Obrazowanie narządów jamy brzusznej – jak prawidłowo wykonać badanie USG i na co zwrócić uwagę?

Ultrasonografia
Firma POZYTRON® Radiologia Weterynaryjna zaprasza na szkolenie ”Obrazowanie narządów jamy brzusznej – jak prawidłowo wykonać badanie USG i na co zwrócić uwagę?”, które odbędzie się 7 - go czerwca 2024 r. o godz. 18.00.
Forma szkolenia - online
Szkolenie poprowadzi lek. wet. Anna Mazur - specjalista z radiologii oraz interny (głównie w zakresie gastroenterologii i endokrynologii).
Koszt szkolenia wynosi 249 zł.
20% rabatu na szkolenie dla studentów - prosimy o przesłanie na maila scanu dokumentu potwierdzającego statut studenta.
Czas trwania szkolenia: 2 godziny.
Po dokonanej rejestracji uczestnik otrzyma link do szkolenia na adres e-mail.
Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzyma zaświadczenie oraz uzyska punkty edukacyjne zgodnie z Uchwałą nr 35/2018/VII z dnia 7 grudnia 2018 r. w sprawie dobrowolnego ustawicznego kształcenia lekarzy weterynarii.
Zaświadczenie zostanie wysłane na adres e-mail.
Faktura w kwocie 249 zł zostanie wystawiona po przeprowadzeniu szkolenia i wysłana na adres mailowy.
Płatność za szkolenie prosimy dokonać po otrzymaniu faktury na podany numer konta.
Uczestnik ma prawo zrezygnować ze szkolenia na 14 dni przed planowanym terminem informując organizatora w formie pisemnej. Brak pisemnej rezygnacji organizator traktuje jako podtrzymanie udziału w szkoleniu z odroczonym terminem płatności. Osoba, która nie weźmie udziału w szkoleniu będzie miała możliwość uczestnictwa w innym terminie, bądź otrzyma nagranie z webinaru. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu szkolenia w przypadku zbyt małej liczby uczestników. Uczestnik rejestrując się na szkolenie akceptuje regulamin kursu.

Harmonogram szkolenia:

1. "Pokrętła i guziczki" - za co odpowiadają?
2. Jak uzyskać najlepszy obraz.
3. Najczęstsze pułapki w obrazach układów narządów jamy brzusznej.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: weterynaria@pozytron.pl, tel. 690 373 037, 513 829 040.

lek. wet. Anna Mazur

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Od ukończenia studiów w 2017 roku pogłębiała swoją wiedzę w zakresie USG i RTG, uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach. W 2022 roku ukończyła studia specjalizacyjne z Radiologii Weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Na co dzień pracuje w przychodni weterynaryjnej „Ekovet” we Wrocławiu, gdzie zajmuje się radiologią oraz interną, głównie w zakresie gastroenterologii i endokrynologii.

  • Organizator: Obrazowanie narządów jamy brzusznej – jak prawidłowo wykonać badanie USG i na co zwrócić uwagę?
    POZYTRON Radiologia Weterynaryjna serdecznie zaprasza wszystkich lekarzy oraz techników, studentów weterynarii do udziału w atrakcyjnych szkoleniach organizowanych przez naszą firmę. Szkolenia weterynaryjne organizowane przez POZYTRON Radiologia Weterynaryjna są doskonałą okazja by zdobyć nową, przydatną wiedzę. Celem naszych szkoleń jest podwyższenie kompetencji, dostarczenie wiedzy oraz praktycznych wskazówek. Jako jednostka szkoleniowa dbamy przede wszystkim o to, aby szkolenia dopasowane były do Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Importuj do Kalendarza Google