywra jelitowa)
 2. Pasożyty tkankowe - biologia, diagnostyka, zwalczanie (toksoplazmoza, neosporoza, sarkocystoza, babeszjoza, nicienie płucne i sercowe, nicienie dróg moczowych)
 3. Pasożyty wakacyjne i powoli rodzime - leiszmanioza, dirofilarioza sercowa, telazjoza
 4. Zajęcia praktyczne - rozpoznawanie form dyspersyjnych pasożytów jelitowych i nicieni płucnych (zajęcia z autorskim zeszytem ćwiczeń i mikroskopem)
 • Organizator: Parazytologia kliniczna psów i kotów
  Dermawet to nie tylko specjalistyczny gabinet dermatologiczny dla psów i kotów ale również ceniony przez lekarzy praktyków ośrodek szkoleniowy.
Importuj do Kalendarza Google

Lokalizacja

Warszawa

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

 • Harmonogram
 • Prelegenci
 • Frekwencja
 • Przewidywanie
 • Komentarze

Dawid Jańczak

Dane pogodowe nie są obecnie dostępne dla tej lokalizacji

Raport o pogodzie

Dzisiaj stec_replace_today_date

stec_replace_today_icon_div

stec_replace_current_summary_text

stec_replace_current_temp °stec_replace_current_temp_units

Wiatr stec_replace_current_wind stec_replace_current_wind_units stec_replace_current_wind_direction

Wilgotność stec_replace_current_humidity %

Wydaje się stec_replace_current_feels_like °stec_replace_current_temp_units

Przewidywanie

Data

Pogoda

Temp

stec_replace_5days

Następne 24 Godziny

Powered by openweathermap.org