Nowości w odczulaniu – Immunoterapia swoista (ASIT)

DermatologiaImmunologia

Zapraszamy Państwa na webinar, podczas którego zostaną omówione nowości z zakresu odczulania.

Jakie tematy poruszymy?  

  • Czym jest immunoterapia swoista i jak działa?
  • Dostępne rodzaje odczulań i kryteria wyboru odpowiedniego rodzaju odczulania.
  • W jaki sposób dobierane są alergeny do immunoterapii.
  • Co chcemy uzyskać z pomocą immunoterapii – efekty leczenia.
  • Kluczowe czynniki sukcesu odczulania.

Na te pytania odpowie Państwu MBBS, CEO Nextmune Vicente Zalve.

Nextmune - firma zajmująca się opracowywaniem innowacyjnych testów alergicznych oraz dystrybucją zestawów odczulających. Ostatnim osiągnięciem jest PAX (Pet Allergy Xplorer) - test molekularny, całkowicie ilościowy. W wykrywaniu przeciwciał IgE wykorzystujący zarówno ekstrakty alergenów jak i komponenty cząsteczkowe, co umożliwia dokładną identyfikację kluczowych substancji uczulających.

Zapraszamy!

26 czerwca (środa) o godzinie 19:30.

Szkolenie będzie odbywać się w języku angielskim.

Vicente Zalve

- Absolwent Medycyny i Chirurgii na Uniwersytecie Autonomicznym w Madrycie. - Ponad 12 lat pracy w dziedzinie immunologii (alergii i autoimmunologii) w medycynie ludzkiej. - Od 20 lat Dyrektor Generalny firmy weterynaryjnej zajmującej się alergiami u psów, kotów i koni, w dużej mierze odpowiedzialny za całą część naukową. - Liczne wykłady i publikacje na kongresach i wydarzeniach związanych z alergiami weterynaryjnymi.

  • Organizator: Nowości w odczulaniu - Immunoterapia swoista (ASIT)
    Vetlab sp. z o.o. to innowacyjna firma specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań laboratoryjnych dla weterynarii. Dzięki bogatemu doświadczeniu i zaawansowanym technologiom, oferuje kompleksowe usługi diagnostyczne, zapewniając precyzyjne wyniki badań weterynaryjnych. Vetlab to partner, na którym lekarze weterynarii mogą polegać, dbając o zdrowie zwierząt.
Importuj do Kalendarza Google