"(Nie) spływa po nas jak po kaczce” – niebezpieczeństwa, o których nigdy się nie mówi, a potrafią zrujnować biznes i… człowieka."

Zarządzanie

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach online z dofinansowaniem

Na szkoleniu:​​​
  • Porozmawiamy o tym, jak lekceważone małe niewygody w dużej ilości powodują potężny kryzys
  • Zastanowimy się jakie są sposoby na ich wyłapywanie na czas
  • Sprawdzimy co możemy zrobić, żeby sobie z nimi radzić jak już się zgromadzą
  • Dowiemy się czym jest agregacja zysków marginalnych i mentalne drzazgi
  • Przeanalizujemy co robić by się wzmocnić na przyszłość

Projekt realizowany jest na terenie całego kraju, we współpracy z Dolnośląską, Lubuską, Śląską, Wielkopolską oraz Zachodniopomorską Izbą Lekarsko-Weterynaryjną oraz partnerem – Vethink Academy.

Lekarze weterynarii przynależący do jednej z pięciu powyższych Izb Okręgowych mają możliwość uczestnictwa w szkoleniach bezpłatnie, ponieważ płatnikiem ich udziału będzie Izba. W celu weryfikacji, w formularzu zgłoszeniowym będzie wymagane podanie nr PWZ. Lekarze weterynarii z pozostałych Izb mogą wziąć udział w szkoleniach wykupując uczestnictwo w poszczególnych szkoleniach lub dostęp do całego cyklu.

Magdalena Żuber

Magda jest Trenerką Vethink Academy, która poza prowadzeniem szkoleń i warsztatów, wspiera nas również przy tworzeniu wszystkich projektów. Równolegle prowadzi studio świadomego rozwoju ‘Ohana Czuła Przestrzeń’ w sercu Nowego Sącza. Trenerka Mentalna, Terapeutka Spa&Wellness, Redaktor Lifestyle, Event Manager, managerka z ponad 10 letnim doświadczeniem. Instruktorka pracy z ciałem, twórczyni programu Joga 4 Żywiołów oraz kursu Złap Oddech. Autorka e-booków. Organizatorka warsztatów i wyjazdów typu wellness. Z wykształcenia mgr inż. zootechnik UR w Krakowie ze studiami podyplomowymi z analityki laboratoryjnej w ochronie środowiska na UP w Lublinie. Od początku swojej kariery zawodowej związana z branżą weterynaryjną. Przez 5 lat pracowała w Wojewódzkim Inspektoracie Weterynaryjnym w Krakowie a przez 13 lat w stadninach koni i gospodarstwach rolnych w Polsce, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Była współzałożycielką i managerem jednej z największych przychodni weterynaryjnych w Krakowie, w której rozwijała swój zawód-pasję do zwierząt i pracy z ludźmi. Łącząc swoje zamiłowanie do rozwoju osobistego, nieszablonowego podejścia do życia, innowacji zarówno technologicznych jak i zarządzania zasobami ludzkimi została absolwentką Akademii Trenerów Mentalnych pod okiem Jakuba B. Bączka (trenera mentalnego takich osobistości jak Robert Lewandowski). Od ponad 6 lat nieustannie pracuje w treningu mentalnym indywidualnie i w grupach, w Polsce i za granicą. Jest multipasjonatką w życiu zawodowym i prywatnym. Uwielbia podróże i różnorodność jaką wnoszą w jej codzienność. Lubi poznawać ludzi i łączyć inicjatywy. Serce podzielone ma na tętniące życiem miasto i spokojną małą wieś. Niesie ze sobą energie i empatie pracując w nurcie ruchu i emocji. Głównymi obszarami jej pracy są strefa wellbeing, wellness i work-life balance

  • Organizator: "(Nie) spływa po nas jak po kaczce” - niebezpieczeństwa, o których nigdy się nie mówi, a potrafią zrujnować biznes i... człowieka."
Importuj do Kalendarza Google