Ostre uszkodzenie nerek

Nefrologia i urologia
Firma POZYTRON® Radiologia Weterynaryjna zaprasza na szkolenie "Ostre uszkodzenie nerek”, które odbędzie się 5 - go czerwca 2024 r. o godz. 18.00.
Forma szkolenia - online
Szkolenie poprowadzi lek. wet. Martyna Posłuszny, która na co dzień zajmuje się nefrologią zwierząt.
Koszt szkolenia wynosi 249 zł.
20% rabatu na szkolenie dla studentów - prosimy o przesłanie na maila scanu dokumentu potwierdzającego statut studenta.
Czas trwania szkolenia: 2 godziny.
Po dokonanej rejestracji uczestnik otrzyma link do szkolenia na adres e-mail.
Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzyma zaświadczenie oraz uzyska punkty edukacyjne zgodnie z Uchwałą nr 35/2018/VII z dnia 7 grudnia 2018 r. w sprawie dobrowolnego ustawicznego kształcenia lekarzy weterynarii.
Zaświadczenie zostanie wysłane na adres e-mail.
Faktura w kwocie 249 zł zostanie wystawiona po przeprowadzeniu szkolenia i wysłana na adres mailowy.
Płatność za szkolenie prosimy dokonać po otrzymaniu faktury na podany numer konta.
Uczestnik ma prawo zrezygnować ze szkolenia na 14 dni przed planowanym terminem informując organizatora w formie pisemnej. Brak pisemnej rezygnacji organizator traktuje jako podtrzymanie udziału w szkoleniu z odroczonym terminem płatności. Osoba, która nie weźmie udziału w szkoleniu będzie miała możliwość uczestnictwa w innym terminie, bądź otrzyma nagranie z webinaru. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu szkolenia w przypadku zbyt małej liczby uczestników. Uczestnik rejestrując się na szkolenie akceptuje regulamin kursu.

Harmonogram szkolenia:

1. Przyczyny ostrego uszkodzenia nerek.
2. Leczenie farmakologiczne.
3. Leczenie chirurgiczne (stenty moczowodowe, bypasy moczowodowe, nefrektomia).
4. Terapia nerko zastępcza (dializa otrzewnowa, hemodializa, plasmafereza).
5. Rokowanie.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: weterynaria@pozytron.pl, tel. 690 373 037, 513 829 040.

lek. wet. Martyna Posłuszny

Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Odbyła staże w szpitalu „Jaggy” w Brnie, oraz „Blue Cross” w Londynie. Brała udział w programie „Erazmus +” dzięki któremu wyjechała na dwumiesięczne praktyki do referencyjnego szpitala uniwersyteckiego w Murcji. Była wolontariuszką w schronisku dla psów „TailTorrox” w Hiszpanii oraz klinice weterynaryjnej w Tajlandii. Podczas studiów była aktywnym członkiem międzynarodowego stowarzyszenia studentów medycyny weterynaryjnej IVSA, dzięki czemu uczestniczyła w wielu wymianach studenckich i kongresach. Od wielu lat regularnie bierze udział w szkoleniach VetCo. Z nefrologią jest związana od początku pracy w zawodzie. Od 2020 roku przyjmuje przypadki nefrologiczne i urologiczne w Warszawskiej przychodni SpecVet. Rok temu skończyła kurs behawiorystyczny COAPE. Dodatkowo doktor Martyna kończy doktorat w zakładzie Farmakologii i Toksykologii na SGGW.

  • Organizator: Ostre uszkodzenie nerek
    POZYTRON Radiologia Weterynaryjna serdecznie zaprasza wszystkich lekarzy oraz techników, studentów weterynarii do udziału w atrakcyjnych szkoleniach organizowanych przez naszą firmę. Szkolenia weterynaryjne organizowane przez POZYTRON Radiologia Weterynaryjna są doskonałą okazja by zdobyć nową, przydatną wiedzę. Celem naszych szkoleń jest podwyższenie kompetencji, dostarczenie wiedzy oraz praktycznych wskazówek. Jako jednostka szkoleniowa dbamy przede wszystkim o to, aby szkolenia dopasowane były do Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Importuj do Kalendarza Google