Napady oraz epizody neurologiczne – część 1

Chirurgia
Firma POZYTRON Radiologia Weterynaryjna zaprasza na szkolenie ”Napady oraz epizody neurologiczne – część 1”, które odbędzie się 12 - go kwietnia 2023 r. o godz. 18.00.
Forma szkolenia - online
Szkolenie poprowadzi lek. wet. Katarzyna Wach - specjalista chirurgii weterynaryjnej.
Koszt szkolenia wynosi 249 zł.
20% rabatu na szkolenie dla studentów - prosimy o przesłanie na maila scanu dokumentu potwierdzającego statut studenta.
Czas trwania szkolenia: 2 godziny.
Po dokonanej rejestracji uczestnik otrzyma link do szkolenia na adres e-mail.
Po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzyma zaświadczenie oraz uzyska punkty edukacyjne zgodnie z Uchwałą nr 35/2018/VII z dnia 7 grudnia 2018 r. w sprawie dobrowolnego ustawicznego kształcenia lekarzy weterynarii.
Zaświadczenie zostanie wysłane na adres e-mail.
Faktura w kwocie 249 zł zostanie wystawiona po przeprowadzeniu szkolenia i wysłana na adres mailowy.
Płatność za szkolenie prosimy dokonać po otrzymaniu faktury na podany numer konta.
Uczestnik ma prawo zrezygnować ze szkolenia na 14 dni przed planowanym terminem informując organizatora w formie pisemnej. Brak pisemnej rezygnacji organizator traktuje jako podtrzymanie udziału w szkoleniu z odroczonym terminem płatności. Osoba, która nie weźmie udziału w szkoleniu będzie miała możliwość uczestnictwa w innym terminie, bądź otrzyma nagranie z webinaru. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu szkolenia w przypadku zbyt małej liczby uczestników. Uczestnik rejestrując się na szkolenie akceptuje regulamin kursu.

Harmonogram szkolenia:

1. Jak przeprowadzić proces diagnostyczny.
2. Badanie jakie należy wykonać.
3. Przyczyny napadów i epizodów neurologicznych.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: weterynaria@pozytron.pl, tel. 690 373 037, 513 829 040.

lek. wet. Katarzyna Wach

W roku 2003 ukończyła studia na uniwersytecie warmińsko mazurskim uzyskując tytuł lekarza weterynarii. Studia specjalizacyjne z chirurgii małych zwierząt ukończyła na wydziale weterynaryjnym we Wrocławiu uzyskując tytuł specjalisty chirurgii małych zwierząt. Od piętnastu lat związana z Kliniką Kurosz w Gorzowie Wielkopolskim. W zakresie wąskich specjalizacji oprócz chirurgii zajmuje się również neurologią i neurochirurgią. Ukończyła liczne kursy specjalistyczne w Polsce i zagranicą. Zainteresowania pozazawodowe to żeglarstwo sportowe oraz fotografia.

  • Organizator: Napady oraz epizody neurologiczne – część 1
    POZYTRON Radiologia Weterynaryjna serdecznie zaprasza wszystkich lekarzy oraz techników, studentów weterynarii do udziału w atrakcyjnych szkoleniach organizowanych przez naszą firmę. Szkolenia weterynaryjne organizowane przez POZYTRON Radiologia Weterynaryjna są doskonałą okazja by zdobyć nową, przydatną wiedzę. Celem naszych szkoleń jest podwyższenie kompetencji, dostarczenie wiedzy oraz praktycznych wskazówek. Jako jednostka szkoleniowa dbamy przede wszystkim o to, aby szkolenia dopasowane były do Państwa potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Importuj do Kalendarza Google