Onkologia kliniczna psów i kotów cz. 2 z Katarzyną Purzycką

Onkologia

Z przyjemnością zapraszamy na drugą część kursu „Onkologia kliniczna psów i kotów”, który odbędzie się 11-12 marca 2023 r. w Warszawie, w gabinecie Dermawet lub jego najbliższej okolicy.

Kurs będzie prowadzony przez Katarzynę Purzycką, pierwszego i jedynego w Polsce dyplomowanego specjalistę onkologii małych zwierząt (DipACVIM).

Studiowała medycynę weterynaryjną w Warszawie, Barcelonie, a skończyła ją w University of Veterinary Medicine w Wiedniu. Po studiach odbyła staż na University Hospital w Monachium, następnie odbyła staż specjalizacyjny z onkologii w Animal Health Trust refferal hospital w Newmarket. Po ukończeniu rezydentury i studiów podyplomowych w Royal Veterinary College w Londynie i uzyskaniu tytuły specjalisty, została założycielką oddziału onkologii w jednej największych klinik referencyjnych Wielkiej Brytanii Anderson Moores Veterinary Specialists.

Celem kursu jest dostarczenie wiedzy teoretycznej i praktycznej o naszych onkologicznych pacjentach

Koszt uczestnictwa wynosi 2700 zł brutto. Zajęcia kursowe zaczynają się o godz. 9:00, a kończą między 18:00 a 19:00. Godziny zakończenia zajęć mogą nieco odbiegać od planu w zależności od tego jak silna będzie interakcja uczestników z wykładowcą. W trakcie kursu przewidziane są przerwy kawowe i lunche, których koszty wliczone są w cenę kursu.

Na wszelkie pytania odpowiemy Państwu z przyjemnością drogą mailową (kursy@dermawet.com).

Serdecznie zapraszamy!

Joanna Karaś-Tęcza i Klaudia Majcher

DERMAWET Gabinet Dermatologiczny dla Psów i Kotów

Plan kursu:

  1. Nowotwory klatki piersiowej u psów i kotów (nowotwory płuc, śródpiersia i klatki piersiowej).
  2. Nowotwory kości u psów i kotów.
  3. Nowotwory nadnerczy u psów i kotów.
  4. Nowotwory gruczołu mlekowego u psów i kotów.
  5. Mięsaki (mięsaki tkanek miękkich u psów, mięsaki poszczepienne u kotów, naczyniakomięsaki u psów, mięsaki histiocytarne u psów).
  6. Nowotwory układu moczowo-płciowego u psów.
  7. Radioterapia w leczeniu onkologicznym małych zwierząt.

Lokalizacja

Warszawa

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Katarzyna Purzycka

  • Organizator: Onkologia kliniczna psów i kotów cz. 2 z Katarzyną Purzycką
    Dermawet to nie tylko specjalistyczny gabinet dermatologiczny dla psów i kotów ale również ceniony przez lekarzy praktyków ośrodek szkoleniowy.
Importuj do Kalendarza Google