Onkologia kliniczna psów i kotów cz. 1 z Katarzyną Purzycką

Onkologia

Z przyjemnością zapraszamy na pierwszą część kursu „Onkologia kliniczna psów i kotów”, który odbędzie się 28-29 stycznia 2023 r. w najbliższej okolicy Gabinetu Dermawet w Warszawie.

Kurs będzie prowadzony przez Katarzynę Purzycką, pierwszego i jedynego w Polsce dyplomowanego specjalistę onkologii małych zwierząt (DipACVIM).

Katarzyna Purzycka DVM, MVetMed, MRCVS, DipACVIM (Oncology), American Specialist in Veterinary Oncology, RCVS recognised Specialist in Veterinary Oncology) ukończyła wydział medycyny weterynaryjnej w SGGW w Warszawie w 2014 roku. Po ukończeniu studiów odbyła roczny staż w klinice uniwersyteckiej wydziału weterynarii w Monachium, a następnie staż specjalistyczny z onkologii małych zwierząt w klinice referencyjnej Animal Health Trust w Wielkiej Brytanii. Po odbyciu 3-letniej rezydentury prestiżowego programu ACVIM oraz studiów podyplomowych z onkologii w Royal Veterinary College w Londynie jako pierwsza Polka otrzymała tytuł dyplomowanego specjalisty onkologii małych zwierząt w 2019 roku. Następnie założyła oddział onkologiczny w jednej z największych klinik referencyjnych w Wielkiej Brytanii. Kasia regularnie występuje na konferencjach w Polsce i innych krajach. Jest również autorką wielu publikacji w prasie weterynaryjnej zarówno w Polsce jak i na świecie.

Celem kursu jest dostarczenie wiedzy teoretycznej i praktycznej o naszych onkologicznych pacjentach.

Koszt uczestnictwa wynosi 2700 zł brutto. Zajęcia kursowe zaczynają się o godz. 9:00, a kończą między 18:00 a 19:00. Godziny zakończenia zajęć mogą nieco odbiegać od planu w zależności od tego jak silna będzie interakcja uczestników z wykładowcą. W trakcie kursu przewidziane są przerwy kawowe i lunche, których koszty wliczone są w cenę kursu.

Na wszelkie pytania odpowiemy Państwu z przyjemnością drogą mailową (kursy@dermawet.com).

Serdecznie zapraszamy!

Joanna Karaś-Tęcza i Klaudia Majcher

DERMAWET Gabinet Dermatologiczny dla Psów i Kotów

Plan kursu:

  1. Podejście do pacjenta onkologicznego, podstawy diagnostyki i leczenia nowotworów u psów i kotów
  2. Zespoły paranowotworowe i wybrane stany nagłe w onkologii małych zwierząt
  3. Cytostatyki, inhibitory kinazy tyrozynowej, chemioterapia metronomiczna oraz jak radzić sobie z działaniami niepożądanymi
  4. Mastocytomy u psów: kiedy się martwić, jak i kiedy leczyć?
  5. Chłoniaki u psów, rozpoznawanie, leczenie i monitorowanie pacjenta
  6. Chłoniaki u kotów, rozpoznawanie, leczenie i monitorowanie pacjenta
  7. Nowotwory głowy i szyi

Lokalizacja

Warszawa

Jak Dojechać

Nie można znaleźć trasy!

Katarzyna Purzycka

  • Organizator: Onkologia kliniczna psów i kotów cz. 1 z Katarzyną Purzycką
    Dermawet to nie tylko specjalistyczny gabinet dermatologiczny dla psów i kotów ale również ceniony przez lekarzy praktyków ośrodek szkoleniowy.
Importuj do Kalendarza Google