ONKOLOGIA – Pacjent onkologiczny w przychodni weterynaryjnej

Onkologia

"Pacjent onkologiczny w przychodni weterynaryjnej" dla techników i lekarzy weterynarii

Data: 19.11.2023r. godz. 10:00

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe i jedyne takie wydarzenie, które przygotuje zarówno techników jak i lekarzy weterynarii do pracy z pacjentami onkologicznymi.

Zmiana podejścia do pacjentów onkologicznych, poznanie możliwości diagnozowania i leczenia daje szanse przedłużenia życia naszych pupili o miesiące, a nawet lata. Są to pacjenci, którzy najczęściej trafiają początkowo do lekarzy pierwszego kontaktu i to tu zaczyna się walka o zdrowie zwierzęcia.  To tutaj zapadną decyzję o dalszych losach, dlatego tak ważne jest, aby pierwsza linia posiadała prawidłową i nowoczesną wiedzę w tych trudnych tematach. Czasem pacjent skazany na eutanazję potrzebuje tylko konsultacji onkologicznej, która może całkowicie zmienić bieg wydarzeń.

Jeśli chcesz czuć się pewnie w temacie onkologii psów i kotów koniecznie musisz wziąć udział w tym szkoleniu!

Zakres wydarzenia:

  1. Na czym polega chemioterapia i dlaczego asysta technika jest ważna?
  2. Zasady bezpieczeństwa podczas chemioterapii - ochrona osobista, protokoły na wypadek rozlania cytostatyku
  3. Specjalne zalecenia postępowania z pacjentem onkologicznym
  4. Wysyłka materiału biopsyjnego do laboratorium - jak prawidłowo opisać materiał i uzupełnić skierowanie?
  5. Mity, stereotypy i przekonania na temat chorób onkologicznych.

W cenie:

- wykład z prelegentem na żywo z możliwością zadawania pytań,

- materiały do druku przed rozpoczęciem wydarzenia,

- dostęp do nagrania 14 dni po zakończeniu spotkania,

- certyfikat uczestnictwa.

Dołącz do nas jeszcze dziś!

Rejestracja i szczegóły wydarzenia na www.vettech.pl/szkolenia-i-webinary

lek.wet. Aleksandra Kimicka - Szajwaj

Weterynarię ukończyła w 2018 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, gdzie obecnie jest na studiach doktoranckich. Po studiach rozpoczęła pracę w Łodzi, gdzie mogła zdobywać doświadczenie w dziedzinie neurologii. Później swoją drogę zawodową związała z placówką całodobową, w której miała możliwość pracy z pacjentami neurologicznymi po urazach oraz w stanie ciężkim. Ukończyła dwustopniowy kurs onkologii klinicznej psów i kotów oraz kurs podawania cytostatyków u Katarzyny Purzyckiej DVM, DipACVIM (Oncology), jak również odbyła staż w przychodni weterynaryjnej Neowet we Wrocławiu u dr Hildebranda. Była członkiem ESVN. Jest autorką rozdziałów w monografii, jak również współautorką publikacji naukowych. Regularnie bierze udział w konferencjach ogólnopolskich oraz międzynarodowych, także jako prelegentka. Obecnie konsultuje pacjentów z zakresu onkologii i neurologii w całej Polsce. W swojej pracy kładzie nacisk na komfort pacjenta i współpracę z opiekunem, a także oswaja temat zdrowia psychicznego w branży weterynaryjnej, Od początku roku spełnia się także w nowej roli, jako właścicielka Przychodni Weterynaryjnej Psiatra i Kiciatra w Lublinie.

  • Organizator: ONKOLOGIA - Pacjent onkologiczny w przychodni weterynaryjnej
    VetTech Szkolenia Weterynaryjne to miejsce, w którym w przyjaznej atmosferze możesz zdobyć najnowszą wiedzę praktyczną. Połączyliśmy siły, aby stworzyć miejsce idealne dla Was - techników weterynarii, ale także innych zawodów związanych z medycyną weterynaryjną! Wyobraź sobie możliwość zdobycia wiedzy, która pozwoli Ci pielęgnować i leczyć zwierzęta! Teraz to możliwe, dzięki naszym fascynującym szkoleniom i webinarom weterynaryjnym! Czego możesz się nauczyć? Diagnozowania i leczenia różnych schorzeń zwierząt. Opieki nad zwierzętami w różnych etapach ich życia. Obowiązującymi zasadami profilaktyki zwierząt domowych. Radzenia sobie z nagłymi wypadkami i stanami krytycznymi. Wykonywania zróżnicowanych badań diagnostycznych. Profesjonalnej pielęgnacji zwierząt. Prawidłowej socjalizacji i terapii behawioralnej pupili. Nasz program szkoleniowy został starannie opracowany przez doświadczonych weterynarzy, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Tutaj nikt nie boi się zadawać pytań i wszyscy są otwarci na wymianę poglądów i doświadczenia! Bez względu na Twój poziom zaawansowania, nasze szkolenia są dostosowane do różnych potrzeb i umiejętności. Przewaga naszych szkoleń: Interaktywne zajęcia, które angażują i motywują do nauki. Elastyczne harmonogramy, które pozwalają na dostosowanie nauki do Twojego życia. Indywidualne podejście instruktorów, gotowych pomóc w rozwoju Twojej kariery weterynaryjnej. Konkurencyjne ceny pozwalające na rozwijanie swoich pasji! Nie zwlekaj! Przełam swoje ograniczenia i rozpocznij ekscytującą podróż w medycynie weterynaryjnej. Zapisz się na nasze szkolenia weterynaryjne już dziś!
Importuj do Kalendarza Google