PACJENT POURAZOWY – Postępowanie w pigułce

Intensywna terapia i nagłe wypadki
PACJENT POURAZOWY - postępowanie w pigułce
Certyfikowane szkolenie online z zakresu stanów nagłych
 
Data: 10.12.2023r. godz. 10:00
Czas trwania: ok. 3,5h
UWAGA! LISTOPADOWA PROMOCJA!
Kupując bilet na to wydarzenie do 30.11.2023r. otrzymujesz darmowy dostęp do nagrania "Fizjoterapia psów - to musisz wiedzieć!". Szczegóły promocji na stronie www.vettech.pl
 
Jeśli chcesz wiedzieć jak postępować w sytuacjach wymagających natychmiastowego reagowania takich jak pacjent po wypadku samochodowym lub  po upadku z wysokości to szkolenie będzie idealne dla Ciebie. Nieważne czy pracujesz w pojedynkę czy musisz zaplanować pracę całego zespołu – to szkolenie pokaże Ci wiele możliwości prawidłowego, szybkiego reagowania.

Plan szkolenia:

1.Badanie kliniczne - stłuczenia płuc, złamania żeber, urazy klatki piersiowej lub brzucha, urazy miedniczy i układu moczowo płciowego.
2.Badania dodatkowe - badanie USG, RTG, badanie krwi
3.Komplikacje - co się może zdarzyć w ciągu najbliższych 24h - krwawienie do brzucha, niewydolność oddechowa, przeciekanie moczu do jamy brzusznej, złamania (kręgosłupa)
4.Zaopatrzenie ran, kiedy trzeba od razu, kiedy można czekać
5.Hemoabdomen
6.Pneumothorax
7.Uretrografia  
W cenie:
- 4 x 45 min wykładu na żywo wraz z możliwością zadania pytań do prowadzącego oraz sesją Q&A,
- 30 dni dostępu do nagrania ze szkolenia,
- materiały w formie pdf do druku (wysyłane przed szkoleniem),

- certyfikat uczestnictwa.

Cena: 179,00 zł (Wystawiamy fakturę VAT)

lek. wet. Dominika Ostrowska

Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w Polsce w 2017 roku. Od razu po studiach zaczęła pracować w lecznicy całodobowej, gdzie zdobywała doświadczenie w różnych dyscyplinach medycyny weterynaryjnej.Przez pierwsze cztery lata zawodowej pracy nie opuszczała bloku operacyjnego, gdzie zdobyła nieocenione doświadczenie w anestezjologii i chirurgii. Po przeprowadzce do Francji w 2021 roku zrozumiała, że bardziej interesuje ją ratowanie życia w najczystszej postaci. Od roku robi asystenturę w stanach nagłych i na intensywnej terapii w Weterynaryjnym Centrum Hospitalizacyjnym Frègis w Paryżu, aktualnie jednej z trzech największych klinik w Europie. Żywi głębokie przekonanie, że nawet najbardziej stresujące sytuacje na oddziale ratunkowym są do okiełznania dla każdego. Wystarczy posiąść odpowiednie odruchy, adaptować się do wyćwiczonych protokołów i dobrze zakwalifikować problemy. Choć nasza praca jest często ograniczona czasem i wiąże się z niepewnym rokowaniem, to tylko zgłębiając tajniki najcięższych stanów i wierząc we wciąż rozwijające się możliwości, możemy dawać naszym czworonożnym podopiecznym opiekę na najwyższym poziomie.

  • Organizator: PACJENT POURAZOWY - Postępowanie w pigułce
    VetTech Szkolenia Weterynaryjne to miejsce, w którym w przyjaznej atmosferze możesz zdobyć najnowszą wiedzę praktyczną. Połączyliśmy siły, aby stworzyć miejsce idealne dla Was - techników weterynarii, ale także innych zawodów związanych z medycyną weterynaryjną! Wyobraź sobie możliwość zdobycia wiedzy, która pozwoli Ci pielęgnować i leczyć zwierzęta! Teraz to możliwe, dzięki naszym fascynującym szkoleniom i webinarom weterynaryjnym! Czego możesz się nauczyć? Diagnozowania i leczenia różnych schorzeń zwierząt. Opieki nad zwierzętami w różnych etapach ich życia. Obowiązującymi zasadami profilaktyki zwierząt domowych. Radzenia sobie z nagłymi wypadkami i stanami krytycznymi. Wykonywania zróżnicowanych badań diagnostycznych. Profesjonalnej pielęgnacji zwierząt. Prawidłowej socjalizacji i terapii behawioralnej pupili. Nasz program szkoleniowy został starannie opracowany przez doświadczonych weterynarzy, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Tutaj nikt nie boi się zadawać pytań i wszyscy są otwarci na wymianę poglądów i doświadczenia! Bez względu na Twój poziom zaawansowania, nasze szkolenia są dostosowane do różnych potrzeb i umiejętności. Przewaga naszych szkoleń: Interaktywne zajęcia, które angażują i motywują do nauki. Elastyczne harmonogramy, które pozwalają na dostosowanie nauki do Twojego życia. Indywidualne podejście instruktorów, gotowych pomóc w rozwoju Twojej kariery weterynaryjnej. Konkurencyjne ceny pozwalające na rozwijanie swoich pasji! Nie zwlekaj! Przełam swoje ograniczenia i rozpocznij ekscytującą podróż w medycynie weterynaryjnej. Zapisz się na nasze szkolenia weterynaryjne już dziś!
Importuj do Kalendarza Google